منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سهام کوین بیس پس از کمترین گزارش درآمد سه ماهه سوم، بیش از 13 درصد کاهش یافت. پیامدها؟

سهام کوین بیس پس از کمترین گزارش درآمد سه ماهه سوم، بیش از 13 درصد کاهش یافت. پیامدها؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • گزارش سه ماهه سوم کوین بیس اشاره کرد که درآمد آن کمتر از ارقام پیش بینی شده است.
  • پس از این گزارش، سهام آنها به طور قابل توجهی سقوط کرد.
  • با وجود روندهای سه ماهه سوم، کوین بیس امیدوار است.

پس از اینکه صرافی ارزهای دیجیتال در گزارش سه ماهه سوم خود در روز سه‌شنبه، ارقام کمتر از حد انتظار را گزارش کرد، سهام کوین‌بیس دچار افت شد. پس از ثبت رکورد جدید در روز گذشته، این شرکت سهامی عام شاهد کاهش بیش از 13 درصدی قیمت سهام خود بود. مجموع درآمد از 2.23 میلیارد دلار در سه ماهه قبل به 1.31 میلیارد دلار کاهش یافته است، همچنین برآوردهای 1.57 میلیارد دلاری وجود ندارد.

دلیل ارائه شده توسط کسانی که در فضای کریپتو هستند این است که صرافی‌های رمزنگاری از جریان اصلی دارایی‌های دیجیتال سود برده‌اند و کسب‌وکارها در سراسر جهان سرمایه‌گذاری زیادی برای رشد زیرساخت‌های ارزهای دیجیتال خود انجام می‌دهند. مشاهده کرده‌ایم که سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتال شامل سایت‌های خبری کریپتو و صرافی‌های ارز دیجیتال است. برخی از انواع نظارت بر معاملات و محصولات کریپتو پس از کاهش قیمت بیت کوین در اوایل سال جاری آغاز شد.

عملکرد ضعیف Q3 مقصر بود

همانطور که در این گزارش توضیح داده شد، کسری کاهش به دلیل قیمت های پایین در بازار ارزهای دیجیتال در طول سه ماهه بود. به یاد بیاورید که از ژوئیه تا سپتامبر، بازار کمی تلاطم را تجربه کرد. به همین دلیل، آنها خاطرنشان کردند که کاربران تراکنش ماهانه آنها از 8.8 میلیون در سه ماهه دوم به 7.4 میلیون در سه ماهه سوم کاهش یافته است. حجم معاملات نیز بین سه ماهه از 462 میلیارد دلار به 327 میلیارد دلار کاهش یافت.

کاهش قیمت سهام آن کمترین افت یک روزه از زمان عرضه عمومی اولیه آن در ماه آوریل است. با این حال، کوین بیس از هدف درآمدی از دست رفته مزاحم نیست. این شرکت قبلاً اشاره کرده بود که انتظار دارد این نتیجه برای سه ماهه سوم در ماه اوت باشد زیرا انتظار حجم معاملات کمتری را داشت. این صرافی حتی حجم معاملات پیش بینی شده خود را برای سه ماهه سوم شکست داد.

کوین‌بیس علاوه بر انتظارات آنها از حجم معاملات کم در طول سه ماهه، سهم عادلانه‌ای از مشکلات را نیز داشت که می‌توانست به کوتاهی آنها از هدف درآمد کمک کند. تهدید SEC به اقدام قانونی علیه این شرکت منجر به توقف برنامه های آنها برای راه اندازی یک پلت فرم وام و استقراض در ماه سپتامبر شد.

کوین بیس امیدوار است

با این حال، کوین بیس برای بلندمدت امیدوار است. این صرافی همچنان پیشروترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده است و اخیراً هنگامی که به پربارترین برنامه تلفن همراه در اپ استور اپل تبدیل شد، محبوبیت آن افزایش یافته است. موقعیت پیشرو آنها آنها را به دروازه ای برای اکثر سرمایه گذاران نهادی تبدیل کرده است که به دنبال پذیرش رمزنگاری هستند و آنها سرمایه گذاران خود را تشویق می کنند تا دیدگاه بلندمدت داشته باشند.

Coinbase اخیراً در مواجهه با چالش ها تنها نبوده است. بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال از نظر حجم معاملات در سطح جهان، با رگولاتورها برخوردهای متعددی نیز داشت. در طول سرکوب صنعت ارزهای دیجیتال در چین، بسیاری از صرافی‌های رمزنگاری نیز با گرما مواجه شدند و اکثر آنها کسب‌وکار خود را تعطیل کردند یا از کشور متخاصم خارج شدند.

ما می توانیم روندهای یکسانی را در همه جای فضا مشاهده کنیم. طبق گفته ارائه‌دهنده داده‌های جایگزین Quiver Quantitative، میانگین تعداد نظرات روزانه در این ماه در فروم WallStreetBets Reddit، که کانونی برای تجارت نکات و میم‌ها است، تقریباً نصف آن چیزی است که در نوامبر 2020 بود. همچنین مشاهده شد که تعداد کاربران فعال و حساب‌های سرمایه‌گذاری شده در Robinhood، کارگزاری که مترادف با رونق تجارت خرده‌فروشی است، در سه ماهه سوم کاهش یافته است.

پیامدهای کاهش درآمد سه ماهه سوم چیست؟ لطفا در نظرات خود در زیر به ما بگویید.