منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرکت مهمان نوازی ، H Wood با Bitcoin latinum همکاری می کند تا وارد فضای بلاک چین شود

شرکت مهمان نوازی ، H Wood با Bitcoin latinum همکاری می کند تا وارد فضای بلاک چین شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • شرکت مهمان نوازی با مشارکت با Bitcoin latinum وارد فضای بلاک چین شده است
  • Crypto همچنان در صنایع مختلف مورد استقبال گسترده قرار می گیرد

بیت کوین لاتینوم ، نسل بعدی بیمه شده چنگال بیت کوین با حجم معاملات گسترده ، همکاری خود را با شرکت مهمان نوازی لوکس آنجلس ، The h.wood Group اعلام کرد.

این مشارکت شامل ابتکارات بازاریابی متقابل ، حمایت از رویدادها ، تأییدیه ها و پذیرش بیت کوین لاتینوم برای خدمات ، محصولات و امکانات رفاهی در مجموعه متنوع مشاغل گروه h.wood است.

مهمانان این امکان را خواهند داشت که علاوه بر توکن های بیت کوین و اتریوم ، هزینه میزها ، نوشیدنی ها ، غذا و کالاهای خود را با بیت کوین لاتینوم پرداخت کنند.

در بیانیه مطبوعاتی Bitcoin Platinum ، گروه h.wood برای طراحی و اجرای خود چندین جایزه و شناخته شده بین المللی دریافت کرده است. شرکت h.wood Group نیز در بین افراد مشهور و تأثیرگذار لیست A محبوب شده است. پیاده سازی بیت کوین لاتینوم به همراه سایر فناوری های بلاک چین فرصت های تجاری جدیدی را برای گروه h.wood ایجاد می کند.

به گفته بنیانگذاران شرکت مهمان نوازی ، آنها گفتند که همیشه به آینده نگاه کرده اند تا اینکه به شیوه های قدیمی گیر کنند.

“ما دائماً در حال تماشا ، یادگیری و سازگاری هستیم. رمزنگاری و بلاک چین از جهات مختلف آینده هستند و ما می خواهیم گروه h.wood از منحنی جلوتر باشد. ما از این تلاش با Bitcoin Latinum هیجان زده هستیم. “

با ورود شرکت مهمان نوازی به رشد فضای رمزنگاری ادامه می دهد

پرداخت ارزهای رمزنگاری شده با مشاغل در طیف وسیعی از صنایع مورد استقبال گسترده تری قرار گرفته است. صادرکنندگان عمده کارت اعتباری Visa و Mastercard هر دو توانایی خرید و انجام معاملات با ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اتریوم را برای کاربران فراهم کرده اند.

طبق آمار Statista ، ایالات متحده دارای بیشترین تعداد شرکت هایی است که دارای گزینه های پرداخت خودپرداز بیت کوین و پرداخت در فروشگاه هستند و تقریباً 6000 کسب و کار در سراسر جهان دارند.

در نظرسنجی اخیر Deloitte ، 56 درصد از مشاغل گفتند که سازمان های آنها حداقل 120000 دلار در دوازده ماه آینده در بلاک چین سرمایه گذاری می کنند.
Bitcoin Latinum یک چنگال تقویت شده بیت کوین است.

الگوریتم و زیرساخت بیت کوین لاتینوم موانع و محدودیت سرعت را از بین می برد که مانع دستیابی به برخی از ارزهای مجازی در زمان واقعی شده است.