منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیبا اینو، شانون بری، شیبا اینو: رمزارز باید “بخشی از سیاست ما” باشد

شیبا اینو، شانون بری، شیبا اینو: رمزارز باید “بخشی از سیاست ما” باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • شانون بری کمپین سنا خود را بر روی ارزهای رمزپایه پیوند زده است.
  • او دومین تلاش خود را برای پیوستن به سنا انجام می دهد.

شانون بری معتقد است که یک سکه میم تلاش او را به سوی پیروزی سوق می دهد. بری یک سرباز سابق از کارولینای شمالی است. او آرزوی سناتور شدن دارد. بنابراین نیروی دریایی سابق دومین تلاش خود را برای این موقعیت انجام می دهد.

در سال 2020، علاقه مندان به SHIB ناموفق برای مجلس سنا رقابت کردند. با این وجود، متقاضی تلاش دیگری انجام می دهد. با این حال، این دور با دستور کار اصلی او در مورد ارز دیجیتال شکل گرفت. سرکوب استخراج کریپتو در چین به جاه طلبی های او دامن می زند.

شانون از جمله سیاستمداران دوستدار رمزنگاری است. علاوه بر این، او از اثر کریپتو برای پیشبرد جاه‌طلبی‌های خود در واشنگتن استفاده می‌کند.

جاه طلبی های سیاسی بری در سال 2019 زمانی که او یک تحلیلگر امنیتی در وزارت دفاع ایالات متحده بود آغاز شد. در این مدت، او دو ماه تعلیق را مشاهده کرد.

این کهنه کار از آنجایی که بدون حقوق بود، فرصتی برای تصاحب کرسی سنا در کارولینای شمالی دید. این صندلی خالی بود و بری تمایل داشت که در سطح قانونگذاری به کشورش خدمت کند.

اولین تلاش برای بری فاجعه آمیز بود

اولین تلاش بری برای سیاست خطرناک بود. او در حالی که تام تیلیس را به چالش کشید، تنها 3 درصد از آرا را به دست آورد. رئیس جمهوری خواه. شکست شرم آور به نظر می رسید. اما بری معتقد است که دسترسی به رای‌گیری را برای حامیانش باز کرد.

طرح دیگر او امنیت سایبری، حمایت از مهاجرت است. او همچنین تعداد کارکنان دولت فدرال را کاهش می دهد. علاوه بر این، او برای رویکردی ضد جنگ به درگیری ها تحریک می کند.

سرباز سابق یک متخصص رمزنگاری نیست و او این را تصدیق می کند. اما برگزاری SHIB از سپتامبر وضعیت او را بالا برده است. علاوه بر این، کمک های مالی او به جانبازان مبارز با جاه طلبی های او در حال افزایش است.

علیرغم شناخت بیت کوین از سال 2010، او تصمیم گرفت رمزارز را در کمپین خود در سال جاری وارد کند. تا آن زمان، بری 30000 دلار بیت کوین و اتریوم داشت. اما، سرکوب بیت کوین توسط چین باعث شد که او تنها با 5000 دلار بیدار شود. حرکت چین باعث افت کل بازار شد.

با گذشت زمان، کهنه سرباز فهمید که معدنچیان آسیب دیده می توانند مغازه هایی را در ایالات متحده راه اندازی کنند. علاوه بر این، او پس از آن شاهد افزایش قیمت بیت کوین بود. بری با بازگشت بیت کوین دوباره انرژی گرفت. او متوجه شد که کریپتو باید در سیاست آمریکا در سطح جهانی حضور داشته باشد – بیشتر زمانی که چین از صحنه خارج شود.

شانون بری در توییتی گفت که به دنبال متعصبان کریپتو بدون اشتیاق سیاسی است.

شانون بری، از علاقه‌مندان به شیبا اینو: رمزارز باید

این توییت کامنت‌های هیجان‌انگیزی را به همراه داشت که یکی از دنبال‌کنندگان آن قول داد رای برای بری

شانون بری، شیبا اینو، شیبا اینو: رمزارز باید

او همچنین معتقد است که آمریکا می تواند رهبران علاقه مند به ارزهای دیجیتال داشته باشد. از نظر او، این امر باعث بهبود روابط با سرمایه گذاران خرده ارزهای دیجیتال می شود. با این حال، علاقه مندان تنها مقرراتی را با هدف بهبود نوآوری های کریپتو ارائه خواهند کرد.

ظهور رهبران علاقه مند به ارزهای دیجیتال

در زمان‌های اخیر، چندین سیاستمدار دوستدار رمزنگاری ظاهر شده‌اند. به عنوان مثال، شهردار منتخب نیویورک، اریک آدامز، حقوق خود را به بیت کوین می خواهد. او احساس می‌کند که این امر صنعت کریپتو را در شهر ارتقا می‌دهد و میامی را متحول می‌کند.

همچنین، داوطلبان سنای اوهایو از هر دو طرف طرفدار رمزارزها هستند. مورگان هارپر، نامزد دموکرات، رمزارز را تایید کرده است. او گفت که بیت کوین و سایر آلت کوین ها پتانسیل گسترش قدرت اقتصادی را دارند. جاش مندل، نامزد جمهوری خواهان، از رای دهندگان خود خواست تا از کریپتو دفاع کنند.