منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیبا اینو: نهنگ مرموز 40 تریلیون SHIB را به کیف پول های مختلف منتقل می کند

شیبا اینو: نهنگ مرموز 40 تریلیون SHIB را به کیف پول های مختلف منتقل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • قیمت شیبا اینو در طول هفته نزدیک به 40 درصد کاهش یافت.
  • کیف پول مرموز حاوی 5.7 میلیارد دلار SHIB 60 درصد از دارایی های خود را به چهار کیف پول ناشناخته منتقل کرده است.
  • قیمت شیبا اینو همچنان نزولی است، زیرا جامعه مشتاقانه منتظر لیست اخبار رابینهود و کراکن است.

شیبا اینو از کار افتاده است 30% در 24 ساعت گذشته و تقریبا 40% در 7 روز گذشته میم کوین پرطرفدار در ماه اکتبر بیش از 770 درصد افزایش یافت و در تاریخ 28 اکتبر رکورد جدیدی را با 0.000086 دلار ثبت کرد.

پس از دریافت روزها حمایت در منطقه 0.00006 دلاری، قیمت SHIB در روز سه شنبه یک چرخش سریع نزولی پیدا کرد و از آن زمان تاکنون نزولی بوده است. اما چه چیزی باعث این افت می شود؟

SHIB حتی بر اساس استانداردهای عمومی رمزارز بسیار فرار است. حجم معاملات Shiba Inu بسیار زیاد است و حتی در آخرین روزهای اکتبر ارزش بازار Dogecoin را نیز در اختیار گرفت. بنابراین، چرا این سکه میم سوپراستار ناگهان به سمت پایین حرکت می کند؟

ما معتقدیم که کاهش قیمت فعلی با حرکت اخیر نهنگ میلیاردر مرموز SHIB در بازار مرتبط است. یک کیف پول ناشناخته با ارزش 8000 دلار SHIB در ماه اوت، بیش از 5 میلیارد دلار در ماه اکتبر بازگشت داد. از آن زمان، این کیف پول مرموز بدون هیچ حرکت دیگری در بازار بی صدا بود.

بر اساس داده های Etherscan، این نهنگ مرموز تقریباً حرکت کرد 60 درصد از دارایی های SHIB آن به چهار کیف پول مختلف، پس از 2 ماه عدم فعالیت. این حرکت ناگهانی نهنگ شیبا اینو باعث ایجاد FUD (ترس، عدم اطمینان و شک) در بین سرمایه گذاران شیبا اینو شده است.

چرا مهم است؟

جامعه SHIB از نزدیک این نهنگ اسرارآمیز را دنبال می کند تا بفهمد بازار چگونه ممکن است عمل کند. ما همچنین شاهد ورود سرمایه گذاران جدید زیادی به بازار ارزهای دیجیتال به دلیل روند شیبا اینو بوده ایم.

این سرمایه گذاران به شدت از بازار نزولی و حرکات ناگهانی مانند این می ترسند. بنابراین، بسیار محتمل است که حرکت مرموز کیف پول در میان بسیاری از سرمایه گذاران روند فروش داشته باشد و به افت اخیر افزوده است.

همچنین شایعاتی در سرتاسر شبکه های اجتماعی به گوش می رسد مبنی بر اینکه این نهنگ مرموز می تواند رابینهود باشد. برخی شایعات ادعا می کنند که Robinhood در تلاش است تا بازار Shiba Inu را تحریک کند تا اطمینان حاصل کند که قیمت خرید در زمانی که صرافی محبوب ایالات متحده SHIB را فهرست می کند، پایین است.

اوایل امروز، رابینهود یک استوری در اینستاگرام منتشر کرد که به نوعی جامعه SHIB را آزار داد. به جرات می توان گفت که دارندگان Shiba Inu از این موضوع خوشحال نبودند، زیرا ناامیدی نسبت به حدس و گمان رابینهود در لیست سکه های میم پرطرفدار افزایش می یابد.

شیبا اینو: نهنگ مرموز 40 تریلیون SHIB را به کیف پول های مختلف منتقل می کند.
داستان اینستاگرام رابینهود

با این حال، بسیار بعید است که این شایعات درست باشند، زیرا اخیراً اخبار جعلی زیادی در مورد Shiba Inu وجود دارد، با توجه به تبلیغات گسترده آن در رسانه های اجتماعی.

آینده شیبا اینو چیست؟

قیمت SHIB امروز نزولی است و در حال حاضر در 0.00005083 دلار معامله می شود. همانطور که تحلیلگران Cryptopolitan پیشنهاد می کنند، هدف بعدی احتمالاً 0.00006 دلار پشتیبانی خواهد شد. مانند هر ارز دیجیتال دیگر، لیست های خبری یا حرکت نهنگ ها می توانند بازار را صعودی کنند.

اوایل این هفته، کراکن قول داد که SHIB را فهرست کند، که بعداً توسط پلتفرم صرافی محبوب کریپتو کنار گذاشته شد. Kraken بیانیه‌ای منتشر کرده است که نشان می‌دهد آن‌ها سخت در حال کار بر روی لیست Shiba Inu هستند، با این حال، تاریخ یا چارچوب زمانی رسمی در این صفحه وجود ندارد.

اگر رویدادهای مهمی مانند لیست کراکن یا رابینهود رخ دهد، می تواند بازار را به سرعت به سمت سمت صعودی سوق دهد. در حال حاضر، میم کوین محبوب همچنان روند نزولی قیمت خود را نشان می دهد، زیرا جامعه SHIB مشتاقانه منتظر هر خبر مثبتی از صنعت است.