منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سه پیکان ممکن است به دلیل نزولی بودن بازار ارزهای دیجیتال منحل شود

سه پیکان ممکن است به دلیل نزولی بودن بازار ارزهای دیجیتال منحل شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یکی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری کریپتو، Three Arrows، پس از اینکه تحت تأثیر روند نزولی تجربه شده توسط معاملات غیرمتمرکز قرار گرفت، منحل شد. به گزارش خبرگزاری CNBC، صندوق رمزنگاری نتوانست فصل «زمستان» را در بازار مجازی که کارشناسان آن را می‌گویند، تحمل کند.

از سال 2022، معاملات کریپتو یک روند کاهشی را تجربه کرده است که در آن بیت‌کوین، توکن اصلی آن، بیش از 50 درصد سقوط می‌کند و نمودار به سمت پایین ادامه می‌یابد. یک منبع ناشناس گفت که این شرکت با انحلال آغاز کرده است اما هنوز خروج او را رسمی نکرده است.

صندوق رمزنگاری 3AC با تمام معاملات مجازی غرق می شود

سه تیر

در حالی که CNBC جزئیات انحلال احتمالی سهام در Three Arrows را شرح می دهد، این شرکت هنوز برای تایید این اطلاعات با آژانس تماس نگرفته است. با این حال، منبع ناشناس نشان می دهد که این شرکت در ابتدای انحلال است و در حال آماده سازی وب سایتی برای سرمایه گذاران خود است تا بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند، وجوه خود را دریافت کنند و ادعاهای خود را ارائه دهند.

از سوی دیگر، خوب است بدانید که سازندگان آن، مانند دیویس کایل و سو ژو، نسبت به کل موضوع کریپتو خوش بین بوده اند. ژو، به نوبه خود، نظرات قوی در مورد افزایش بیت کوین در ماه های آینده دارد، حتی اگر نمودارها خلاف این را نشان دهند.

Three Arrows و سایر صندوق های رمزنگاری در بحران هستند

سه تیر

دوشنبه گذشته، صندوق رمزنگاری Three Arrows به دلیل عدم توانایی پوشش اعتباری که قبلاً توسط Voyager Digital داده شده بود، در معرض بحران قرار گرفت. طبق بررسی‌ها، این شرکت قادر به پرداخت حدود 15250 توکن بیت‌کوین که بر اساس قیمت ارز دیجیتال امروزی معادل 304 میلیون و 500 هزار دلار است، نبوده است.

مشکلی که 3AC با آن روبه‌رو است را می‌توان به ضربه سختی که با از دست دادن برابری USDT متحمل شد، که در آن بخشی از سهام خود داشت، مرتبط دانست. از سوی دیگر، شرکت نیز با سقوط LUNA ضرر کرد، اگرچه توکن در حال حاضر در حال بهبود است.

پس از فروپاشی احتمالی Three Arrows، برخی از بازرگانان نگران هستند که موج انحلال با سایر شرکت های جایگزین ایجاد شود. با این حال، این عبارت در طول سال وجود داشته است و نشان می دهد که برخی از شرکت های بزرگ این صنعت مانند CoinFlex و Celsius اقدامات شدیدی را انجام خواهند داد. علاوه بر این، کوین بیس نیز مجبور به انجام تنظیماتی برای مقاومت در برابر رکود در بازار کریپتو شده است.

تاکنون جزئیات بیشتری در مورد انحلال احتمالی Three Arrows وجود ندارد، اما همه چیز نشان می دهد که این شرکت در این مسیر گذرانده است. کارشناسان ارزهای دیجیتال معتقدند که فصل زمستان به زودی به پایان می رسد و افزایش قیمت را در میان توکن های اولیه نشان می دهد. در حالی که منتظر این مرحله از افزایش ارزهای دیجیتال هستیم، شرکت‌ها به تعدیل روش کار خود برای جلوگیری از از دست دادن بیشتر سرمایه‌ها ادامه خواهند داد.