منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سیاستمدار بریتانیایی سرکوب تبلیغات کریپتو را پیشنهاد می کند

سیاستمدار بریتانیایی سرکوب تبلیغات کریپتو را پیشنهاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • سیاستمدار بریتانیایی سرکوب تبلیغات کریپتو را پیشنهاد می‌کند.
  • سیان بری می‌گوید که دارایی‌های دیجیتال هنوز در بریتانیا کنترل نشده است.
  • ADSA تبلیغات رمزنگاری «غیر مسئولانه» را سرکوب کرده است.

ارزهای رمزپایه به لطف رشد سریعشان همچنان محبوبیت بیشتری در بخش مالی به دست آورده اند. گذشته از اینکه روند صعودی موتور محرک اصلی است، سایر دارایی های دیجیتال از طریق تبلیغات از محبوبیت برخوردار هستند. فلوکی اینو، یک سکه میم مبتنی بر سگ در همان خانواده Dogecoin است. سیان بری، سیاستمدار بریتانیایی در به‌روزرسانی جدید، ممنوعیت تبلیغات مربوط به دارایی‌های دیجیتال را پیشنهاد کرده است. این پیشنهاد از یک سری تبلیغات Floki Inu ناشی می شود که در سه هفته گذشته در متروی لندن پخش شده است.

سیاستمدار بریتانیایی می‌گوید ارزهای دیجیتال هنوز کنترل نشده است

به گفته بری، تبلیغات باید ممنوع شود زیرا دارایی های دیجیتال هنوز در سراسر بریتانیا تنظیم نشده است. وی در بیانیه خود بر بخشی از آگهی تاکید کرد که دارایی غیرقانونی است و معامله گران بالقوه ممکن است با ضرر مواجه شوند. او اشاره کرد که قرار دادن آگهی برای دارایی های ثبت نشده در شبکه حمل و نقل عمومی بسیار غیراخلاقی است. فلوکی اینو پس از ثبت 200% انبوه در 24 ساعت در ماه گذشته، محبوبیت زیادی در بازار کریپتو به دست آورد.

قبل از پرش، توسعه دهندگان توکن سعی کردند با چسباندن تبلیغات این توکن در ترمینال اتوبوس متروی لندن، محبوبیت سکه را افزایش دهند. در این آگهی آمده است که معامله گرانی که برای پیوستن به قطار افزایش قیمت Dogecoin مناسب نیستند، می توانند از مزایای مشابه Floki Inu برخوردار شوند. اگرچه این تبلیغ به برخی از اهداف خود دست یافت، اما برخی افراد هنوز آن را بحث برانگیز می دانند. با این حال، ایستگاه اتوبوس زیرزمینی بریتانیا در گذشته میزبان تبلیغات برخی دیگر از دارایی های دیجیتال بوده است.

سرکوب تبلیغات غیرمسئولانه کریپتو توسط ADSA

لونو پس از آنکه سازمان استانداردهای تبلیغاتی بریتانیا آن را غیرمسئولانه معرفی کرد، تبلیغ خود را ممنوع کرد. تبلیغ Lino به افرادی که این تبلیغ را در زیرزمینی دیدند توصیه می کرد بیت کوین بخرند. به گفته سازمان تبلیغات، این تبلیغ ممنوع شد زیرا بیت کوین نوسان داشت و ممکن بود سرمایه گذاران را با ضرر مواجه کند. پیش از آن، سازمان نظارت بر تبلیغات، آگهی ارسال شده در شبکه اتوبوسرانی زیرزمینی توسط Coinfloor را ممنوع کرده بود.

در ماه ژوئیه، مایلز لاک‌وود، رئیس شکایات و بررسی‌های این سازمان، اشاره کرد که بدنه در حال حاضر توجه خود را بر روی تبلیغات کریپتو متمرکز کرده است. در نهایت، او خاطرنشان کرد که اگر آنها مشکلاتی را در مورد یک تبلیغ رمزنگاری پیدا کنند، به خوبی آنها را حذف خواهند کرد. در حالی که سیاستمدار بریتانیایی نگرانی های خود را در مورد تبلیغات فلوکی اینو ابراز کرده است، مردم انتظار دارند که این سازمان رویکردی را که با دیگران در پیش گرفته است، اتخاذ کند.