منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سهام وویجر 60 درصد سقوط کرد و به دنبال آن آشفتگی سرمایه سه پیکان رخ داد

سهام وویجر 60 درصد سقوط کرد و به دنبال آن آشفتگی سرمایه سه پیکان رخ داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کریپتو Voyager با از دست دادن شدید بیش از 60 درصد سهم خود مواجه شد. چهارشنبه چهارشنبه این خبر داغ را اعلام کرد که ذهن سرمایه گذاران را به باد داده بود. وویجر قبلاً با از دست دادن سرمایه سه تیر خود دست و پنجه نرم می کرد. برای بازگرداندن ثبات، 650 میلیون دلار وام گرفته بود. با این حال، پس از این سقوط عظیم، وویجر آن پول را نیز به خطر می اندازد.

ارز دیجیتال Voyager یک برنامه اندروید و IOS است. این اجازه می دهد تا به سیستم عامل های دیجیتال مختلف متصل شوید. علاوه بر این، با استفاده از این پلتفرم دیجیتال می توانید تا 9% APY کسب کنید. علاوه بر این، کسانی که در خارج از ایالات متحده زندگی می کنند می توانند از BlockFi برای دریافت یک اتصال امن استفاده کنند. به این ترتیب یک پلتفرم واحد برای مبادلات متعدد فراهم می کند. با این حال، تجارت سکه به سکه را ارائه نمی دهد زیرا می توانید سکه ها را با دلار آمریکا معامله کنید.

سقوط قابل توجه سهم Voyager

سقوط سهم آن می تواند چشم انداز آسیب بیشتر را افزایش دهد. در ماه مارس، تقریباً 5.8 میلیارد دلار سهام داشت. علاوه بر این، در بورس اوراق بهادار تورنتو فهرست شده است. این پلتفرم مستقر در نیویورک، تجارت را با نگه داشتن ارزهای دیجیتال برای به دست آوردن محصولات ارائه می دهد. این کشور با گرفتن سکه های USDC به ارزش 350 میلیون دلار و 15250 بیت کوین در بدهی معوقه فرو رفته است.

The Three Arrows نتوانست خواسته های سرمایه گذاران را برآورده کند و اوایل ماه جاری سقوط کرد. بسیاری از وب‌سایت‌ها و کارشناسان برجسته ارزهای دیجیتال این افشاگری تکان‌دهنده را روشن کرده‌اند. علاوه بر این، از سایر وام دهندگان کریپتو کمک می خواهد تا وام های خود را دریافت کنند. پس از سقوط غیرعمدی استیبل کوین Terra، سه پیکان شکست و رکود خود را آشکار می کند. به دلیل این سقوط، بسیاری از وام دهندگان کریپتو سرمایه گذاری خود را متوقف کرده اند.

همچنین به سرمایه سه پیکان اخطار داده می شود تا وام خود را قبل از موعد مقرر بازپرداخت کنند. اگر نتواند بازپرداخت کند، مقامات وجوه رمزنگاری آن را به عنوان پیش فرض تعیین می کنند. سقوطی که توسط سه پیکان آغاز شد اکنون با از دست دادن بیش از 60 درصد از سهم وویجر به ویجر تجاوز کرده است.

مراحل بداهه توسط وویجر

وویجر رویکرد متمایز و کم خطر خود را اعلام کرده است. از این رو تصمیم می گیرد برای اطفای حریق با طرف های معتبر همکاری کند. علاوه بر این، تصمیم گرفته است در زمینه وام دهی و مدیریت دارایی گام های جدی بردارد. این شرکت همچنان مدعی است که در موقعیت خوب و معتبری برای حفاظت از دارایی های مشتریان خود قرار دارد. به این ترتیب، این شرکت ادعا می کند که برای به حرکت درآوردن چرخه بازار سازنده کار می کند.

علاوه بر این، فاش شد که هنوز دارایی خالص 152 میلیون دلاری و دارایی های رمزنگاری شده است. وویجر علیرغم وام گسترده ۲ میلیارد دلاری خود که در میان آنها چهار طرف مقابل ۷۹ درصد سهم خود را دارند، احساسات مثبتی از خود نشان می دهد. از این رو ویجر در تلاش است تا پرداخت خود را از Three Arrows Capital تامین کند.

با وجود این خسارت جانبی، وویجر از Three Arrows درخواست کرده است تا اقدامات لازم را برای بازپرداخت وام در اسرع وقت انجام دهد. علاوه بر این، به دلیل این سقوط، ارزش خالص این شرکت 117.5 میلیون دلار است. علاوه بر این، از Alameda Ventures وام گرفته و قول داده است تا 24 ژوئن مبلغ 25 میلیون دلار را بازپرداخت کند.

نتیجه

علیرغم سقوط قابل توجه سهام، وویجر امیدوار است که بتواند خود را در بازار کریپتو حفظ کند. این شرکت ادعا کرده است که 15000 بیت کوین و 152 میلیون دلار وجوه اضافی دارد. علاوه بر این، وام دو بخشی به مبلغ 200 میلیون دلار از یک شرکت پیشرو گرفته است. با این حال، از 3AC درخواست کرده است تا وام خود را بازپرداخت کند. در غیر این صورت، وجوه آن به عنوان پیش فرض تلقی می شود. بیایید ببینیم که اوضاع از اینجا چگونه پیش می رود و امیدواریم بهترین ها را داشته باشیم.