منو سایت

شهردار تامپا حقوق بیت کوین می پذیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; خرابی DR

  • شهردار تامپا حقوق خود را به بیت کوین خواهد پذیرفت.
  • او این خبر را در اجلاس بیت کوین و بلاک چین اعلام کرد.
  • بیت کوین پس از استخدام ATH جدید همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

با رشد روزبه‌روز محبوبیت کریپتو، افراد و نهادها اکنون به سمت حفظ تعادل خود در دارایی‌های دیجیتال مختلف تمایل دارند. جین کاستور شهردار خلیج تامپا اعلام کرد که حقوق خود را در دارایی دیجیتال پیشرو بیت کوین می پذیرد. در گزارشی در سراسر خبرگزاری ها، او در بیانیه خود در اجلاس بیت کوین و بلاک چین که در فلوریدا برگزار شد به این موضوع اشاره کرد. کستر، در حالی که در دومین روز از اجلاس که در آمالی آرنا برگزار شد، صحبت می کرد، تامپا گفت که حقوق او از این پس به صورت رمزنگاری پرداخت می شود.

اعلامیه در رویداد فلوریدا

بر اساس گزارش‌های جمع‌آوری‌شده، پرداخت‌های بیت‌کوین شهردار تحت نظارت شبکه سلسیوس، یکی از بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال در بازار، انجام می‌شود.

این خبر پس از آنتونی پمپلیانو، مبشر خود تحسین شده بیت کوین، اعلام کرد که فهرست شهردارانی که برای دریافت چک های حقوقی خود در دارایی دیجیتال انتخاب می کنند، اکنون به 4 نفر رسیده است. پمپلیانو در بیانیه خود از ساکنان ایالات متحده خواست که شهردار آنها به قطار نپیوسته است از آنها بپرسند که آیا به سمت دارایی تمایل دارند یا اکنون.

این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که فرانسیس سوارز، شهردار میامی، اعلام کرد که بخشی از حقوق خود را به بیت کوین دریافت خواهد کرد. با آن، سوارز اولین سیاستمداری در سراسر ایالات متحده شد که حداقل بخشی از حقوق خود را در دارایی دیجیتال دریافت می کند. به تازگی، اریک آدامز، شهردار نیویورک، نیز اعلام کرد که سه چک اول دوره تصدی وی در دارایی دیجیتال پرداخت خواهد شد.

بیت کوین در میان استقبال گسترده، ATH را لمس می کند

فرانسیس سوارز و آدامز مدت‌هاست که از طرفداران کریپتو بوده‌اند و هر دو شهردار نشانه‌هایی مبنی بر ایجاد هاب‌های رمزنگاری در سراسر شهرهای خود نشان می‌دهند. پس از تایید انتخاب او، آدامز به ساکنان گفت که می خواهد این شهر به عنوان مرکز بخش کریپتو شناخته شود.

آدامز در توییتر خود نوشت: “همه چیزها در سراسر نیویورک بزرگ هستند و به دنبال آن، من پرداخت بیت کوین را برای سه چک اولم به عنوان شهردار نیویورک می پذیرم.”

او همچنین شهر را به سریع‌ترین رشد مرکز ارزهای دیجیتال و سایر نوآوری‌ها در زمان خود تبدیل کرد. علیرغم اینکه دارایی دیجیتالی پیشرو در طول سال دچار نوسانات شد، دارایی دیجیتال در اواخر ماه گذشته اوج جدیدی را ایجاد کرد.

در حال حاضر، این دارایی بسیار بالاتر از 60000 دلار معامله می شود که بیشتر موفقیت قیمت آن به پذیرش گسترده این دارایی توسط تنظیم کنندگان در سراسر جهان نسبت داده می شود. نه تنها تنظیم‌کننده‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها و افراد نیز وزن خود را پشت سر این دارایی می‌کشند، زیرا در حال حاضر تلاش می‌کنند تا حرکت قیمت اواخر سال گذشته را منعکس کنند.