منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی بایننس به دنبال دفتر مرکزی فرانسه است؟

صرافی بایننس به دنبال دفتر مرکزی فرانسه است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • صرافی بایننس ممکن است دفتر مرکزی خود را در فرانسه راه اندازی کند.
  • ژائو می گوید فرانسه مکانی ایده آل برای مقر است.
  • ایرلند، امارات متحده عربی کشورهای دیگری هستند که بایننس ممکن است مقر خود را به آنها ببرد.

Changpeng Zhao، مدیرعامل شرکت، اشاره کرده است که صرافی بایننس ممکن است در حال بررسی تاسیس دفتر مرکزی خود در فرانسه باشد. او این کشور اروپایی را یک “انتخاب طبیعی” برای دفتر مرکزی توصیف کرد.

او گفت که فرانسه یک دفتر مرکزی ایده آل برای صرافی ارز دیجیتال خواهد بود زیرا این شرکت به دنبال متمرکز شدن با یک دفتر مرکزی فیزیکی در جایی است. ژائو این را هنگام صحبت با روزنامه فرانسوی Les Echos در طول هفته فاش کرد.

او گفت: “در اسرع وقت، فرانسه یک انتخاب طبیعی برای یک دفتر مرکزی منطقه ای و شاید جهانی خواهد بود.”

مدیرعامل همچنین در مورد سایر موضوعات مهم در صنعت کریپتو صحبت کرد.

مدیر عامل صرافی بایننس دلیل ایجاد دفتر مرکزی بایننس را فاش می کند

ژائو به روزنامه فرانسوی فاش کرد که صرافی می‌تواند دفتر مرکزی خود را در اروپا داشته باشد و به افزایش فشارهای نظارتی به عنوان نیاز به راه‌اندازی دفاتر محلی، منطقه‌ای و جهانی اشاره کرد.

با این حال، او خاطرنشان کرد که یکی از مشکلات صرافی بایننس، دریافت مجوزهای محلی است. او فاش کرد که صرافی در حال حاضر در حال مذاکره با تنظیم‌کننده‌ها است و او خوش‌بین است که ممکن است طی 6 تا 12 ماه تأیید شود. او افزود که رگولاتورها طرفدار تجارت هستند اما “بسیار خواستار” هستند و مراقب هستند تا اطمینان حاصل شود که صرافی همه الزامات را برآورده می کند.

کشورهای دیگری برای مقر Binance در نظر گرفته شده اند

مدیرعامل صرافی بایننس قبلاً فاش کرده بود که ایرلند بخشی از برنامه‌های تاسیس دفتر مرکزی آن بوده است. از نظر تاریخی، ما ادعا می کنیم که ستادی نداریم. چانگ پنگ ژائو در مصاحبه ای گفت: ما در واقع در حال ایجاد چند دفتر مرکزی در نقاط مختلف جهان هستیم.

ژائو در پاسخ به این سوال که آیا ایرلند در برنامه های بایننس برای ایجاد دفتر مرکزی در یک کشور خاص حضور دارد یا خیر، پاسخ داد: “بله، اینطور است.” وی از ارائه جزئیات بیشتر در مورد برنامه های کشور خودداری کرد.

همچنین، کالین وو، روزنامه‌نگار چینی فاش کرد که صرافی بایننس ممکن است دفتر مرکزی خود را به دبی، امارات متحده عربی منتقل کند. این روزنامه نگار گزارش داد که چانگ پنگ ژائو هنگام شرکت در جلسه ای با مقامات این شهر عربی دیده شد.