منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سکه قهوه: ارز رمزنگاری شده برزیل که قول ثبات در تولید قهوه را می دهد

سکه قهوه: ارز رمزنگاری شده برزیل که قول ثبات در تولید قهوه را می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• سکه قهوه امروز بالاتر از 3.48 دلار معامله می شود و بهبود قیمت را تجربه کرده است.
• ارز رمزنگاری شده برزیل سعی می کند افت تولید قهوه را کنترل کند.

ارزهای رمزنگاری شده باعث رونق عظیمی در بازار مالی فعلی شده اند و اکنون با سهام قهوه مرتبط هستند. ایجاد یک توکن جدید تحت عنوان سکه قهوه در مورد قیمت قهوه بحث برانگیز بوده است. طبق گزارش مجله رویتر ، ارز رمزنگاری شده در ماه اول راه اندازی شاخص خوبی را نشان داد و ارزش آن 35 درصد افزایش یافت.

شبهای یخبندان برزیل مزارع قهوه را تحت تاثیر قرار داده و باعث شده است که قهوه تا 30 درصد ارزش خود را در بازار از دست بدهد. این امر بر تولید قهوه در آینده تأثیر گذاشته و به طور پیش فرض باعث افزایش تقاضا برای سایر محصولات شده است. بر اساس مطالعات ، قهوه ارزش خود را از دست داد در حالی که دانه ها اوج گرفتند ، و این محصول را تقریباً در منطقه آمریکای لاتین بی نظیر کرد.

برجسته ترین شرکت های تولید کننده قهوه برزیل و برخی توسعه دهندگان بر اساس این ضررها سکه قهوه را ایجاد کردند. هدف این ارز دیجیتال جلوگیری از این کاهش قیمت است ، بنابراین تولید قهوه تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

سکه قهوه مقیاس پذیری را برای شرکت های برزیلی نوید می دهد

سکه قهوه

سکه قهوه یک ارز رمزنگاری شده است که در ژوئیه 2021 در برزیل توسعه داده شد و راه اندازی شد. این نشانه توسط انجمن قهوه میناسول ، که 4 از 6 منطقه قهوه در آمریکای جنوبی را پوشش می دهد ، تبلیغ می شود. این ارز رمزنگاری شده مستقیماً با قیمت قهوه در بازار فعلی مرتبط است ، درست مانند قیمت تولید.

این ارز دیجیتال از جهات مختلف با ارزش قهوه مرتبط است ، از جمله استفاده از کود و تجهیزات در مزارع تولیدی. این نشان همچنین به عرضه و تقاضای تجار در مشاغل ثانویه متصل است ، همانطور که توسط مدیر Minasul نشان داده شده است.

لوئیس آلبیناتی ، عامل توسعه در Minasul ، تأیید می کند که ارز رمزنگاری شده از بهترین منطقه قهوه و ارزهای غیر متمرکز استفاده می کند. سکه قهوه پیوند کاملی در تولید ، توزیع و استفاده از قهوه در سراسر برزیل ایجاد می کند.

استفاده از ارز رمزنگاری شده قهوه در برزیل

به گفته عامل میناسول ، ارز رمزنگاری شده می تواند برای قراردادهای آینده نیز مورد استفاده قرار گیرد. این توکن یک سکه پایدار برای شرکت های برزیلی است تا همه شهروندان بتوانند از آن استفاده کنند. یک متعصب رمزنگاری در برزیل می تواند بدون مشکل با CFC خرید و پرداخت کند.

آلبیناتی می افزاید که هر نشانه برابر با یک کیلو قهوه است ، جایی که ثبات آن در آن نهفته است. سرمایه گذاران می توانند توکن CFC خود را خریداری کرده و هزینه قهوه را در هر مکانی که آنها را می پذیرد بپردازند. با این حال ، میناسول محدودیت خرید و معامله برای CFC ها را در سطح عمومی تعیین کرده است.

در حال حاضر ، قیمت سکه قهوه پس از سقوط در این هفته حدود 3.19 دلار است. با این حال ، این توکن در ژوئیه 3.48 دلار معامله شد. CFC ممکن است ارزش خود را در هفته های آینده هنگامی که پذیرش گسترده و درک استفاده از سکه در بین شهروندان برزیلی آغاز می شود ، بازیابی کند.