منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شهردار نیویورک برای دریافت چک حقوقی به بیت کوین

شهردار نیویورک برای دریافت چک حقوقی به بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • شهردار نیویورک آدامز می گوید که سه چک حقوق به بیت کوین دریافت خواهد کرد.
  • آدامز قصد دارد بررسی کند که چرا بیت کوین در شهر رشد نکرده است.

اریک آدامز، شهردار منتخب نیویورک، گفته است که سه چک اولیه خود را به بیت کوین می‌گیرد، مانند همتای خود در میامی، فرانسیس سوارز.

او این اعلامیه را اندکی پس از ایراد یک سخنرانی پیروزی در انتخابات توسط شهردار اعلام کرد و قول داد که نیویورک را به مرکز بیت کوین تبدیل کند.

اریک آدامز: «ما همیشه بزرگ می‌شویم، بنابراین وقتی شهردار شدم، اولین سه حقوقم را در بیت‌کوین می‌گیرم». توییت کرد. نیویورک مرکز صنعت کریپتوکارنسی و دیگر صنایع نوآورانه و با رشد سریع خواهد بود! فقط صبر کن!”

توئیت شهردار نیویورک پاسخی بود به فرانسیس سوارز، شهردار میامی، که در 2 نوامبر متعهد شد تمام دستمزد بعدی خود را در بیت کوین دریافت کند و عملاً به اولین سیاستمدار شناخته شده آمریکایی تبدیل شد که این کار را انجام داد. آدامز دوم می شود.

شهردار نیویورک قول داد بیت کوین را به یک پدیده در آمریکا تبدیل کند

نیویورک امسال در حال بررسی قوانینی بود که استخراج بیت کوین را به مدت سه سال ممنوع می کرد تا بتواند یک ارزیابی زیست محیطی برای سنجش انتشار گازهای گلخانه ای خود انجام دهد. قانونگذاران از آن زمان تا حد زیادی آن را پس گرفته اند. در همین حال، میامی فعالانه در تلاش است تا استخراج کنندگان بیت کوین را در جنوب فلوریدا به خدمت بگیرد تا از انرژی هسته ای منطقه استفاده کند.

شهردار جدید، قبل از انتخابات، مبارزات انتخاباتی انجام داد و در مورد بیت کوین قول هایی داد. در طی مصاحبه اخیر با بلومبرگ، او قول داد که “به آنچه مانع رشد بیت کوین و ارزهای دیجیتال در شهر ما می شود نگاه خواهد کرد.”

جدای از موضع صعودی خود در مورد بیت کوین، او همچنین گفت که یک «کوین نیویورک» ایجاد خواهد کرد، مشابه آنچه سوارز در میامی اجرا کرد. آدامز گفت: «ما به دنبال مسیری برای انجام آن خواهیم بود.

با این حال، مشخص نیست که آیا آدامز مستقیماً به بیت کوین پرداخت خواهد شد یا اینکه قصد دارد به دلار آمریکا پولی دریافت کند که سپس آن را به بیت کوین تبدیل کند. آدامز دموکرات با پیروزی قاطع در انتخابات سه شنبه شب به عنوان صد و دهمین شهردار نیویورک انتخاب شد.