منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی غیرمتمرکز کاتانا از بلاک چین رونین رونمایی کرد

صرافی غیرمتمرکز کاتانا از بلاک چین رونین رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • Axie Infinity مفتخر است که Katana DEX، صرافی غیرمتمرکز خود را بر اساس Ronin ارائه می دهد.
  • DEX به کاربران امکان مبادله گزینه‌ها، قرار دادن وجوه در استخرهای نقدینگی و پاداش‌های کارمزد معامله را ارائه می‌دهد.

Axie Infinity اخیراً اخباری را در مورد DEX خود، Katana DEX، ساخته شده بر روی Ronin منتشر کرده است. شبکه بازی به سمت برجسته ترین پلتفرم معاملاتی برای محصولات درون بازی خود کار می کند و قابلیت استفاده را گسترش می دهد. علاوه بر این، این به معنای کاهش هزینه‌هایی است که کاربران Axie از آنچه از بازی به دست می‌آورند، مبادلات منابع را متحمل می‌شوند.

این حرکت یک اثر رالی روی توکن‌های SLP و AXS، دو سکه بومی کاربرانش، ایجاد کرد. رتبه Axie Infinity در حال حاضر در دنیای بازی به عنوان یکی از بهترین بازی های درآمدزا سر و صدای زیادی به پا کرده است. رونمایی Katana DEX منجر به افزایش ارزش Axie Infinity تقریباً 1.2٪ در 24 ساعت گذشته شده و به 150 دلار رسیده است. علاوه بر این، دارای ارزش بازار بیش از 9 میلیارد دلار بود و در جایگاه 23 در CoinMarketCap قرار گرفت.

کاربران Axie می توانند از Katana برای تجارت چهار دارایی دیجیتال از جمله WETH، SLP، AXS و USDC استفاده کنند. زنجیره جانبی اتریوم، Ronin، عملکرد و امنیت Katana و Axie Infinity را تقویت می کند. همانطور که پیشرفت می کند، RON، ارز اصلی بلاک چین رونین، به عنوان توکن اصلی در پشت تراکنش های کاتانا انتخاب می شود.

هدف RON در مورد کاتانا

Axie Infinity شرایط چالش برانگیزی را که کاربرانش هنگام تلاش برای مبادله منابع به دست آمده در بازی تجربه می کنند، می پذیرد. کاتانا این روایت را تغییر خواهد داد و قابلیت استفاده از منابع را اصلاح می کند. علاوه بر این، مایل است از شر اشخاص ثالثی که در بیشتر موارد برای مبادله جوایز درون بازی لازم هستند خلاص شود.

چهار توکنی که قبلا ذکر شد، توکن‌های اصلی در حال حاضر روی پلتفرم هستند. یکی از آنها سکه SLP است که گیمرها پس از نبردهای پیروزمندانه در بازی به آن دست می یابند. Axie Infinity Shard (AXS) نشانه ای است که برای بخش هایی در جهان بازی ایستاده است.

اتریوم پیچیده و USDC ارزهای خارجی در Katana DEX هستند. RON به عنوان پنجمین و نشانه ای است که در نهایت بر Katana DEX حکومت می کند. Axie Infinity به کاربران خود هشدار می دهد که از هر پلتفرم یا طرف هایی که RON را به دلیل فروش نیست بفروشند خودداری کنند.

هدف آن این است که اطمینان حاصل شود که جامعه در مورد آنچه در بلاک چین اتفاق می افتد، حرف مهمی دارد. علاوه بر این، ضمن پوشش هزینه های تراکنش در آینده، به امنیت کلی بلاک چین کمک می کند. Axie Infinity همچنین بیان می کند که کاربران باید آسوده خاطر باشند زیرا هزینه های RON برای ایجاد یک شبکه پایدار ناچیز است. اکوسیستم بازی هنوز جزئیات بیشتری در مورد سکه و توکنومیک آن منتشر نکرده است.

استخرهای نقدینگی و سهام

Katana DEX بر روی یک اکوسیستم پاداش برای کاربران خود تمرکز دارد و مشوق مشارکت با درآمد مناسب است. هر کسی می تواند در تامین نقدینگی در استخرهای نقدینگی کاتانا شرکت کند. این پلتفرم فرآیند را برای کاربرانی که تصمیم دارند بین دو استخر نقدینگی (حوضه AXS/ETH و استخر SLP/ETH) به اشتراک بگذارند، تشویق می‌کند. 10٪ از حداکثر عرضه RON به پاداش های تامین نقدینگی اختصاص می یابد.

RON در حال حاضر دارای یک میلیارد توکن است که بعداً پس از دوره برنامه پاداش به 100 میلیون توکن کاهش می یابد. نکته دیگر این است که برنامه پاداش پس از فعال شدن در اواخر هفته به مدت 90 روز اجرا می شود. Axie به این مرحله اشاره می کند که برای متعادل کردن مقیاس برای کاربرانی که می خواهند ارائه دهندگان نقدینگی باشند، ضروری است.

هر دو استخر نیمی از کل مبلغ را خواهند گرفت، با پاداش هایی که بسته به نقدینگی کاربر برای پلتفرم دارد. برای شرکت موفقیت‌آمیز در استخر AXS/ETH، باید سکه‌هایی را که قبلاً شرط‌بندی شده‌اند، کنار بگذارید. علاوه بر این، توکن های خود را در بخش کشاورزی RON قرار دهید تا واجد شرایط دریافت جوایز باشید. از صفحه Katana در Gitbook اطلاعات بیشتری در مورد کارهایی که باید در RON farming، استخرها و موارد دیگر انجام دهید دریافت کنید.