منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی پرداخت های رمزنگاری شده در پرتغال را می پذیرد

شیائومی پرداخت های رمزنگاری شده در پرتغال را می پذیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• پرتغال یکی از مروجین پیشرو ارزهای رمزنگاری شده در اروپا است.
• شیائومی اتریوم ، بیت کوین ، Tether ، Dash و توکن بومی Utrust را به عنوان وسیله پرداخت در فروشگاه خود در پرتغال می پذیرد.

رمزنگاری ها در حال افزایش هستند و اکنون محبوب ترین شرکت فناوری چینی ، شیائومی ، اقداماتی را برای پذیرش آن انجام داده است. این غول فناوری اعلام کرده است که در آینده نزدیک پرداخت های رمزنگاری شده را در فروشگاه های خود می پذیرد. دفتر مرکزی این شرکت در پرتغال اولین قدم را برای تبلیغ این پرداخت های رمزنگاری شده با استفاده از BTC و Ether به عنوان نشانه های اصلی خود برداشته است.

طرفداران شیائومی در پرتغال اکنون می توانند دستگاه های تلفن همراه و لوازم جانبی خود را با ارزهای رمزنگاری شده خریداری کنند. این اعلامیه در مورد رمزنگاری نشان می دهد که بازار چقدر بزرگ است و چگونه استقبال از آن به طور مداوم با ماه ها افزایش یافته است.

پرداخت فناوری شیائومی با استفاده از بیت کوین

شیائومی

انتخاب شیائومی برای پذیرش پرداخت های رمزنگاری پس از آن صورت می گیرد که آمازون بار دیگر پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده را رد کرده است. پس از انتشار شایعات مبنی بر اینکه فروشگاه عمده فروشی پذیرش رمزنگاری را آغاز کرده است ، آمازون تصریح کرد که فعلاً بیت کوین را به عنوان پرداخت نمی پذیرد. این خبر ممکن است در ابتدا بیت کوین را تحت تاثیر قرار دهد ، اما به سرعت بهبود یافت و امروز با 44772 دلار معامله می شود.

در وب سایت شیائومی ، “Mi Store Portugal” به عنوان اولین دفتر مرکزی که رمز ارز را پذیرفت ، دیده می شود. شرکت تلفن های هوشمند نشان می دهد که توکن های محبوب و محبوب مانند بیت کوین ، Tether ، Ethereum و Dash را می پذیرد.

همه افرادی که در پرتغال زندگی می کنند می توانند تلفن های همراه و لوازم جانبی خود را با استفاده از بیت کوین در داخل شیائومی خریداری کنند. فروشگاه فناوری در منطقه اروپا دارای ساعت ، جاروبرقی ، روروک مخصوص بچه ها و سایر وسایل است. این پیشنهاد پرداخت ممکن است در آینده نزدیک گسترش یابد و این شرکت فناوری را به مروج ارزهای رمزنگاری شده تبدیل کند.

این برند فناوری با پلت فرم پرداخت ارزهای رمزپایه Utrust همکاری می کند تا از خدمات پشتیبانی خوبی کند. این شرکت حتی رمزنگاری بومی این پلتفرم ، Utrust را در مقر اصلی آن در پرتغال می پذیرد.

“Mi Store Portugal” در مورد ارزهای رمزنگاری شده

پدرو مایا ، نماینده بازاریابی در “Mi Store Portugal” ، گفت که شیائومی در بازار فناوری پیشرفت کرده و از اپل پیشی گرفته است. اخیراً نام تجاری چینی از سامسونگ پیشی گرفته است. با این حال ، پس از آنکه شرکت کره جنوبی دستگاه جدید خود را اعلام کرد ، موقعیت خود را از دست داد.

مایا گفت که شیائومی به دنبال جلب رضایت طرفداران ارزهای رمزنگاری شده است. مایا همچنین اصرار دارد که Mi ، مخفف Xiaomi ، ابتکاری است و روند مالی جدید را نادیده نمی گیرد.

پرتغال یک کشور بسیار دوستدار رمزنگاری در اروپا بوده است و بسیاری از شهروندان از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان پرداخت استفاده می کنند. این امر متناقض است زیرا مناطق دیگر مانند انگلستان سعی کرده اند بازار مجازی را منظم کنند.

سامسونگ همچنین در حال تلاش برای ورود به دنیای ارزهای رمزنگاری شده است ، با این حال ، این شرکت هنوز اعلام رسمی برای پذیرش رمزنگاری ندارد. در سال 2019 ، نام تجاری سامسونگ کیف پول Blockchain خود را ایجاد کرد اما پیشرفتی در پرداخت های رمزنگاری شده در فروشگاه های خود نشان نداد.