منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرکت بلاک چین Bitmama دور سرمایه گذاری 2 میلیون دلاری را بسته است

شرکت بلاک چین Bitmama دور سرمایه گذاری 2 میلیون دلاری را بسته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شرکت نیجریه ای Bitmama اعلام کرده است که بودجه اولیه را تکمیل کرده است که باعث شد این شرکت حدود 2 میلیون دلار دریافت کند. بر اساس به روز رسانی، این رقم ابتدا پس از تمدید نزدیک به 1.6 میلیون دلار بود و سپس به رقم 2 میلیون دلار در پایان دور تأمین مالی رسید. در این بیانیه، دور تامین مالی توسط دو شرکت سرمایه‌گذاری که بر گسترش دسترسی ارزهای دیجیتال در آفریقا متمرکز بودند، رهبری می‌شد که Launch Africa یکی از آنها بود.

دور تأمین مالی توسط Launch Africa رهبری شد

در بیانیه Bitmama، دور تأمین مالی بیش از 1.5 میلیون دلار وارد محدوده شرکت بلاک چین شد. سپس این شرکت تصمیم گرفت برای تکمیل این رقم، مبلغ 350000 دلاری را که در سال 2021 جمع آوری شده بود، افزایش دهد. TechCrunch گزارش داد که دور تأمین مالی توسط چندین شرکت در سراسر قاره تکمیل شد و تنها شرکت قبلی و Unicorn Growth Capital دور تأمین مالی را رهبری کردند.

به غیر از این دو شرکت، شرکت های بزرگی مانند Enrich Africa و ODBA در دور تأمین مالی شرکت داشتند. Bitmama همچنین اذعان کرد که سرمایه‌گذاران فرشته‌ای به شخص Honey Ogundeyin و Rene Reinsberg، در میان دیگران، در تامین مالی شرکت داشتند. در این گزارش، شرکت بلاک چین قصد دارد از بودجه جدید برای افزایش کارکنان خود و ارائه محصولات جدید به کاربران در سراسر پلتفرم خود استفاده کند. گذشته از آن، این بودجه همچنین به شرکت کمک می کند تا مواردی را برای دارایی های دیجیتال در سراسر قاره فعال کند.

Bitmama می خواهد محصولات جدید و هیجان انگیزی را منتشر کند

در بررسی مدیر عامل شرکت Ruth Iselema، این شرکت بلاک چین ایجاد شد تا اکثریت ساکنان آفریقا از دسترسی به خدمات ارز دیجیتال ارزان بهره مند شوند. او اشاره کرد که پس از مدتی، این شرکت جنبه‌های دیگری را دید که می‌توانست در آن برای کمک به گسترش رمزارزها در سراسر آفریقا شاخه‌بندی کند. در گزارش منتشر شده توسط این شرکت، برخی از موارد استفاده از دارایی‌های دیجیتال در این قاره، خرید زمان پخش، پرداخت قبوض آب و برق و برخی دیگر از قبوض با استفاده از طیف گسترده‌ای از دارایی‌های دیجیتال در این پلتفرم بودند.

این شرکت همچنین یک سرویس کارت خارجی را برای کمک به مشاغلی که در حال حاضر تحت تأثیر عدم فعالیت ارز خارجی در نیجریه قرار گرفته اند، ارائه کرد. همچنین در این گزارش به نقل از مدیر عامل بیتماما آمده است که برنامه هایی برای عرضه محصولات جدید به بازار در ماه های آینده وجود دارد. به گفته او، این محصولات منحصر به فرد خواهند بود زیرا در حال مبارزه برای تبدیل شدن به اولین محصولی هستند که این کار را در سراسر بازار آفریقا انجام می دهند.