منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیبا اینو به ATH نزدیک می شود زیرا Robinhood شامل SHIB در نظرسنجی می شود

شیبا اینو به ATH نزدیک می شود زیرا Robinhood شامل SHIB در نظرسنجی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

:

  • Robinhood Shiba Inu را در تحقیقات بازار خود قرار داده است.
  • جامعه خوشبین است که این می تواند نشانه ای از این باشد که قاتل Dogecoin ممکن است در این پلتفرم فهرست شود.
  • SHIB پس از توسعه بیش از 20 درصد افزایش یافت.

چند روز پیش، ارزش بازار Shiba Inu (SHIB) به دنبال شایعاتی مبنی بر اینکه پلتفرم تجاری خرده فروشی محبوب Robinhood قصد دارد آن را در لیست قرار دهد، به طور لحظه ای افزایش یافت. این بار ، با این حال ، یک تکه از وجود دارد شواهد و مدارک اعتقاد بر این است که Robinhood ممکن است در حال بررسی فهرست SHIB در آینده باشد و این قیمت را تقریباً در بالاترین سطح خود (ATH) بیدار کرده است.

SHIB در 24 ساعت بیش از 20 درصد افزایش می یابد

امروز مشخص شد که Robinhood در سه ماه گذشته یک ایمیل به مشتریان منتخب در مورد ارزهای رمزپایه ای که خریداری کرده اند ، ارسال می کند.

توکن Shiba Inu به عنوان پاسخ گنجانده شد ، اگرچه هنوز برای تجارت در این پلت فرم پشتیبانی نمی شود. برای جامعه SHIB ، این نشانگر واضحی بود که Robinhood تحقیقات بازار را انجام می دهد تا بفهمد مشتریان به چه ارزهای رمزنگاری شده ای علاقه دارند و احتمالاً فرصتی برای به دست آوردن این توکن در نهایت بر روی این پلتفرم است.

در میان توسعه، قیمت Shiba Inu بیش از 20 درصد افزایش یافت زیرا بسیاری از سرمایه گذاران برای جمع آوری توکن های بیشتر عجله کردند. این امر با افزایش حجم معاملات از 1.22 میلیارد دلار به بیش از 3 میلیارد دلار در مدت دو ساعت مشهود است. بر اساس داده های CoinMarketCap ، در حال حاضر ، SHIB اندکی به 0.00003238 دلار کاهش یافته است ، که حدود 16 درصد از بالاترین رکورد 0.0000388 دلار در ماه مه فاصله دارد.

بازار شیبا اینو در حال گسترش است

شیبا اینو اخیراً در روز گذشته پس از تجمع اخیر خود خبرساز شد. این امر بیشتر این نشانه را در معرض دید عموم قرار داد ، که متعاقباً سرمایه گذاران بیشتری را جذب کرد و از مبادله حمایت کرد. SHIB در یک صرافی بزرگ ترکیه BTCTurk، از جمله ZebPay مستقر در هند، وارد فهرست شد. در اوایل ماه جاری ، NOWPayments همچنین از ارز رمزنگاری شده می به عنوان ارز پرداختی پشتیبانی کرد.

این تحولات صعودی است و دسترسی و کاربرد ارزهای رمزنگاری شده را افزایش می دهد ، چیزی که مردم به دنبال آن هستند. شیبا اینو تاکنون بیش از 760000 دارنده را جذب کرده است. در همین حال ، SHIB همچنین تجارت با رقیب Robinhood ، Public.com را آغاز کرده است ، و فهرست بندی در Robinhood یک نقطه عطف برای جامعه خواهد بود.