منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرکت املاک پرداخت های رمزپایه اجاره ای در آفریقای جنوبی را می پذیرد

شرکت املاک پرداخت های رمزپایه اجاره ای در آفریقای جنوبی را می پذیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• نماینده املاک بر جوانانی تمرکز خواهد کرد که از پرداخت های رمزنگاری شده در کشور استفاده می کنند.
• Quorum Holdings امکان پرداخت اجاره بها در بیت کوین و اتریوم را خواهد داد.

اگرچه بسیاری از شرکت ها و سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری شده و مقررات احتمالی آنها را بررسی می کنند ، اما دیگران همچنان از مزایای پرداخت رمزنگاری شده در فروشگاه های خود استفاده می کنند. در منطقه آفریقای جنوبی ، ارزهای رمزنگاری شده برای پرداخت در رستوران ها ، مشاغل کوچک و فروشگاه های تجاری آنلاین افزایش یافته است. یک شرکت خدمات املاک و مستغلات با اجازه دادن به سپرده های رمزنگاری شده برای پرداخت اجاره بها ، به این دامنه پذیرش رمزنگاری پیوسته است.

تعداد محدودی از مستاجران در آپارتمانهای آمریکای جنوبی اکنون اجاره خود را با استفاده از رمزارزهای دلخواه خود پرداخت می کنند. این می تواند منافع عظیمی را برای افرادی که با معاملات رمزنگاری آشنا شده اند ایجاد کند.

Quorum Holding پرداخت های رمزنگاری شده را در آفریقای جنوبی هدایت می کند

پرداخت های رمزنگاری شده

شرکت تجاری املاک و مستغلات Quorum Holdings فرماندهی پرداخت های رمزنگاری شده و در تلاش برای توسعه برخی برنامه های تجاری است. این شرکت می خواهد یک برنامه مسکونی در ژوهانسبورگ ، پرجمعیت ترین شهر آفریقای جنوبی ، با نام “نمای جنگل” ایجاد کند. اجاره ها از 5350 رند آفریقای جنوبی شروع می شود و از پلتفرم رمزنگاری Luno در این طرح ملی استفاده می شود.

سائول مایرز طرح “نمای جنگل” را اعلام کرد. بسته به نحوه دریافت ، می توان آن را به سایر مناطق مسکونی گسترش داد. مایرز فاش می کند که پرداخت های رمزنگاری شده می تواند به سرعت به کیپ تاون برسد.

نماینده Quorum Holdings همچنین تصریح می کند که کاربران از Bitcoin و Ethereum برای پرداخت هزینه خدمات استفاده خواهند کرد. این پرداخت ها با ارزهای رمزنگاری شده را می توان به عنوان شرط برای موجر در نظر گرفت زیرا مطمئن خواهند بود که پول آنها در کیف پول قابل اعتمادی قرار دارد.

تأثیر بی ثباتی رمزنگاری بر پرداخت اجاره

مشاور شرکتی که پرداخت های رمزنگاری شده را در آفریقای جنوبی ترویج می دهد ، معتقد است که نوسانات رمزنگاری بر خدمات اجاره تاثیری نخواهد داشت. مایرز تصریح می کند که زیان ناپایداری ارزهای دیجیتال بیشتر از طرف مستاجر خواهد بود تا شخصی که معامله را انجام می دهد. هنگامی که کاربر ملک را ترک می کند ، اجاره کنندگان توکن ها را در کیف پول خود نگه می دارند و خود را در معرض این ضررهای احتمالی قرار می دهند.

مایرز می افزاید که مستاجران در Quorum Holdings اغلب متخصصان جوان علاقه مند به این مدل پرداخت جدید هستند. به گفته مایرز ، این مستاجران در مشاور املاک ممکن است از دارایی های رمزنگاری شده خود برای پرداخت هزینه دارایی های خود استفاده کنند.

Quorum Holdings ارزهای رمزنگاری شده برتر را برای پرداخت های رمزنگاری شده در بستر خود هدف قرار می دهد. این تصویب جدید بیت کوین می تواند معاملات ارزش توکن امروز را بیش از 45000 دلار افزایش دهد ، همانطور که CoinMarketCap نشان می دهد. اتریوم همچنین روند صعودی خود را حفظ کرده و بالاتر از 3000 دلار معامله می شود.

پرداخت اجاره بهای ارزهای رمزنگاری شده در چندین کشور از جمله ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفته است ، جایی که چندین آژانس آنها را می پذیرند. ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که آفریقای جنوبی با استفاده از روش های مختلف به موج جدید پذیرش رمزنگاری بپیوندد. مقاماتی که با مقررات رمزنگاری در کشور روبرو هستند در مورد استفاده جدید از ارزهای رمزنگاری شده اظهار نظری نکرده اند.