منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شهردار سوارز: ساکنان میامی بیت کوین رایگان دریافت خواهند کرد

شهردار سوارز: ساکنان میامی بیت کوین رایگان دریافت خواهند کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • شهردار سوارز می خواهد به ساکنان میامی بیت کوین رایگان بدهد.
  • ساکنان برای واجد شرایط بودن نیازی به نگه داشتن MiamiCoin ندارند.
  • شهردار از افراد بیشتری برای تجارت بیت کوین می خواهد.

پذیرش دارایی های دیجیتال در حال حاضر از سقف عبور کرده است، و اکثر کشورها به دنبال راه هایی برای تنظیم آنها هستند تا شهروندانشان بتوانند به طور ایمن با آنها تجارت کنند. اگرچه برخی دیگر هنوز در مورد این مقررات وقت خود را تلف می کنند، برخی ابتکار عمل را به دست می گیرند و رمزارز را برای شهروندان خود به ارمغان می آورند. فرانسیس سوارز، شهردار میامی، چنین است. شهردار میامی در اقدامی جدید برای تأیید تمایل خود برای تبدیل این ایالت به یک مرکز کریپتو، اعلام کرده است که ساکنان میامی امیدوارند بیت کوین رایگان به دست آورند.

ساکنان دیگر نیازی به نگه داشتن MiamiCoin برای واجد شرایط بودن ندارند

سوارز در بیانیه‌ای از مصاحبه‌اش با Coindesk TV اعلام کرد که آنها برنامه‌هایی را برای سرمایه‌گذاری ارز بومی ایالت و کسب بازدهی در بیت‌کوین اعلام کرده‌اند. علاوه بر این، سوارز همچنین اظهار داشت که تمام بیت کوینی که از سرمایه گذاری MiamiCoin به دست می آید مستقیماً به کیف پول ساکنان ایالت می رود.

پیش از این، تنها ساکنانی که ایالت های MiamiCoin را در اختیار داشتند، واجد شرایط دریافت پاداش از طریق شرط بندی بودند. کاربران می توانند در توکن بومی پروتکل Stacks، STX یا دارایی دیجیتال پیشرو، بیت کوین، جوایزی کسب کنند. قابل ذکر است که MiamiCoin بر روی بلاک چین ساخته شده است که پروتکل Stacks را در خود جای داده است. با توجه به اعلام وی در تلویزیون Coindesk، همه ساکنان برای کسب پاداش بیت کوین آماده خواهند بود حتی اگر توکن بومی ایالت را نداشته باشند.

شهردار سوارز از افراد بیشتری برای نگهداری و تجارت بیت کوین می خواهد

معامله گران MiamiCoin که در ماه آگوست راه اندازی شد، مجاز به سرمایه گذاری در پروژه های مختلف در سراسر ایالت با استفاده از این توکن بودند. ایالت هر مبادله ای را به خزانه خود اضافه می کند، و ایالت اکنون حدود 21 میلیون دلار از توکن را به خود اختصاص داده است.

جدای از میامی، نیویورک و آستین، مجموعه ای از پروژه ها را در این زمینه آغاز کرده است. CityCoins که بر روی بلاک چین Stacks نیز ساخته شده است، امکان تامین مالی برای پروژه ها را فراهم می کند. سوارز می‌گوید که دولت از قراردادهای هوشمندی که امکان سهام‌داری در شبکه بیت‌کوین را با استفاده از Stacks برای دستیابی به هدفش فراهم می‌کند، استفاده خواهد کرد.

شهردار سوارز گفت که دولت به دنبال ایجاد یک کیف پول دیجیتال برای هر نفر در سراسر کشور است که در آن بیت کوین هر فرد را در زمان بازدهی سپرده گذاری می کند. با این حال، سوارز اشاره کرد که نمی داند چگونه افرادی را انتخاب کند که کیف پول را دریافت کنند. شهردار سوارز خاطرنشان کرد که آنها باید از بین مالیات دهندگان، شهروندان رسمی ایالت یا رای دهندگان انتخاب کنند.

در نهایت، او گفت که شهر امیدوار است با صرافی های رمزنگاری همکاری کند تا به احزاب واجد شرایط کمک کند تا کیف پول خود را پیکربندی کنند و مجرمان را دفع کنند. به گفته شهردار سوارز، هدف اصلی این برنامه جذب افراد بیشتری به بیت کوین بود، حتی اگر MiamiCoin داشته باشند یا نه.