منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرکای بنیاد کاردانو برای استقرار تجزیه و تحلیل AML/CFT تأیید کنید

شرکای بنیاد کاردانو برای استقرار تجزیه و تحلیل AML/CFT تأیید کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خرابی TL ؛ DR:

  • بنیاد کاردانو در حال تصویب تجزیه و تحلیل AML/CFT برای تقویت پذیرش نهادی و در عین حال مطابق با آن است.
  • نه تنها ADA ، تجزیه و تحلیل همه ارزهای رمزنگاری شده دیگری را که در کاردانو مستقر می شوند ، پوشش می دهد.

سازمان غیرانتفاعی Cardano Foundation با ارائه دهنده تجزیه و تحلیل بلاک چین Confirm همکاری کرده است تا راه حل های انطباق AML/CFT را برای بلاک چین کاردانو ، رمزنگاری ADA بومی آن و سایر ارزهای رمزنگاری شده که در بلاک چین راه اندازی می شوند ، ادغام کند.

این بنیاد علاوه بر مطابقت با مقررات جهانی ، گفت که ادغام تجزیه و تحلیل AML “قابلیت های نهادی اکوسیستم کاردانو” را افزایش می دهد.

بنیاد کاردانو اولین راه حل تجزیه و تحلیل را در کاردانو فعال می کند

راه حل های مبارزه با پولشویی برای شرکت های رمزنگاری یا پروژه هایی که در بازارهای تنظیم شده فعالیت می کنند مهم است. با افزایش محبوبیت رمزنگاری و بلاک چین ، احتمال سرقت مواردی وجود دارد که به ابزار تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی نیاز دارد تا قربانیان و سایر نهادها بتوانند معاملات مشکوک را ردیابی کنند.

با ادغام تجزیه و تحلیل AML ، بنیاد کاردانو تضمین می کند که معاملات غیرقانونی در بلاک چین کاهش می یابد ، علاوه بر اینکه مطابق کامل دستورالعمل FATF (گروه اقدام مالی) ، 6AMLD و مقررات ملی است.

تجزیه و تحلیل AML/CFT برای پذیرش گسترده ارزهای رمزنگاری شده در بازارهای تنظیم شده ضروری است.

گفت مل مک کان ، رئیس ادغامات فنی در بنیاد کاردانو.

ADA به بالاترین سطح خود رسید

ارزش بازار ADA ، رمز ارز بومی بلاک چین کاردانو ، افزایش یافته است. در 23 آگوست ، ارز دیجیتال در CoinMarketCap به بالاترین سطح خود یعنی 2.97 دلار رسید و معاملات فعلی آن 2.66 دلار بود.

ADA دارای بیش از 85 میلیارد دلار سرمایه بازار است که سومین ارز دیجیتال بزرگ است. به دنبال اعلام بنیانگذار ، چارلز هوسکینسون ، مبنی بر فعال شدن هاردفورک مورد انتظار Alonzo به زودی در بلاک چین ، این آمار طی چند روز گذشته افزایش یافته است.

هارد فورک Alonzo پشتیبانی قرارداد هوشمند در Cardano را ایجاد می کند و توسعه دهندگان را قادر می سازد تا بر روی بلاک چین کار کنند.