منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سهام GBTC با بزرگترین تخفیف از زمان سقوط بیت کوین در ماه مه

سهام GBTC با بزرگترین تخفیف از زمان سقوط بیت کوین در ماه مه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • پس از باز شدن قفل های GBTC اخیر ، تخفیف بزرگی در قیمت معاملات GBTC وجود دارد.
  • چنین تخفیفی از ماه مه که سقوط بیت کوین آغاز شد ، مشاهده نشده است.
  • تجزیه و تحلیل داده ها تأیید می کند که با معامله جفت ارز BTC/USD در حدود 43 تا 44 هزار دلار ، سهام GBTC با 16.5 درصد تخفیف قرار می گیرد.

سرمایه گذاران موسسه ای که مایل به ورود به بازار بیت کوین نیستند اما همچنان مایل به کسب سود هستند ، اغلب سرمایه گذاری در سهام GBTC را مشاهده می کنند. Grayscale Bitcoin Trust یک دوره قفل شش ماهه دارد و در 18 ژوئن ، ما شاهد بزرگترین قفل GBTC بودیم.

در حال حاضر بیت کوین در سطوح 43 تا 44 هزار دلار معامله می شود و می توان انتظار داشت که قیمت ارز رمزنگاری شده به دنبال آزمایش حمایت 41.5 هزار دلار باشد. در حالی که بیت کوین پس از یک دوره فوق العاده سه هفته ای در حال اصلاح است ، سهام GBTC با قیمتی با تخفیف فروخته می شود که از زمان کاهش 50 تا 60 درصدی قیمت بیت کوین در ماه مه ، دیده نمی شد.

سهام GBTC ممکن است پس از “مدتی” دوباره به حرکت درآید

همانطور که توسط یک تحلیلگر به نام ویلی وو پیش بینی شده بود ، این زمان خوبی برای خرید سهام GBTC است زیرا آنها با 16.5 درصد تخفیف بزرگ از ارزش لحظه معامله می شوند. قیمت لحظه ای اخیراً بهبود یافته است ، اما با وجود افزایش صعودی قیمت BTC ، تخفیف ارزش دارایی خالص سهام GBTC به جای کاهش ، افزایش یافته است.

این نشان دهنده عدم علاقه نهادی به سهام GBTC است زیرا تخفیف در حال حاضر در بالاترین حد از ماه مه است.

“زمان زیادی طول می کشد تا دوباره تعادل مناسب خود را پیدا کند ، زیرا نمی توانند موجودی را کاهش دهند. شرکتها نیز این افت را خریداری کردند ، به Microstrategy مراجعه کنید. “

ویلی وو در a توییتر بحث با بایگانی BTC

سهام GBTC
نمودار حق بیمه GBTC. منبع: Bybt