منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سکه های رمزنگاری که در سال 2023 تأثیر زیادی خواهند گذاشت: CashFi (CFI)، Polkadot (DOT) و Huobi Token (HT)

سکه های رمزنگاری که در سال 2023 تأثیر زیادی خواهند گذاشت: CashFi (CFI)، Polkadot (DOT) و Huobi Token (HT)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا می‌توانید با افزودن این ارزهای دیجیتال به مجموعه خود یک میلیونر شوید - Polkadot (DOT) و Logarithmic Finance (LOG) 2

کریپتو به آرامی در حال فراگیر شدن است و تقریباً 18000 مورد از آنها در حال حاضر وجود دارد. اگرچه برخی بدون شک شکست خواهند خورد، اما تعدادی وجود دارد که پتانسیل تاثیرگذاری زیادی در آن وجود دارد 2023. در اینجا سه ​​سکه وجود دارد که معتقدیم در سال آینده از تاثیرگذارترین آنها خواهند بود: CashFi (CFI)، پولکادوت (DOT)، و توکن Huobi (HT).

CashFi (CFI): رمزنگاری انقلابی در بازار دیجیتال

CashFi (CFI) نشانه هایی از پروژه ای را نشان داده است که می تواند بازده مالی قابل توجهی را ارائه دهد. مشخص است که خریداران علاقه زیادی به CFI نشان می دهند نشانه، عمدتاً به دلیل الگوریتم توسعه یافته آن در راستای وب 3.0 فن آوری ها CFI که نمودار سودآوری را در طول فرآیند پیش فروش ترسیم می کند، در بلندمدت ارزش بیشتری پیدا می کند. CashFi نقدینگی مورد نیاز اکوسیستم را با یک قوی فراهم می کند شرط بندی برنامه، با استفاده از الگوریتمی که کاربران را ملزم به قفل کردن دارایی های خود نمی کند. به این ترتیب ضمن تقویت اکوسیستم، بازده سرمایه گذاری بالایی نیز به خریداران داده می شود.

همچنین منطقه ای وجود دارد که می توان دارایی های مصنوعی را در داخل اکوسیستم داد و ستد کرد. به لطف این نرم افزار، خریداران می توانند با تمام کالاهای مورد نظر، بدون اینکه با تنگناهای نقدینگی مواجه شوند، بر روی دارایی های مصنوعی معامله کنند. CashFi (CFI) همچنین دارای پیشرفت هایی در NFT. در بازار NFT، جایی که زنجیره ای متقابل فناوری استفاده شده است، هدف آن حمایت از هنرمندان دیجیتال به بهترین شکل است. بر این اساس در بازار CashFi NFT کلیه معاملات با کمترین هزینه گاز ارائه می شود.

Polkadot (DOT): پروژه ای که روی چیزهای مختلف کار می کند

در پولکادوت (DOT) هدف این پروژه حل مشکل مقیاس پذیری با آشکار کردن پیشرفت های جدید هر روز است. اکوسیستم Polkadot با کار برای افزایش قابلیت همکاری و مقیاس پذیری، مشارکت توسعه دهندگان را با کارایی بالا در شبکه آسان تر می کند. کار با بسیاری از شبکه ها، این پروژه ساختار ناهمگنی دارد. طراحی ناهمگون اجازه می دهد تا تراکنش های درون شبکه شفاف و بسیار سریع باشد.

پولکادوت (DOT) ویژگی های یک شبکه سریع، شفاف و مقیاس پذیر را به لطف ویژگی های فنی خود دارد. این راه را برای امنیت بلاک چین های موجود در اکوسیستم هموار می کند و به کاربران یک بلاک چین ایزوله و یک استخر تراکنش مشترک را ارائه می دهد. شبکه پولکادوت که از 4 جزء مجزا تشکیل شده است به عنوان پلی برای زنجیره های مختلف نیز عمل می کند. به این ترتیب، کاربران همچنین می توانند چندین عملیات را انجام دهند. پولکادوت که با 25 برابر افزایش به بالاترین سطح خود رسید، ارزش کل بازار 10 میلیارد دلاری دارد. نقطه نشانهکه عرضه 1 میلیاردی دارد در حال حاضر حدود 7 دلار معامله می شود.

رمزنگاری

تجارت ارز دیجیتال به طور موثر با توکن Huobi (HT)

رویدادهای مختلف هر ساله برای توکن Huobi (HT) دارندگان در بستر توکن Huobi. علاوه بر این، برخی از شرکت‌ها شروع به استفاده از توکن‌های HT به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت رمزنگاری کرده‌اند. به این ترتیب دارندگان توکن می توانند بدون نیاز به ابزار دیگری به راحتی پرداخت های خود را انجام دهند.

توکن Huobi (HT)که با افزایش 4000 درصدی به اوج تاریخی خود رسید 500 میلیون عرضه دارد. عرضه در گردش پروژه 154 میلیون دستگاه است. با حجم معاملات روزانه 28 میلیون دلار، ارزش کل بازار توکن Huobi بیش از 757 میلیون دلار است. قیمت فعلی این پروژه حدود 4.91 دلار است.

نتیجه

سه سکه ای که ذکر کردیم – CashFi (CFI)، Polkadot (DOT)، و توکن Huobi (HT) – همه ارزش دیدن در سال آینده را دارند. در حالی که نمی توان به طور قطعی گفت که کدامیک بیشترین تأثیر را خواهد داشت، پول ما روی این سه رمزارز است که باعث سرازیر شدن آنها می شود. 2023.

اطلاعات بیشتر CashFi (CFI):

پیش فروش: https://enter.cashfi.app/register

سایت اینترنتی: https://cashfi.app/

تلگرام: https://t.me/CashFi_Token