منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیبا اینو 31 درصد پس از فهرست کراکن افزایش یافت

شیبا اینو 31 درصد پس از فهرست کراکن افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • شیبا اینو 31 درصد پس از فهرست کراکن افزایش یافت
  • پیچش یکی از محرک های اصلی بود
  • SHIB به همکاری های خود ادامه می دهد

طی چند هفته گذشته، دارایی های دیجیتال با وجود معامله گران بیشتر در بازار، سیگنال های متفاوتی از خود نشان داده اند. با این حال، برخی از سکه ها حتی در مواجهه با خرس ها اعداد می کردند. یک توکن خاص، شیبا اینو، با رشد عظیم خود، قلب بسیاری را در بازار ارزهای دیجیتال به دست آورده است. پس از رشد، کراکن، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده، اعلام کرد که معامله گران اکنون می توانند دارایی را در پلتفرم خود معامله کنند. پس از آن به‌روزرسانی، دارایی دیجیتالی تنها بیش از 24 ساعت پس از اعلام فهرست، افزایش 31 درصدی را شاهد بود.

لیست کراکن یک محرک اصلی بود

طبق آمار و داده‌ها، دارایی دیجیتال مبتنی بر سگ‌ها با ثبت قیمت 0.00005097 دلاری افزایش یافت. این دومین باری است که توکن شاهد چنین صعود بزرگی خواهد بود پس از اولین افزایش قیمت، نزدیک به 0.00005100 دلار در 19 نوامبر. طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده از CoinGecko، توکن در طول این دوره دوام زیادی نداشت زیرا به یک سطح ثابت رسید. با 0.00003660 دلار معامله کنید.

Shiba Inu که توسط توسعه‌دهنده ناشناس آن، Ryoshi ایجاد شد، در سال 2020 به عنوان یک توکن مبتنی بر اتریوم وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. پس از اولین عرضه آن در بازار، به لطف رئیس اتریوم، ویتالیک بوترین، فعالیت های زیادی پیرامون توکن وجود داشت. Shiba Inu نیز پس از اینکه ارزش بازار آن به 26.8 میلیارد دلار رسید، Avalanche را از جایگاه یازدهم در رتبه بندی ارزش بازار جابجا کرد. این توکن همچنین در طی چند هفته گذشته Dogecoin را به پایین‌تر از رتبه‌بندی ارزش بازار رسانده است و دومی همیشه برای بازگرداندن موقعیت خود سخت می‌جنگد.

SHIB به همکاری های خود ادامه می دهد

یکی از محرک های اصلی برای عملکرد اخیر سکه به حرکت کراکن در فهرست کردن دارایی نسبت داده شده است. اگرچه تجارت در بورس شروع نشده است، اما سپرده ها اکنون فعال شده اند. کراکن همچنین اشاره کرد که معامله‌گرانی که می‌خواهند این دارایی را معامله کنند، فقط می‌توانند با قیمت 2.5 دلار در برابر دلار یا یورو معامله کنند.

پس از اعلام کراکن، نهنگ SHIB، گلیملی شیبا اینو بیشتری را به کیف پول خود اضافه کرد و دارایی خود را کمی بیش از 1 میلیون دلار افزایش داد. در حال حاضر، این نهنگ حدود 59 میلیون دلار توکن شیبا اینو دارد. کراکن یکی از سه صرافی معتبر ارز دیجیتال است که در چند ماه گذشته این توکن را فهرست کرده است. Coinbase لیست خود را در سپتامبر اعلام کرد، در حالی که Gemini این توکن را در ابتدای ماه فهرست کرد.

در ابتدای این ماه، بایننس همچنین اعلام کرد که معامله گران می توانند خرید و تجارت Shiba Inu را در پلتفرم خود آغاز کنند. جدا از فهرست، شیبا اینو شاهد مشارکت های گسترده بوده است. CoinGate اخیراً اعلام کرد که کاربرانش اکنون می توانند SHIB را بپذیرند یا روی پلتفرم خود خرج کنند. Newegg همچنین ادغام SHIB را به عنوان یک روش پرداخت اعلام کرده است که قرار است در چند روز آینده آغاز شود.