منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شبکه سلسیوس مراحل ورشکستگی فصل 11 را آغاز می کند

شبکه سلسیوس مراحل ورشکستگی فصل 11 را آغاز می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دادگاه ناحیه جنوبی نیویورک پرونده ورشکستگی فصل 11 را علیه پلتفرم وام ارز دیجیتال سلسیوس آغاز کرده است که در 13 جولای توسط دادگاه تأیید شد.

این شرکت عمومی کرد رهایی و قول داد که از فصل 11 که برای موفقیت در بازار ارزهای دیجیتال در 13 ژوئیه قرار دارد بیرون بیاید. این اعلان همچنین از طریق ایمیل برای دارندگان حساب ارسال شد.

طبق گزارش Investopedia، ورشکستگی فصل 11، شرکت را قادر می‌سازد تا ضمن سازماندهی مجدد بدهی‌های خود، به فعالیت خود ادامه دهد. طبق یک پرسش متداول به روز شده توسط سلسیوس، مشاغلی که تحت فصل 11 با موفقیت اصلاح شده اند عبارتند از American Airlines، Delta، General Motors، Hertz و Marvel.

در 13 ژوئیه، وام دهنده کریپتو اعلام کرد که قصد دارد از 167 میلیون دلار پول نقد برای حفظ برخی فعالیت ها در حالی که شرکت تحت سازماندهی مجدد قرار می گیرد، استفاده کند. این شرکت همچنین گفت که در نهایت امیدوار است فعالیت در سراسر پلتفرم را بازیابی کند و ارزش را به مشتریان بازگرداند. با این حال، برنامه ریزی شده است که برداشت مشتری در این لحظه به حالت تعلیق باقی بماند.

نمایندگان هیئت مدیره سلسیوس اعلام کردند که تصمیم برای توقف برداشت، مبادله و انتقال در پلتفرم در ماه گذشته دردناک اما ضروری بود. این پرونده برای ورشکستگی اکنون به دنبال این تصمیم است.

سلسیوس وعده خروج از ورشکستگی را می دهد

به گفته مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Celsius Alex Mashinsky، این انتخاب درست برای جامعه و شرکت است. این شرکت اعلام کرد که قصد دارد حقوق کارمندان و حفظ مزایای آنها را از طریق طرح های روز اول حفظ کند.

به گفته این شرکت، همچنین به خدمات وام‌های جاری ادامه می‌دهد و تاریخ سررسید، فراخوان‌های حاشیه و پرداخت‌های بهره مانند گذشته ادامه خواهد یافت.

دیوید بارس، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت شاخص XOUT Capital و “پیشگام” در سرمایه گذاری مضطرب، به عنوان مدیر جدید برای کمک به سلسیوس در فرآیند بازسازی انتخاب شده است.

یک دادخواست ورشکستگی فصل 11 به این معنی است که وام دهنده مشکل دار کریپتو روی سرمایه گذاران خود تمرکز می کند “و نه اینکه فقط ناپدید شوند”، کارشناسان ادعا می کنند که نیازی به وحشت سرمایه گذاران نیست، علیرغم این واقعیت که برخی در جامعه این اخبار را تفسیر کرده اند. منفی برای شرکت

وام دهنده Crypto بدهی نهایی DeFi خود را به Compound، Aave و Maker در اوایل روز به پایان رساند و کل بدهی خود را از 820 میلیون دلار به 0.013 دلار در طول یک ماه رساند.