منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سولانا در امتیاز ریسک فنی DeFiSafety در رتبه پایینی قرار دارد

سولانا در امتیاز ریسک فنی DeFiSafety در رتبه پایینی قرار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مطالعه سولانا توسط شرکتی منتشر شده است که بررسی‌های کیفیت فرآیند (PQR) را برای پلتفرم‌های کریپتو و مالی غیرمتمرکز (DeFi) ارائه می‌کند که بسیار حیاتی بود. به دلیل توقف مکرر، سولانا دومین بدترین امتیاز ریسک فنی نهایی را در بین 15 سری بررسی شده دارد. گفت.

DeFiSafety به جای ممیزی کد یا بررسی امنیت، بر فرآیند پشت کد و کیفیت مستندات تمرکز دارد. امتیازات زنجیره ای بر اساس معیارهای مختلفی مانند قراردادها و تیم های هوشمند، مستندات، آزمایش، امنیت، کنترل های مدیریت و اوراکل ها توسط شرکت کانادایی ارائه می شود.

SOL بارها به عنوان “قاتل اتریوم” برچسب گذاری شده است، اما در ارائه آن شکست خورده است. از ژانویه، این شبکه حداقل پنج قطعی کامل یا جزئی یا قطعی خدمات در سال 2021 داشته است.

قطعی گسترده قبلی در 1 ژوئن رخ داد، زمانی که یک اشکال مانع از تولید بلوک به دلیل شکست اجماع شد. DeFiSafety خاطرنشان کرد: «نمره پایه سولانا پایین است. با وجود یک مخزن نرم‌افزار عمومی و برخی اسناد خوب، زیرساخت‌های مربوط به گره‌ها پایین‌تر است.»

قیمت سولانا به سرعت کاهش می یابد

این ارز رمزنگاری که زمانی محبوب بود اکنون در حال از بین رفتن پول است و توکن آن تمام سودی را که در سال گذشته انباشته کرده است از بین می برد. در آوریل، می و ژوئن، SOL بیش از 50 درصد کاهش یافت که دلیل آن نگرانی در مورد قابلیت اطمینان بود.

SOL بیش از 85 درصد از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 260 دلار کاهش یافته است و از ده بازار برتر ارزهای دیجیتال خارج شده است. به گفته CoinGecko، پس از افت 3.4 درصدی در روز، SOL با قیمت 38.43 دلار معامله شد.

به گفته Defillama، کل ارزش قفل شده در SOL در شش ماه گذشته بیش از 75 درصد کاهش یافته است.

صندوق جدید 100 میلیون دلاری برای استارت آپ های کره ای web3 از سولانا

سولانا ۱۰۰ میلیون دلار در کسب‌وکارهای کریپتو کره جنوبی سرمایه‌گذاری خواهد کرد، زیرا تلاش می‌کند وارد بازار توسعه‌دهندگان شود که هنوز پس از فروپاشی Terra در اوایل سال جاری در حال بهبود است.

اکوسیستم شبکه SOL توسط دو ستون حیاتی تقویت خواهد شد: Solana Ventures و Solana Foundation. در این بیانیه آمده است: “در هر سه بخش عمودی، “Solana Ventures و بنیاد Solana به سرمایه گذاری های اولیه و کمک های مالی کمک خواهند کرد.” با این حال، تمرکز اصلی آنها بر روی توسعه استارت آپ های وب 3 کره جنوبی خواهد بود. به گزارش TechCrunch، لی، سرپرست بازی های آزمایشگاه سولانا، گفت. این صندوق بر شرکت های بازی در کره جنوبی و NFT و DeFi متمرکز خواهد شد.

تلاش هفته‌ها برای جمع‌آوری سرمایه، SOL را در رقابت مستقیم با پلتفرم‌های Polygon، Avalanche و دیگر پلتفرم‌های قرارداد هوشمند قرار می‌دهد که هدف آن جذب استعدادهای یتیم کدنویسی بخش کریپتو کره است. پس از فروپاشی آن در ماه می که میلیاردها دلار ثروت را از بین برد، مشخص نیست که چه تعداد از توسعه دهندگان Terra به اکوسیستم باز خواهند گشت.

به گفته آستین فدرال، رئیس ارتباطات آزمایشگاه SOL، این صندوق با سرمایه خزانه جامعه سولانا و مجموعه پول شرکت تأمین می شود.

لی افزود: «بسیاری از صنعت بازی در حال حرکت به سمت وب 3 هستند. ما می خواهیم سازگار باشیم. اندازه‌های پروژه، اندازه تیم‌های مختلفی وجود دارد، بنابراین برخی از سرمایه‌گذاری‌های ما چک‌هایی در اندازه سرمایه‌گذاری خواهند بود.» به گفته لی، به طور کلی، بازی و NFT ها بر فعالیت در کره جنوبی غالب هستند و این بخش ها را برای وب 3 مناسب می کند.