منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سهام کوین بیس با انتشار اخبار مشارکت بلک راک 35 درصد افزایش یافت

سهام کوین بیس با انتشار اخبار مشارکت بلک راک 35 درصد افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

زمان بلاتکلیفی و خطر برای صرافی ارزهای دیجیتال درگیر Coinbase گذشته است. BlackRock Inc. در حال ایجاد شراکت با Coinbase Global Inc است تا مدیریت و تجارت بیت کوین را برای سرمایه گذاران پولدار ساده تر کند. این مشارکت بزرگترین مدیر دارایی جهان، بلک راک، را وارد بازاری خواهد کرد که به دلیل کاهش شدید قیمت ها و تحقیقات دولتی آسیب دیده است.

طبق یک پست وبلاگ جدید که در روز پنجشنبه منتشر شد، اگر مشتریان BlackRock بخواهند به Coinbase Prime بپیوندند، واجد شرایط تجارت کریپتو، نگهبانی، کارگزاری اصلی و خدمات گزارش خواهند بود.

Coinbase Prime یک پلت فرم مدیریت دارایی های دیجیتال است که شامل معاملات، نگهداری، تامین مالی اصلی، سهام، داده و خدمات گزارش برای بیش از 300 ارز دیجیتال است. این سرویس برای سرمایه گذارانی مانند صندوق های تامینی، تخصیص دهندگان دارایی و سازمان های مالی مانند بانک ها و شرکت ها طراحی شده است. بیش از 13000 کاربر از Coinbase Prime استفاده می کنند.

Coinbase با BlackRock برای گسترش بازار ارزهای دیجیتال شریک می شود

در ساعت 1:20 بعد از ظهر، در نیویورک، کوین 15 درصد افزایش یافت و به 92.61 دلار رسید. شراکت با بلک راک به پلتفرم اصلی تجارت رمزنگاری آمریکا کمک می کند، زیرا امسال تا چهارشنبه بیش از دو سوم ارزش خود را از دست داده است.

بلک راک به سیستم مدیریت سرمایه گذاری علاءالدین خود اجازه می دهد تا توسط مشتریان بلک راک برای مدیریت قرار گرفتن در معرض بیت کوین خود استفاده شود. این علاوه بر سایر دارایی های پرتفوی مانند سهام، اوراق قرضه و ETF و همچنین سهولت تامین مالی و تجارت در بورس است. بلک راک گفت که تمرکز آنها با صرافی رمزارز در ابتدا روی بیت کوین خواهد بود.

ورود بلک راک، مشارکت بازیگران مالی سنتی وال استریت در کریپتو و فناوری‌های مرتبط را عمیق‌تر می‌کند، حتی پس از سقوط ارزهای دیجیتال در سال جاری. بیت کوین در سال 2022 حدود نیمی از ارزش خود را از دست داده است.

علاوه بر این، فروپاشی اکوسیستم Terra و صندوق تامینی Three Arrows Capital نگرانی‌هایی را در مورد انعطاف‌پذیری بازار ایجاد کرده و توجه نظارتی را افزایش داده است. در رابطه با توسعه، جوزف چالوم، رئیس جهانی مشارکت های اکوسیستم استراتژیک در بلک راک، گفت:

این ارتباط با علاءالدین به مشتریان این امکان را می‌دهد که مستقیماً در جریان کار مدیریت پورتفولیو و معاملات موجود خود، قرار گرفتن در معرض بیت کوین خود را مدیریت کنند تا یک نمای کلی از ریسک در بین طبقات دارایی داشته باشند.

جوزف چالوم

صرافی رمزارز اخیراً چندین چالش نظارتی داشته است. ماه گذشته، یکی از مدیران سابق Coinbase در ایالات متحده به اتهام تجارت داخلی دستگیر شد. با این حال، مدیر سابق از آن زمان اعتراف کرد که بی گناه است. در همین حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال بررسی است که آیا کوین بیس به کاربران اجازه داد و ستد اوراق بهادار ثبت نشده را داده است یا خیر.

BlackRock به دلیل تسلط بر بازار و نقش آن در ارائه خدمات معاملاتی، نگهداری، کارگزاری اصلی و گزارش، همکاری با کوین بیس را انتخاب کرد. مشتریان هر دو شرکت به خدمات دسترسی خواهند داشت.

