منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سهام Bakkt پس از مشارکت مسترکارت 270٪ افزایش یافت

سهام Bakkt پس از مشارکت مسترکارت 270٪ افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • سهام Bakkt 270 درصد افزایش یافت.
  • این شرکت با MasterCard و Fiserv برای تقویت پذیرش کریپتو همکاری می کند.

شرکت آمریکایی نگهبانی ارز دیجیتال Bakkt پس از دو همکاری گسترده با مسترکارت و فیسرو، شاهد افزایش شدید قیمت سهام خود بوده است.

سهام Bakkt پس از معرفی دو شریک جدید در تلاش‌های خود برای افزایش پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال، افزایش یافت. این شرکت رمزنگاری با MasterCard همکاری کرد تا به تایتان پردازش کارت اعتباری و بدهی کمک کند تا طیف گسترده ای از خدمات ارزهای دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهد. اینها شامل توانایی خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین است.

مشارکت آن با غول پرداخت همچنین به بانک ها امکان ارائه پاداش های وفاداری مبتنی بر رمزنگاری و کارت های پرداخت را می دهد.

Bakkt با Fiserv شریک شد تا به شرکت ها گزینه های بیشتری را هنگام پرداخت به مصرف کنندگان و سایر مشاغل ارائه دهد. این غول خدمات مالی با Bakkt همکاری خواهد کرد تا به مشتریان خود کمک کند تا دارایی های رمزنگاری شده را با سهولت بیشتری به کیف پول های موبایل منتقل کنند.

Fiserv وعده داد که Bakkt در نهایت در اکوسیستم همه‌کاناله قیراط خود ادغام می‌شود و گزینه‌های بیشتری را برای پرداخت‌های ارزهای دیجیتال B2B و B2C، برنامه‌های وفاداری و تراکنش‌ها ممکن می‌سازد.

چگونه قیمت سهام بکت پس از مشارکت واکنش نشان داد

این دو خبر تاثیر زیادی بر قیمت سهام بکت داشتند. سهام این شرکت که در اواسط اکتبر در بورس نیویورک عرضه شد، از 11.5 دلار به بالاترین حد روزانه 42.5 دلار رسید که نشان دهنده افزایش 270 درصدی در یک روز معاملاتی است.

این افزایش، یک تقویت بزرگ برای سهام Bakkt است که روز اول خود را در NYSE با افت 6 درصدی به پایان رساند. پس از راه اندازی آن در NYSCE با قیمت 9.45 دلار در صبح دوشنبه، BKKT تنها 30 دقیقه پس از عرضه خود حدود 3 درصد افزایش یافت و به 9.77 دلار رسید. با این حال، پس از آن، معامله گران شروع به گرفتن سود خود کردند که باعث کاهش قیمت سهام شد.

تا حد زیادی، سهام اکنون در NYSE خوب عمل می کند. فراتر از MasterCard و Fiserv، این شرکت با گوگل همکاری کرده و به غول موتور جستجو اجازه می دهد تا پرداخت های رمزنگاری شده را برای پلتفرم Google Pay خود یکپارچه کند.