منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سه فرصت سکه NFT که می تواند کیف پول شما را چند برابر کند

سه فرصت سکه NFT که می تواند کیف پول شما را چند برابر کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با افزایش ارزش و محبوبیت ارزهای دیجیتال، افراد بیشتری به دنبال راه هایی برای مشارکت هستند.

در حالی که رایج ترین راه خرید از طریق خرید توکن یا سکه است، چندین فرصت دیگر نیز وجود دارد.

در این مقاله به سه مورد می پردازیم NFT فرصت هایی که می تواند کیف پول شما را چند برابر کند. ما توضیح خواهیم داد که NFT چیست و چگونه می توان از آنها برای ایجاد ثروت استفاده کرد.

محبوبیت رو به رشد مهراکی (MKI)

مهراکی (MKI)که به عنوان میم کوین در بازار گنجانده شده است، با علاقه بالای سرمایه گذاران به موفقیتی جدی دست یافته است. مهراکی (MKI) که در میان سکه های میم تازه معرفی شده جلب توجه می کند پروژه ها، در حال حاضر توانسته است جای خود را در سبد سرمایه گذاران زیادی به خود اختصاص دهد. به طور خاص، تصور می‌شود که این پروژه در آینده به واسطه ادغام‌هایی که با دنیای واقعی ارائه می‌شود، مخاطبان بیشتری را به دست خواهد آورد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بالاتر از سطح بالاتر قرار می گیرد، بعد از آن به بالای 1250 دلار می رسد؟  2

مهراکی (MKI) زیست بوم استفاده از Solana (SOL) فناوری بلاک چین برای ارائه سریع ترین تراکنش ها. در حالی که اکوسیستم تراکنش‌های تقریباً آنی را فراهم می‌کند، با نرخ کمیسیون تنها 0.5 درصد کار می‌کند.

مهراکی قصد دارد با مشاغل واقعی در زمینه NFT همکاری کند. بر این اساس بیان شده است که سرمایه گذاران با معین NFTs مزایای مختلفی به خصوص در بخش های اقامتی و خدماتی به دست خواهد آورد.

استراتژی بازاریابی پروژه نیز کاملاً جامع است. به خصوص، مهراکی (MKI)که بر روی رسانه های اجتماعی تمرکز خواهد کرد، به دنبال آن است که با ایردراپ NFT و رویدادهای مشابه توسط مخاطبان زیادی شناخته شود.

مهراکی (MKI) همچنین با برنامه سهامداری خود موفق به جذب سرمایه گذاران می شود. این برنامه فرصتی را برای ایجاد درآمد غیرفعال با ارائه بازدهی بسیار سودآور فراهم می کند. علاوه بر این، به سرمایه گذاران حق رای در مورد DAO داده می شود.

NFT

افزایش دارندگان ApeCoin (APE).

ApeCoin (APE) به ویژه بر تمرکززدایی تمرکز دارد. در پروژه ای که به عنوان یک DAO مدیریت می شود، شفاف نگه داشتن تمام حرکات مالی و مدیریت بسیار مهم است. به لطف این استراتژی، اعتماد سرمایه گذاران توکن APE به پروژه افزایش می یابد.

را ApeCoin پروژه که دارای یک اکوسیستم گسترده است، تلاش می کند تا محیطی را ایجاد کند که سرمایه گذاران همیشه بتوانند از اکوسیستم بهره مند شوند. بوزینه دارندگان توکن، قصد دارند امتیازات بیشتری نسبت به هر عضو دیگری کسب کنند زیست بوم، می تواند به برخی از پروژه های بازی و برنامه های مختلف که برای دسترسی خارجی باز نیستند دسترسی داشته باشد. به همین ترتیب، پشتیبانی های مختلفی برای افزایش درآمد دارندگان توکن ارائه می شود.

Decentraland (MANA) یک تجربه منحصر به فرد NFT را ارائه می دهد

دسنترالند (MANA) یک توکن غیرقابل تجارت (NFT) است که حقوق مالکیت املاک دیجیتال (قطعه زمین) را فراهم می کند. در عین حال، MANA ارزی است که فروش Decentraland (MANA) و سایر کالاها و خدمات موجود در پلتفرم را تسهیل می‌کند – برای مثال؛ می توان از آن برای شخصی سازی آواتار خود استفاده کرد. دسنترالند (MANA) همچنین به کاربران اجازه می دهد تا در مورد به روز رسانی سیاست ها، نظرات در مورد پیشرفت های جدید و مزایده زمین رای دهند.

Decentraland’s (MANA) به کاربران امکان دسترسی به یک رسانه هنری جدید، فرصت تجاری یا منبع سرگرمی را می دهد. فضای مجازی شامل 90601 قطعه زمین مجزا است که هر کدام به ابعاد 16 متر در 16 متر (256 متر مربع) هستند و به مختصات خاصی در “متاورس” آن اختصاص داده شده است. هر دامنه روی Decentraland (MANA) تنظیم شده است. NFT که مالکیت آن به مالک آن ثبت شده است.

پس از آن مالکان Decentraland (MANA) می توانند زمین را هر طور که می خواهند توسعه دهند، با چندین منطقه مشخص شده که در اندازه و موضوع متفاوت هستند. کاربران می توانند زمین را به دیگران اجاره دهند یا با ایجاد انیمیشن ها و تعاملات تجربه شده در املاک مجازی خاص خود، تجربه های پولی را ارائه دهند.

NFT

مهراکی (MKI)، ApeCoin (APE)، و دسنترالند (MANA) همه سکه هایی هستند که پتانسیل رشد را نشان می دهند. اگرچه بازار بی ثبات است و پیش بینی اینکه کدام سکه ها در بلندمدت موفق خواهند شد دشوار است، سرمایه گذاری در این سه به نظر یک شرط مطمئن است. ما به پتانسیل آنها اعتقاد داریم و توصیه می کنیم قبل از خرید هر سکه، تحقیق خود را انجام دهید. با این حال، اگر به دنبال یک گزینه قوی هستید، Mehracki (MKI)، ApeCoin (APE) و Decentraland (MANA) باید در رادار شما باشند.

پیوندها:

پیش فروش: presale.mehracki.io/register

وب سایت: mehracki.io

تلگرام: https://t.me/Mehracki_Official