منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سنگاپور به «رزرو مستقل» ، مبادله رمزنگاری استرالیا ، «تأیید اصولی» می دهد

سنگاپور به «رزرو مستقل» ، مبادله رمزنگاری استرالیا ، «تأیید اصولی» می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • حدود 170 صرافی ارز رمزنگاری شده منتظر درخواست تأیید آنها برای فعالیت در سنگاپور هستند.
  • این کشور به طور رسمی به صرافی رمزنگاری استرالیا به نام رزرو مستقل تأیید کرده است.
  • تأیید صرافی تحت صلاحیت قانون خدمات پرداخت ها که در سال 2020 اجرا شد ، صورت گرفت.

حدود 170 مورد از برجسته ترین صرافی های رمزنگاری شده در جهان منتظر دریافت مجوز برای فعالیت در سنگاپور هستند. این صرافی ها اکنون می توانند امیدهای خود را به عنوان ذخایر مستقل افزایش دهند و یک صرافی ارز رمزنگاری شده استرالیایی اولین مورد تأیید شد.

“تأیید اصولی” در نامه ای منتشر شده توسط بانک مرکزی این کشور معروف به MAS یا مقام پولی سنگاپور ذکر شده است. قوانین مربوط به رمزنگاری کاملاً واضح و مرتبط با تأیید وجود دارد.

تأیید ذخیره مستقل با مقررات

مبادله ارزهای رمزنگاری شده استرالیا تحت اعمال قانون خدمات پرداخت ها که در سال 2020 اجرا شد ، تصویب شد. این قانون مقررات قوانین را تنظیم می کند که باید توسط 170 صرافی ارز رمزنگاری شده که برای تأیید مقامات مورد تأیید است ، رعایت شود.

بانک مستقل اکنون به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی در کشور فعالیت می کند. به عنوان یک VASP ، سازمان واجد شرایط دریافت مجوز موسسه پرداخت اصلی خواهد بود. با کمک این مجوز ، مبادله به طور قانونی مجاز به توزیع و مبادله دارایی ها می شود.

رشد رمزنگاری در سنگاپور

از مدیرعامل بانک مستقل آدریان پرزولوزنی دلیل انتخاب سنگاپور به عنوان اولین ایستگاه این شرکت برای کسب مجوز درخواست شد. به گفته وی ، این کشور دارای پتانسیل های زیادی است و از اقلیمی که مناسب رمزنگاری باشد ، حمایت می کند.

سرمایه گذاران بالقوه زیادی وجود دارند که از سنگاپور به عنوان مکانی مناسب برای مبادلات رمزنگاری و پروژه های مربوط به ارزهای رمزنگاری شده یاد می کنند. مستقل رزرو درخواست تأیید خود را در ماه آوریل سال گذشته ارسال کرد و به نظر می رسد 170 صرافی دیگر به زودی نوبت خود را خواهند داشت.