زمینه نظارتی و عملیاتی مشارکت

چالش های نظارتی این مشارکت قابل مدیریت است زیرا با بیت کوین شروع می شود، که در واشنگتن وضعیت نظارتی واضح تری نسبت به سایر دارایی های دیجیتال دارد. این اخبار حاکی از آن است که سرمایه‌گذاران پیشرفته به طور فزاینده‌ای با بازار کریپتو راحت می‌شوند.

مشتریان سازمانی ما به طور فزاینده ای علاقه مند هستند تا در معرض بازارهای دارایی دیجیتال قرار گیرند و بر نحوه مدیریت کارآمد چرخه عمر عملیاتی این دارایی ها تمرکز دارند.[…] این ارتباط با علاءالدین به مشتریان این امکان را می‌دهد که مستقیماً در جریان کار مدیریت سبد سهام و معاملات تجاری خود، قرار گرفتن در معرض بیت کوین خود را مدیریت کنند تا یک نمای کلی از ریسک در بین طبقات دارایی داشته باشند.

جوزف چالوم، رئیس جهانی مشارکت های اکوسیستم استراتژیک در بلک راک

کوین بیس در ماه می گفت که سرمایه گذاران نهادی تقریباً سه چهارم از حجم معاملات 309 میلیارد دلاری در سه ماهه اول را تشکیل می دهند. خزانه های شرکتی، صندوق های تامینی و مدیران دارایی از جمله مشتریان کوین بیس هستند.

قیمت سکه از 35 درصد گذشت

مشارکت با صرافی رمزنگاری مرحله بعدی در یک برنامه گسترده تر برای گسترش به دارایی های دیجیتال برای BlackRock است. لری فینک، مدیرعامل این شرکت، در ماه مارس اعلام کرد که در حال بررسی چگونگی استفاده از افزایش اعتماد به ارزهای دیجیتال و استیبل کوین‌ها برای کمک به مشتریان است.

در ماه آوریل، این شرکت متعهد شد که به گروهی از سرمایه گذاران در Circle Internet Financial، ناشر USD Coin بپیوندد. اعلام کرد که به‌دنبال این است که به‌عنوان مدیر اصلی ذخایر نقدی استیبل کوین عمل کند.

این خبر خوب بر روی کوین، ارز بومی کوین بیس تأثیر مثبت گذاشته است که 17 درصد افزایش یافته و در حال حاضر 93.18 دلار ارزش دارد. انتظارات سرمایه گذاران از قرارداد جدید کوین بیس با بلک راک در اوایل امروز تا 35 درصد افزایش یافت که نشان دهنده آینده روشنی برای صرافی ارز دیجیتال است.

این توکن پس از مشکلات متعددی از جمله سقوط گسترده بازار ارزهای دیجیتال و رکود به میزان قابل توجهی کاهش یافت. در طول مشکلات معمولی بازار، صرافی همچنین برای مدت کوتاهی درگیر شایعات ورشکستگی بود که بر قیمت ارز اصلی آن، دلار کوین تأثیر گذاشت.

کوین کوین بیس در حال شکستن 35 درصد است و قبلاً به 40 درصد رسیده است و به ATH 106 دلار می رسد. شراکت کوین بیس با بلک راک مزایای زیادی دارد که کمترین آن این است که به صرافی اجازه می دهد طیف وسیع تری از خدمات را ارائه دهد.

سهام کوین بیس در اخبار شراکت بلک راک 1 35 درصد افزایش یافت
ذوب رمزنگاری

در ساعت آغازین معاملات، بیش از 25 میلیون سهم کوین بیس معامله شد که به میزان قابل توجهی از حجم معمول روزانه 15 میلیون سهم فراتر رفت. پس از بسته شدن در روز سه شنبه، این شرکت قرار است درآمدهای سه ماهه دوم را منتشر کند.

با شروع بازار خرس کریپتو، سهام کوین بیس تا کنون بیش از 60 درصد کاهش یافته است. زمانی که رقیب Binance.US معاملات بیت کوین را با کارمزد صفر آغاز کرد، سهام در اواخر ژوئن سقوط کرد. پس از اعلام نتایج درآمدهای سه ماهه رابینهود که شامل افزایش متوالی درآمد کریپتو در اوایل این هفته بود، کوین بیس شروع به بازیابی برخی زیان کرد.