منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی های هند کاهش حجم معاملات را ثبت کردند

صرافی های هند کاهش حجم معاملات را ثبت کردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صرافی های هندی پس از اعلام مالیات ضمیمه تراکنش های کریپتو، کاهش حجم معاملات خود را تجربه کردند. بر اساس اخبار قبلی در کشور، به‌روزرسانی جدید از ابتدای ماه جاری آغاز شد و به ازای هر تراکنش انجام شده یک درصد از معامله‌گران دریافت می‌کرد. با این حال، پس از اجرای اخیر به‌روزرسانی، حجم معاملات کاهش زیادی داشته است و سه صرافی برتر بیشترین ضربه را به دوش می‌کشند.

صرافی های هند حمایت کم را ثبت می کنند

به گفته چندین منبع، 72 درصد کاهش کل حجم معاملات در صرافی های هند وجود داشته است. کوین دی سی ایکس (CoinDCX) پیشرو است و صرافی در روز سوم شاهد کاهش شدید 90.9 درصدی بود. سایر صرافی های هندی که به سرنوشت مشابهی دچار شده اند عبارتند از BitBNS که کاهش شدید 37.4 درصدی را در مدت مشابه ثبت کرده است. اگرچه اوضاع از 3 جولای تثبیت شده است، اما میانگین حجم معاملات در صرافی های هند همچنان حدود 56.8 درصد در منطقه منفی است.

به گفته یک یوتیوبر در هند، صرافی ها از زمان اجرایی شدن قانون جدید نتوانسته اند مقدار قابل توجهی پول به دست آورند و بیشتر معامله گران ترجیح می دهند از صرافی های سنتی خودداری کنند. یوتیوبر در بیانیه خود خاطرنشان کرد که 4 صرافی برتر هند از ابتدای سال تاکنون به طور متوسط ​​روزانه 21000 دلار درآمد داشته اند.

بازرگانان هندی از کاهش مالیات شکایت دارند

بر اساس گزارش‌های متعدد، تاجران نیز بار سنگین این اتهامات را احساس می‌کنند، زیرا بیشتر آنها در مورد مالیات بر آنها فریاد زده‌اند. یک مثال معمولی، سرمایه گذار معروف رمزارز شوناک شتی است که اهل بمبئی است. به گفته این تاجر، کشور استعدادها را در آن بخش از بازار کشور با اتهاماتی که بر آنها وارد می شود مجازات می کند. وی خاطرنشان کرد که جدای از هزینه یک درصدی، تاجران موظف هستند برای هر معامله ای که انجام می دهند، 30 درصد مالیات بر درآمد بپردازند.

یوتیوبر همچنین در مورد اینکه چگونه معامله گران رمزارز در ماه های آینده به دلیل مالیات های هنگفتی که باید پرداخت کنند، دیگر برای معامله گران امکان پذیر نخواهد بود. در مصاحبه اخیر، سخنگوی WaxirX گفت که مالیات 1 درصدی جدید برای همه محصولات در سراسر بازار ارزهای دیجیتال است. جدای از کریپتو، NFTها در میان دیگر جنبه های بازار کریپتو وجود دارد. مالیات 1٪ TDS همچنان برای سه ماه آینده مؤثر خواهد بود زیرا قانونگذاران همچنان بر تأثیر مالیات بر بازار ارزهای دیجیتال نظارت می کنند.