منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی توییتر مدیران عامل Binance و Alameda در فضای آنلاین غوغایی ایجاد می کند

صرافی توییتر مدیران عامل Binance و Alameda در فضای آنلاین غوغایی ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کارولین الیسون، مدیر عامل Alameda Research، روز یکشنبه اظهار داشت که اطلاعات ترازنامه منتشر شده تنها بخشی از واقعیت را نشان می دهد.

پیش از این گزارش شده بود که 3.66 میلیارد دلار “FTT قفل نشده” با اشاره به توکن صرافی ارزهای دیجیتال FTX، و همچنین 2.16 میلیارد دلار “وثیقه FTT” در ترازنامه لو رفته از Alameda بیان شده است. ترازنامه ای که منتشر شد، مجموعاً 14.6 میلیارد دلار دارایی و تقریباً 8 میلیارد دلار بدهی از جمله وام های 7.4 میلیارد دلاری را نشان می دهد.

ترازنامه افشا شده و دارایی های FTT شواهد بیشتری از روابط قوی بین دو شرکت ارائه می دهد.

الیسون در اوایل امروز در توییتی اعلام کرد که اطلاعات لو رفته در برگه مالی Alameda سایر دارایی‌های میلیاردی را حذف می‌کند.

بایننس برای فروش دارایی های توکن FTX باقی مانده

در پاسخ به ترازنامه شرکت تجاری Alameda Research، مدیر عامل بایننس روز یکشنبه توییت کرد که او باقیمانده توکن های FTT را که به عنوان بخشی از خروج از شرکت خواهر Alameda FTX در سال گذشته به دست آورده بود، می فروشد.

به عنوان بخشی از خروج صرافی ارزهای دیجیتال از سهام FTX در سال گذشته، بایننس بیش از 2.1 میلیارد دلار در قالب BUSD (کوین پایدار بایننس) و FTT دریافت کرد. اگرچه Changpeng “CZ” Zhao مدیر عامل بایننس، با این حال، مشخص نکرد که شرکت او چقدر FTT خواهد فروخت.

در همین حال، مدیرعامل آلامدا در توییتی اعلام کرد که وضعیت مالی شرکت بازرگانی بهتر از آن چیزی است که ترازنامه فاش شده نشان می دهد. او همچنین پیشنهاد داد، در واکنش به پستی از مدیر عامل بایننس، تا سهام توکن FTT شرکتش را به قیمت 22 دلار خریداری کند.

FTT در طول تبادل توییتر نوسانات بسیار بالایی را تجربه کرد. به گفته CoinMarketCap، قیمت FTT در طول یک روز 14 درصد کاهش یافت و به 22.02 دلار رسید که پایین‌ترین سطح از ژوئن است. در زمان انتشار، قیمت FTT به 23.03 دلار بازگشته بود.

پس از بررسی ترازنامه فاش شده و فاش شد که شرکت تجاری تا 30 ژوئن دارای 5.8 میلیارد دلار توکن FTT است، گمانه زنی ها در مورد ثبات مالی شرکت تجاری سام بانکمن فرید Alameda Research شروع شد. ارزش دارایی های آلامدا 14.6 میلیارد دلار و بدهی های آن 8 میلیارد دلار بود که شامل 7.4 میلیارد دلار وام های گزارش نشده بود.

که در واکنش به شایعات، کارولین الیسون، مدیر عامل Alameda Research، روز شنبه توییت کرد که Alameda بیش از 10 میلیارد دلار دارایی دارد که در ترازنامه به خطر افتاده “انعکاس” نداشته است. الیسون با بیان اینکه Alameda در جای خود پرچین‌هایی را مخفی کرده است، ادامه داد و بخش عمده وام‌های معوق خود را از قبل بازپرداخت کرده است.