منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیبا اینو یک شبه 10 درصد سود می کند زیرا نهنگ ETH 11 میلیون دلار سرمایه گذاری می کند

شیبا اینو یک شبه 10 درصد سود می کند زیرا نهنگ ETH 11 میلیون دلار سرمایه گذاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • شیبا اینو تقریباً بیش از 50 درصد افزایش قیمت داشت.
  • شیبا اینو 10 درصد افزایش یافت و برای اولین بار یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار شد.

سکه شیبا اینو که به عنوان اسپین آف دوج کوین نیز شناخته می شود، در ابتدا به عنوان یک شوخی معرفی شد. اما اکنون، پس از اینکه شیبا اینو یک شبه 10 درصد افزایش یافت، در جریان اصلی اخبار قرار گرفت. سرمایه‌گذاران کریپتو تا جایی که علاقه نشان داده‌اند آن را جدی گرفته‌اند و آن را به اتفاق بزرگ بعدی تبدیل کرده‌اند. از آنجایی که شیبا اینو بیشتر محبوبیت خود را از توییت های ایلان ماسک به دست آورده است، افزایش 10 درصدی اخیر نشان می دهد که ایلان ماسک تنها کسی نیست که علاقه مند به رساندن شیبا اینو به ارتفاعات جدید است.

با توجه به عملکرد بی عیب و نقص اخیر، شیبا اینو (SHIB) یک شبه افزایش قابل توجهی در ارزش خود داشته است زیرا توکن غیرمتمرکز به مرز 0.00005 دلار نزدیک می شود. در 26 اکتبر 2021، شایان ذکر است که یک نهنگ اتریوم 276,592,553,073 توکن SHIB معادل 11,510,207 دلار خریداری کرد که منجر به افزایش 10 درصدی ارزش یک شبه شد.

طبق جزئیات تراکنش، این نهنگ خاص در حال حاضر تقریباً 13,448,334 دلار در توکن Shiba Inu دارد. این امر بسیاری از ناظران و سرمایه گذاران بالقوه را با این سوال مواجه می کند که آیا افزایش قیمت دیگری در هر جهت اجتناب ناپذیر است یا خیر.

نوسانات اخیر قیمت SHIB

حجم معاملات 24 ساعته SHIB برای مدت کوتاهی در 25 اکتبر از اتریوم، که دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار است، پیشی گرفت. نه تنها این، حجم معاملات در SHIB طی 24 ساعت افزایش یافت زمانی رخ داد که اتریوم توانست به بالاترین میزان بسته شدن هفتگی خود در بازار ارز دیجیتال برسد.

اخیراً، SHIB به پیشرفتی هیجان‌انگیز دست یافت و افزایش قیمت تقریباً 50 درصدی را در روز یکشنبه تجربه کرد و بالاترین رکورد تاریخی 0.000044 را جشن گرفت. افزایش قیمت اخیر با ورود 4.64 میلیارد دلار طی دو روز در 23 و 24 اکتبر تقویت شد. این امر منجر به افزایش نهایی کل پول در بازار از 11 میلیارد دلار به تقریباً 15 میلیارد دلار شد.

دلیل موفقیت شیبا اینو

Shiba Inu در ابتدا به عنوان یک میم کوین توسعه یافت و همچنین به عنوان «قاتل دوج کوین» معرفی شد، در آخر هفته به بالاترین حد خود رسید و برای اولین بار به یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شد.

با کمال تعجب، شیبا اینو یک شبه 10 درصد افزایش یافت و این افزایش فوق العاده عمدتاً به دو دلیل ایجاد شد. یکی، شایعات ناشناس و تایید نشده ای در دنیای ارزهای دیجیتال وجود داشت مبنی بر اینکه این سکه بسیار نزدیک به فهرست شدن در اپلیکیشن محبوب معاملات سهام Robinhood است. دلیل آشکار دیگر افزایش بی عیب و نقص آن، میلیاردر فناوری، ایلان ماسک بود که اخیراً عکسی از توکن SHIB در حال حرکت به سمت ماه در توییتر منتشر کرده است.

تاثیر افزایش در پذیرش

Shiba Inu در حال حاضر با افزایش تعداد خرده فروشانی که از آن استقبال می کنند، تجربه می کند، زیرا افزایش قیمت اخیر باعث شده است. نکته جالب این است که روش پرداخت اخیراً توسط شرکت املاک و مستغلات Candoli Propiedades به لیست پرداخت های قابل قبول اضافه شده است.

محبوبیت SHIB در یکی از منحصربه‌فردترین رستوران‌های پاریس، فرانسه که متخصص در غذاهای فرانسوی است، مورد استقبال قرار گرفته است.

علیرغم رد شدن ایلان ماسک، ارز دیجیتال در حال حاضر در بازارهای نقدی قابل توجهی در حدود بالاترین حد خود معامله می شود. در حال حاضر، طبق آمار CoinMarketCap.com، این توکن تقریباً با قیمت 0.00004204 دلار معامله می شود که در 24 ساعت 10.10 درصد افزایش یافته و در هفته گذشته فقط 49.70 درصد افزایش یافته است، با ارزش بازار 16.6 میلیارد دلار.

نتیجه

توکن دیجیتالی تازه پدید آمده با جذب بازرگانان، سرمایه گذاران و معامله گران با موفقیت سود نقدی به دست آورده است. اگرچه به دلیل سوالی که در حساب توییتر شیبا اینو درباره میزان (SHIB) ایلان ماسک پرسیده شد، روند نزولی اندکی وجود داشت. با وجود تمام موانع، شایان ذکر است که ارزش SHIB در هفت روز گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است، از 0.000028 دلار به 0.00004205 دلار.