منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی رمزنگاری شده بانک DSB دارای مجوز ارائه خدمات در سنگاپور است

صرافی رمزنگاری شده بانک DSB دارای مجوز ارائه خدمات در سنگاپور است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • چندین صرافی رمزنگاری در انتظار مجوز خود برای ارائه خدمات رمزنگاری در سنگاپور هستند.
  • از روز دوشنبه ، مقامات سنگاپور به صرافی رمزنگاری بانک DSB اجازه می دهند خدمات رمزنگاری ارائه دهد.
  • اکنون سرمایه گذاران نهادی مجاز به خرید ، ذخیره و نگهداری بیت کوین و سایر آلت کوین ها هستند که توسط MAS اعلام شده است.

صنعت رمزنگاری در حال رونق است زیرا بسیاری از سرمایه گذاران نهادی افزایش قوانین مبادلات رمزنگاری را یک نشانه مثبت تلقی کرده اند. ارزش بیت کوین میانگین متحرک اصلی را پس گرفته است زیرا به نظر می رسد بازار به 50 هزار دلار رسیده است.

مقام پولی سنگاپور اعلام کرد که پرچم سبز به صرافی رمزنگاری بانک DSB داده است تا خدمات رمزنگاری را بدون هیچ گونه پیچیدگی قانونی به شهروندان سنگاپور ارائه دهد. این امر برای سایر صرافی های رمزنگاری که منتظر تأیید آنها هستند ، مزیت زیادی دارد.

مبادله رمزنگاری بانک DSB پیشرو است

مبادله رمزنگاری بانک DSB اکنون قادر خواهد بود استراتژی های مربوط به ارزهای رمزنگاری شده را پیاده سازی کند ، همانطور که DBS Vickers (DBSV) در بیانیه ای واضح در روز پنجشنبه به آن اشاره کرد. این مجوز به صرافی رمزنگاری بانک DSB ، مبادله دیجیتال DBS ، اجازه می دهد تا به مدیران صندوق کمک کند.

مدیران صندوق و سرمایه گذاران نهادی که در حال حاضر در سنگاپور مستقر هستند منتظر چنین فرصتی برای پیشبرد اهداف سرمایه گذاری خود و تنوع بخشیدن به سبد سهام خود بودند.

افزایش تقاضا

در بیانیه خود ، بانک اشاره کرده است که تقاضا برای سرمایه گذاران نهادی برای خدمات مرتبط با رمزنگاری را افزایش داده است. این امر منجر به درخواست بانک برای مجوز و متعاقباً ایجاد صرافی رمزنگاری بانک DSB ، صرافی دیجیتال DBS شد.

از آنجایی که یک صرافی دیگر استرالیایی ، رزرو مستقل ، نیز هفته گذشته مجوز مشابهی دریافت کرد ، می توان در موعد مقرر انتظار تأیید سایر صرافی های رمزنگاری شده در سنگاپور را نیز داشت.