منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شبکه Celo اندکی پس از راه اندازی Uniswap v3 از کار می افتد

شبکه Celo اندکی پس از راه اندازی Uniswap v3 از کار می افتد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شبکه Celo، زیرساخت جهانی پرداخت بلاک چین برای کاربران تلفن همراه، در حال حاضر متوقف شده است. بر اساس اطلاعات موجود در اکسپلورر شبکه، بلاک چین در هشت ساعت گذشته هیچ تراکنش جدیدی را پردازش نکرده است. این اتفاق اندکی پس از استقرار Uniswap v3 در شبکه رخ داد.

شبکه Celo تولید بلوک را متوقف می کند

تیم سلو نیز دارد تایید شده از کار افتادگی از طریق توییتر، اطمینان از ایمن بودن وجوه کاربران. قطع شدن ناگهانی شبکه Celo برای اکثر کاربران شبکه تعجب آور بود و برخی شکایت کردند که این اولین بار است که چنین مشکلی را با بلاک چین تجربه می کنند.

تصویر 130
تصویر 130

به گفته کاوشگر، شبکه در حال حاضر در بلوک شماره 14035018 متوقف شده است. این تیم خاطرنشان کرد که اعتبار سنجی بلاک چین در حال بررسی این موضوع است و امیدواریم که این مشکل به زودی حل شود.

شبکه Celo در بلوک 14,035,19 متوقف شده است. اعتبار سنجی ها برای شناسایی و حل مشکل کار می کنند. همه وجوه امن است. به روز رسانی در اسرع وقت ارائه خواهد شد.

شبکه سلو.

آیا Uniswap Celo را خراب کرد؟

جالب اینجاست که چند ساعت پس از استقرار Uniswap v3 در بلاک چین، شبکه Celo متوقف شد.

Uniswap v3 قوی‌ترین نسخه صرافی غیرمتمرکز پیشرو تاکنون در نظر گرفته می‌شود. این نسخه از Uniswap دارای “نقد متمرکز” است که کارایی سرمایه بی سابقه ای را برای تامین کنندگان نقدینگی، زیرساخت پیشرفته و اجرای بهتر برای معامله گران ارائه می دهد.

بنیاد Celo، Climate Collective، و دو پروژه دیگر در شبکه Celo به کاشت نقدینگی برای چندین جفت در Uniswap v3 برای کاربران Celo کمک کردند. بسیاری از مردم حدس می زنند که خرابی شبکه می تواند تصادفی یا مرتبط با راه اندازی Uniswap باشد.

در زمان نگارش این مقاله، CELO با قیمت 0.8336 دلار معامله می شد. این حادثه باعث کاهش قابل توجهی در قیمت کریپتو نشد.