منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شهردار میامی به بیت کوین دستمزد می گیرد

شهردار میامی به بیت کوین دستمزد می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• شهردار میامی به دنبال عادی سازی پرداخت ها در ارزهای دیجیتال است.
• ارزش MiamiCoin پس از گذشت بیش از سه ماه از زمان عرضه آن افزایش یافته است.

فرانسیس سوارز، شهردار میامی، گفت که او خواهان حقوق بیت کوین است. به این ترتیب، سوارز می تواند تنها سیاستمداری در ایالات متحده باشد که امیدوار به پرداخت با ارز غیرمتمرکز است.

از زمانی که ارزهای دیجیتال در این شهر آمریکای شمالی رونق گرفت، سوارز قوانینی را برای تجارت مجازی ایجاد کرده است، با این هدف که شهروندان بتوانند بدون مشکل از آنها استفاده کنند. با سوارز، شهر میامی به مقر اصلی پذیرش رمزارز در ایالات متحده برای بیت کوین و میامی کوین، یک ارز شهری تبدیل شده است.

شهردار میامی در نظر دارد حقوق خود را به بیت کوین پرداخت کند

میامی

سوارز از روز سه شنبه در مورد ارزهای دیجیتال و قوانینی که برای حمایت از ارزهای مجازی اعمال می کند صحبت می کند. به گفته این سیاستمدار، شهر آماده پرداخت مالیات، مشاغل و اجاره به ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین است. حتی بر اساس این نظرات، سوارز تنها سیاستمدار ایالات متحده خواهد بود که می‌خواهد کریپتو چک-این را بپذیرد.

سوارز به توئیت آنتونی پمپلیانو، یکی از نمایندگان صندوق سرمایه گذاری دیجیتال مورگان کریک، که پرسیده بود سیاستمدار آمریکای شمالی که برای اولین بار پرداخت با ارزهای دیجیتال را می پذیرد، کیست پاسخ داد. سوارز گفت که 100 درصد از پرداخت خود را در بیت کوین دریافت خواهد کرد.

اما این سیاستمدار حزب جمهوری خواه از همکار خود مایک سارستی، رئیس فناوری و نوآوری در میامی دعوت کرد تا روی پیشنهاد او کار کند. ساراستی تشویق می شود تا در این پروژه که بسیاری از پیروان شهردار سوارز آن را دوست داشتند، شرکت کند.

فرانسیس سوارز و تعهد او به ارزهای دیجیتال

فرانسیس سوارز، که دور دوم را به عنوان شهردار میامی پشت سر می گذارد، به تجارت کریپتو احساس تعهد می کند و تمام تلاش خود را برای حمایت از آنها انجام می دهد. اولویت سوارز تبدیل شهر به یک نیروگاه ارزهای دیجیتال است و به نظر می رسد این کار را انجام می دهد.

طبق اعلامیه ها، سوارز می خواهد این شهر را به پایتخت مذاکرات کریپتو در ایالات متحده و سراسر جهان تبدیل کند. سوارز با در نظر گرفتن این اهداف، قوانینی را یکی پس از دیگری برای رمزارزها ایجاد کرده است، درست مانند ارز دیجیتال بومی شهر، میامی کوین.

بیش از سه ماه پس از عرضه، توکن MiamiCoin دارای ارزش 0.0237 دلار با ارزش بازار بیش از 47،000،000 دلار است. این کریپتو با توجه به افزایش بیش از 100 درصدی حجم معاملات آن در ساعات گذشته، روند خوبی داشته است.

تحت این پروژه رمزنگاری، سوارز به دنبال جمع آوری سرمایه برای بازسازی شهر جادویی خواهد بود. به زودی شهردار امیدوار است که پرداخت مالیات برای همه ساکنان آن حذف شود. با این حال، طرح کریپتو هنوز در حال ساخت است، بنابراین نتایج آن چندان مرتبط نبوده است.