منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شهر ژاپن قصد دارد متاورس را به بخش آموزشی خود تزریق کند

شهر ژاپن قصد دارد متاورس را به بخش آموزشی خود تزریق کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شهر ژاپنی تودا اعلام کرده است که متاورس را به سیستم آموزشی خود تزریق خواهد کرد تا با موارد غیبت از کار مقابله کند. شهر می‌خواهد دانش‌آموزان بتوانند قبل از پیوستن به کلاس‌های فیزیکی به کلاس‌ها و پردیس‌های متاورس دسترسی داشته باشند. این به روز رسانی جدید ثابت می کند که متاورس اکنون در حال تبدیل شدن به یک جنبه جدایی ناپذیر از بخش کریپتو است. این شهر ژاپنی قصد دارد ابتدا از متاورس برای از بین بردن علت غیبت قبل از استفاده در عناصر دیگر استفاده کند.

شهر ژاپنی تودا می خواهد غیبت را از بین ببرد

شهر می‌خواهد به کودکانی که در بیشتر جلسات مدرسه غیبت می‌کردند کمک کند تا فضای مجازی ایجاد کنند تا بتوانند مسائل اصلی را حل کنند. این ابزار در سال گذشته توسط یک سازمان ایجاد شد و شهر قصد دارد این ایجاد را مطابق با نیازهای خود کامل کند. با توجه به اینکه شهر از قبل برنامه‌هایی برای کمک به بازگشت بچه‌ها به مدرسه دارد، کلاس‌های دیجیتال به آنها کمک می‌کند بهتر یاد بگیرند.

با این حال، این حرکت به گفته مدیران مدارس در سراسر شهر ژاپن بستگی دارد. یک نظرسنجی در این شهر می گوید که دانش آموزان کلاس پنجمی راحت تر از دنیای واقعی با دانش آموزان دیگر ارتباط برقرار می کنند. مسئول اجرایی این برنامه همچنین خاطرنشان کرد که امیدوار است کودکان پس از شرکت در برنامه بتوانند به دنیای واقعی وارد شوند.

کشورها در حال آموزش دانش آموزان در متاورس هستند

تودا تنها شهر ژاپنی نیست که مشکلات غیبت از مدرسه دارد، زیرا در سراسر کشور گسترده شده است. بررسی اخیری که در سال گذشته انجام شد نشان داد که بیش از 240000 دانش آموز حداقل 30 روز از مدرسه غیبت کرده اند. مقامات شهرها ادعا می کنند که این یک اثر پس از همه گیری ویروس کرونا است که اکثر دانش آموزان را مجبور کرد تقریباً یک سال در خانه بمانند و به تعامل آنلاین بپردازند. گذشته از آن، مقامات این بیماری همه گیر را ناشی از افزایش میزان خودکشی ثبت شده در بین دانش آموزان در کشور می دانند.

مدارس به دنبال راه هایی برای ادغام متاورس در آموزش بوده اند. چند ماه پیش، یکی از دانشگاه‌های توکیو اعلام کرد که به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا دوره‌هایی در متاورس ارائه دهند. چین همچنین به دنبال ایجاد راهی برای کمک به برخی از جمعیت خود در یادگیری متاورژن است. این کشور معتقد است که می تواند به آنها کمک کند تا در آینده نزدیک شغل خود را در این بخش ایجاد کنند و فرصت های شغلی بیشتری را در سراسر کشور ایجاد کنند.