منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سوارز توییتر را با صحبت از پرداخت 100٪ در بیت کوین تحریک می کند

سوارز توییتر را با صحبت از پرداخت 100٪ در بیت کوین تحریک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; خرابی DR

  • شهردار میامی فرانسیس سوارز گفته است که آماده است حقوق خود را در بیت کوین (BTC) دریافت کند. او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه کسی اولین شخصیت عمومی آمریکایی است که پرداخت خود را در بیت کوین می پذیرد، پاسخ می داد.
  • پاسخ شهردار سوارز واکنش های متفاوتی را در پی داشته است. از آنجایی که بخشی از توییتر شهردار را به خاطر آن ستایش می کرد، بخش دیگری از این حرکت او کمتر مشتاق شد.

فرانسیس سوارز، شهردار میامی، با درخواست این که چک بعدی او به بیت کوین باشد، بحث توییتری را به راه انداخته است. سوارز این مطلب را در حالی که به سوال یکی از کاربران توییتر @APompiliano پاسخ داده بود، توئیت کرده بود.

@APompiliano فکر کرده بود که چه کسی اولین سیاستمداری است که حقوق خود را در بیت کوین دریافت می کند. که سوارز پاسخ داد که او آماده است صد درصد از حقوق بعدی خود را در سکه بگیرد. علاوه بر این، او از مایک ساراتسی خواست تا به او کمک کند تا آن را محقق کند.

پاسخ او @APompiliano را تکان داد و از مایک ساراتسی و جک مالتز درخواست کرد که در راه اندازی شهردار کمک کنند. در این مرحله، مایک تأیید کرد که پیوند ثبت نام Strike را به او ارائه کرده است.

سوارز در حال کسب حمایت است

پاسخ سوارز مبنی بر اینکه مایل است تمام دستمزد را در بیت کوین دریافت کند، بحث های قوی را برانگیخت. از یک طرف، تصمیم او باعث حمایت و تمجید از او شده است.

یکی از افرادی که قاطعانه از حرکت رئیس شهر حمایت می کند، مایک سیراتسی است. علاوه بر ارسال لینک ثبت نام Strike به سوارز، او از او خواست که ادامه دهد.

او این کار را با به اشتراک گذاشتن تجربه خود از دریافت بخشی از پرداخت خود در BTC انجام داد. برای او، این روند بی عیب و نقص بود. وی در ادامه این اقدام شهردار را «حرکت رئیس» خواند.

یکی دیگر از مشارکت‌کنندگان، جو، که توسط @RideTheBull استفاده می‌شود، سوارز را به‌خاطر «رهبری» او تحسین کرد. وی در ادامه ابراز اطمینان کرد که این اقدام شهردار بر دیگران نیز تأثیر خواهد گذاشت تا از این روند پیروی کنند.

دوباره، جو معتقد بود که بسیاری در حال تبدیل چک های حقوق خود به بیت کوین هستند. بنابراین نیاز به ساده سازی فرآیند از منبع آن وجود داشت.

یک کاربر دیگر، TheCuriousHippy، شهردار را به عنوان یک متفکر و سرمایه گذار تحسین کرد. وی افزود که بیت کوین می تواند پاسخی برای مشکلات ناشی از بدهی و تورم فوق العاده باشد. این هوادار در پایان برای شهردار آرزوی موفقیت کرد.

اما همه فروخته نشده اند

سوارز نیز به همان اندازه مورد انتقاد قرار گرفت. یکی از شین ترامل ادعای شهردار مبنی بر اینکه دستمزد خود را در بیت کوین دریافت خواهد کرد، مخالفت کرد.

او گفت که فکر می کند شهردار قصد دارد با چک حقوق بعدی خود بیت کوین بخرد. او اصرار داشت که سوارز فقط در صورت پرداخت بیت کوین توسط میامی به او پول می دهد.

این موضعی است که وینیت باروت با آن موافق است. او در توییتی نوشت که برای رئیس شهر امکان پذیر نیست که حقوق خود را در بیت کوین دریافت کند.

باروت همچنین قانونی بودن چنین پرداختی را زیر سوال برد. تا به امروز، دلار آمریکا تنها ارز قانونی آمریکا است.

جون، یکی دیگر از کاربران توییتر، همین دیدگاه را دارد. او در مورد امکان پرداخت ارز توسط دولت آمریکا تردید داشت. علاوه بر این، او متعجب بود که شهردار چگونه مالیات خود را پرداخت می کند.

شهردار سوارز یکی از حامیان کریپتو است. او تلاش خود را برای تبدیل میامی به پایتخت ارزهای رمزنگاری شده در جهان صرف کرده است. بنابراین، تصمیم او برای دریافت چک حقوق خود در بیت کوین جای تعجب ندارد.