منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی بیلکسی هک شد ، از کاربران خواسته شد تا سپرده ها را متوقف کنند

صرافی بیلکسی هک شد ، از کاربران خواسته شد تا سپرده ها را متوقف کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • هکرها به صرافی Bilaxy حمله کردند.
  • نزدیک به 400 میلیون دلار پس از هک مبادله به سرقت رفته است.
  • هک مداوم مبادلات ، آینده مبادله رمزنگاری را در معرض تهدید جدی قرار می دهد.

مبادله در قاره آفریقا ، مبادله Bilaxy شرقی آفریقا ، جدیدترین صرافی رمزنگاری شده است که هک شده است. این در حالی است که صرافی های رمزنگاری همچنان قربانی می شوند ، زیرا هکرها همچنان آنها را هدف قرار می دهند.

صرافی بیلکسی روز شنبه ، 28 اوت ، اعلام کرد که برخی از کیف پول های آن به خطر افتاده است.

⚠⚠Top Urgent-Bilaxy هک اعلان

لطفاً توجه داشته باشید که کیف پول Bilaxy Hot هک شده است ، ❌pls دیگر هیچ وجهی را به حساب های bilaxy خود ارسال نکنید. ما در حال تلاش برای بررسی و رفع مشکل هستیم. لطفاً منتظر اطلاع بعدی باشید ، در کانال رسمی تلگرام خود نوشت. همین پیام را روی آن قرار داد صفحه توییتر همچنین در روز یکشنبه

با این حال ، صرافی بیلکسی هنوز نمی تواند مبلغ سرقت شده را تأیید کند. برخی برآوردها ادعا می کنند که این ارز می تواند حدود 450 میلیون دلار در ارزهای رمزنگاری شده مختلف باشد.

پس از اطلاع روز یکشنبه ، صرافی هیچ به روز رسانی مشخص دیگری به جز به روزرسانی های کوتاه در تلگرام ارائه نکرده است که تیم در حال حل مشکل است و کاربران نگران نباشند. وب سایت صرافی نیز از زمان حمله متوقف شده است.

مطابق با HogeFinance در توییتر ، همه توکن های HOGE ذخیره شده در Bilaxy قبلاً تخلیه شده و به کیف پول دیگری ارسال شده است. ارزش این توکن ها کمتر از 22 میلیون دلار است. سایر برآوردهای تقریبی نشان داد که کل مبلغ سرقت شده از صرافی نزدیک به 400 میلیون دلار است. با این حال ، این آمار به طور رسمی تایید نشده است.

قبل از سازش مبادله بیلکسی ، مبادله ژاپنی مورد هکرها قرار گرفت

صرافی ارز دیجیتال ژاپنی Liquid Global هفته ها قبل از مبادله رمزنگاری Bilaxy مورد هکرها قرار گرفت.

Liquid Global به خطر افتاد و مهاجمان در حدود 80 میلیون دلار ارزهای رمزنگاری شده مختلف مانند BTC ، ETH ، XRP و سکه های دیگر را جابجا کردند. این مبادله نشان داد که برخی از کیف پول های MPC آن به خطر افتاده است و اطمینان داده شد که تیم دارایی های باقی مانده را به آدرس های سرد منتقل کرده است.

هک همچنان صنعت رمزنگاری را در معرض تهدید قرار می دهد

هک مبادله رمزنگاری بخشی از تاریخ صنعت رمزنگاری بوده است و احتمالاً بخشی از آینده این صنعت باقی خواهد ماند. پیش از این کارشناسان ابراز نگرانی کرده بودند که پیشرفت در محاسبات باعث می شود رمزنگاری در اختیار این هکرها قرار گیرد.

متخصصان بیشتر سعی در ارتقاء سطح امنیت و کلیدهای رمزگذاری دارند و هکرها همچنان به دنبال این هستند و راههای پیچیده تری برای هک کردن و دور زدن برای منافع شخصی خود پیدا می کنند.