منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سیاست رمزنگاری هنگ کنگ بر Kaiko پیروز شد – جزئیات

سیاست رمزنگاری هنگ کنگ بر Kaiko پیروز شد – جزئیات

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تلاش هنگ کنگ برای تثبیت خود به عنوان یک مرکز جهانی برای صنعت دارایی های دیجیتال، ارائه دهنده داده بازار ارزهای دیجیتال Kaiko را جذب کرده است، که اعلام کرده است که قصد دارد دفتر مرکزی آسیایی خود را از سنگاپور به این شهر منتقل کند. این شرکت داده ها را به شرکت هایی مانند Deutsche Boerse و ICE Global Network می دهد.

چرا کایکو این تصمیم را می گیرد

به گفته مدیر عامل آمبره سوبیران، ظهور هنگ کنگ از محدودیت های مرتبط با کووید و محور سیاست طرفدار رمزارزها، به تصمیم برای حرکت کمک کرد. او اضافه کرد:

با تمام تغییرات و ابتکارات اخیر نهادهای نظارتی هنگ کنگ، متوجه شدیم که اینجا به وضوح جایی است که باید باشیم، جایی که سرمایه قرار است به آن سرازیر شود، و در آنجا شاهد جذابیت های زیادی در مورد پوشش ریسک هستیم. صندوق ها، سرمایه گذاران و مدیران دارایی.

حرکت Kaiko به هنگ کنگ بر محوریت شهر به سمت تقویت بخش دارایی های دیجیتال تاکید دارد. هنگ کنگ در تلاش است تا قوانین رمزنگاری را ایجاد کند که رشد را تشویق کند و از سرمایه گذاران محافظت کند و در عین حال به دنبال درس گرفتن از ورشکستگی هایی مانند صرافی FTX است.

این شهر قصد دارد به سرمایه گذاران خرده فروشی اجازه دهد تا توکن های بزرگتری مانند بیت کوین و اتر را در اواخر امسال معامله کنند. یک رژیم مجوز اجباری برای استیبل کوین ها، نوعی توکن رمزنگاری که قرار است ارزش ثابتی داشته باشد، تا سال های 2023-2024 موعد مقرر است.

تحولات در هنگ کنگ با سرکوب نوسانی کریپتو در ایالات متحده در تضاد است، جایی که شرکت های دارای دارایی دیجیتال نیز به طور فزاینده ای از بخش بانکداری سنتی پس از فروپاشی سه وام دهنده جدا می شوند. در همین حال، سنگاپور قوانین سخت گیرانه تری را در پی حذف FTX پیشنهاد کرده است.

Soubiran گفت: “چشم انداز نظارتی هنگ کنگ به طور مثبت در حال تغییر است.” او افزود که می‌خواهد «اطمینان حاصل کند که می‌توانیم از این نهادینه‌سازی و آن نوع رشد و استقرار طبقه دارایی در هنگ کنگ حمایت کنیم».

کایکو گفت، شان لارنس، رئیس آسیا و اقیانوسیه، تا پایان ماه مارس از سنگاپور نقل مکان خواهد کرد. او گفت که به طور مجازی “از هر 10 نفر 9 نفر” در رمزارزها به نوعی در مورد بازگشت به هنگ کنگ بحث می کنند.

سیاست رمزنگاری هنگ کنگ

هنگ کنگ امیدوار است که محور آن به سمت تقویت بخش دارایی های دیجیتال به بازیابی اعتبار خود به عنوان یک مرکز مالی پیشرفته پس از محدودیت های مرتبط با کووید و ناآرامی های سیاسی که باعث فرار مغزها شد، کمک کند.

کمیسیون اوراق بهادار و آتی شهر (SFC) رویکرد جدیدی را برای صنعت کریپتو در نظر گرفته است که می تواند به نفع بازار کریپتو باشد و موج جدیدی از سرمایه را برای بزرگترین دارایی های دیجیتال در اکوسیستم به ارمغان بیاورد.

صنعت دارایی های مجازی پس از تخلیه حباب در قیمت توکن ها در سال گذشته و فرار سرمایه گذاران، همچنان در رکود عمیقی قرار دارد. صرافی‌های Coinbase Global، Crypto.com و Huobi از جمله شرکت‌هایی هستند که در چند ماه گذشته هزاران شغل را کاهش داده‌اند.

سایر شرکت‌ها در یک الگوی هلدینگ هستند زیرا منتظر بازیابی رمزارز و نسخه نهایی قوانین تجدیدشده دارایی‌های دیجیتال هنگ‌کنگ هستند تا تصمیم بگیرند که آیا سرمایه‌گذاری کمیاب را انجام دهند یا خیر.

علیرغم چالش ها، انتقال Kaiko به هنگ کنگ یک تحول مثبت برای شهر و بازار ارزهای دیجیتال است. این احتمال وجود دارد که بازیکنان بیشتری را در بازار ارزهای دیجیتال به هنگ کنگ جذب کند، جایی که به طور فزاینده ای به مرکزی برای دارایی های دیجیتال تبدیل می شود.