منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی بایننس به جنگ قانونی SEC و Ripple کشیده شد

صرافی بایننس به جنگ قانونی SEC و Ripple کشیده شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ریپل خواهان شواهد Binance در شکایت علیه SEC است
  • SEC vs Ripple به یکی از بزرگترین پرونده های دادگاه رمزنگاری تبدیل می شود

نبرد حقوقی مداوم بین تنظیم کننده های ایالات متحده ، کمیسیون امنیت و مبادلات (SEC) و Ripple lb ، توسعه دهندگان رمزنگاری XRP ، در صرافی Binance ، شرکت رمزنگاری شماره یک ، افزایش یافته است.

شرکت صرافی به درخواست بردلی گارلینگهاوس ، مدیر اجرایی (مدیرعامل) آزمایشگاه ریپل ، که متهم این دعوی است ، کشانده شد.

به یاد بیاورید که هر دو SEC و Ripple به دلیل ادعاهایی مبنی بر فروش ریپل اوراق بهادار ثبت نشده در دادگاه به سر می برند و برد گارلینگهاوس و کریس لارسن به فروش کمک کرده اند.

با این حال ، گارلینگ هاوس از طریق نامه ای به دنبال به دست آوردن اسنادی از صرافی Binance بوده است که ظاهراً مربوط به پرونده است و از طریق سایر ابزارها قابل دستیابی نیست.

مدیرعامل ریپل متکی به کنوانسیون لاهه برای جمع آوری اسناد خارجی است که “دارای اسناد و اطلاعات منحصر به فرد” در مورد معاملات XRP در پلتفرم های معاملات دارایی های دیجیتال خارجی است که SEC برای طرح شکایت علیه گارلینگ هاوس از آن استفاده کرد.

چرا صرافی Binance در مورد SEC در مقابل Ripple؟

البته مدیرعامل ریپل برای اثبات یکی از نکات دفاعی خود به سند نیاز دارد.

گارلینگ هاوس معتقد است صرافی Binance دارای اسناد و اطلاعات منحصر به فردی در مورد این پرونده ، و به طور خاص ، در مورد فرایندی است که طی آن معاملات XRP توسط آقای Garlinghouse بر روی پلتفرم های معاملات دارایی های دیجیتال خارجی انجام شده است. این مطابق بایگانی است.

وکلای ریپل در تلاش هستند تا استدلال SEC مبنی بر اینکه مدیرعامل ریپل بیش از 357 میلیون توکن XRP را در پلتفرم های معاملات رمزنگاری “در سراسر جهان” به سرمایه گذاران “در سراسر جهان” فروخته است ، رد کنند.

متهم برای اخراج SEC با ادعای اینکه SEC نمی تواند پیشنهادات داخلی و فروش XRP در ایالات متحده را اثبات کند ، درخواست می کند. در عوض ، آنها به پیشنهادات خارجی زیادی متهم هستند. آنها به سند مبادله Binance نیاز دارند تا اعتراض خود به اخراج را تقویت کند.

شکایت XRP به یکی از بزرگترین پرونده های تاریخ رمزنگاری تبدیل شده است. نهادهای نظارتی از اعضای هیستر پیرس و الاد روسمن که با رمزنگاری دوست هستند ، اظهار نظر نکردند.