منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سنگاپور به دنبال یادگیری از تجارت کریپتو از طریق بلاک چین است.

سنگاپور به دنبال یادگیری از تجارت کریپتو از طریق بلاک چین است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیرا، بزرگترین مرجع نظارتی در سنگاپور، گروه MAS، اشاره کرد که می‌تواند مذاکرات کریپتو را در بلاک چین بررسی کند. طبق گزارش‌ها، رگولاتورها با شرکت‌های تایید شده در سیستم خود که به عنوان یک اعتماد مبتنی بر رمزارزها عمل می‌کنند، کار خواهند کرد. اما شرکت آمریکایی JP Morgan، Marketnode و بانک DBS از پروژه MAS حمایت خواهند کرد.

تجارت کریپتو هنوز در رکود است، اما تحولات صنعت هنوز در حال ظهور است. طرح گاردین، همانطور که رگولاتور در سنگاپور نامی برای آن گذاشته است، در روزهای آینده راه اندازی خواهد شد و نشان می دهد که تنظیم کننده ها در این کشور در آسیا به دنبال تعامل با ارزهای دیجیتال بر اساس قوانین خود هستند.

پروژه کریپتو جدید در سنگاپور

سنگاپور

سنگاپور به عنوان یکی از بزرگترین تنظیم کننده های رمزنگاری در آسیا شناخته شده است، به جز چین که تجارت ارزهای دیجیتال را به طور کلی ممنوع کرده است. با این حال، آخرین اعلامیه ها علاقه مندان به این صنعت را شگفت زده کرده است. این پروژه جدید با نام “گاردین” است که به دنبال مذاکره در مورد ارزهای دیجیتال از طریق بلاک چین های سنتی است. این یک پیشرفت بزرگ برای بازار مجازی در قلمرو خواهد بود. MAS، بالاترین مرجع نظارتی کشور، طرح جدید خود را طی رویداد سه شنبه آسیا Tech اعلام کرد.

بر اساس گزارش‌ها، این پروژه قصد دارد تا Dapps، عملیات DeFi، اعتبارات کریپتو و سایر سناریوها را بر اساس ارزهای غیرمتمرکز بررسی کند. Mohanty Sopnendu، رئیس حوزه فناوری در MAS، گفت: هدف از این اکتشاف، شناخت عمیق بازار، نحوه استفاده از آن و خطراتی است که آن را برطرف می کند. به این ترتیب، به زودی، MAS یک کمپین پذیرش کریپتو طراحی خواهد کرد و خطرات موجود در تجارت مجازی را کاهش خواهد داد.

شرکت های در طرح گاردین

سنگاپور

کل طرح گاردین که توسط رگولاتورها در سنگاپور طراحی شده است، بدون حمایت بانک آمریکایی JP Morgan و شرکت DBS امکان پذیر نخواهد بود. هر دو شرکت تجربه در صنعت مجازی برای حمایت از کشور در آسیا دارند، به همین دلیل است که در این پروژه مرتبط هستند.

با DBS، بانک با یک صندوق سرمایه گذاری در رمزارزهای امن یا STO که بیش از 11،000،000 دلار است، خود را به بازار ارزهای دیجیتال معرفی می کند. اما توسعه بانکی JP Morgan، Onyx Network، در معاملاتی به ارزش بیش از 300،000،000 دلار موفق شده است.

سنگاپور خود را برای پذیرش قریب الوقوع رمزنگاری با هدایت دو بزرگ در صنعت که تا به امروز در آمریکای شمالی موفق بوده اند آماده می کند. در صورت موفقیت، این کشور اعتبار یک کانون مالی برای آسیا و جهان را به دست می آورد.

سنگاپور اکنون یک پذیرش ساده رمزنگاری دارد که در آن تنها صرافی هایی که تنظیم کننده ملی بر اساس شهرت و تجربه آنها در این زمینه کافی می داند، کار می کنند. انتظار می‌رود که MAS پیشرفت در طرح گاردین را در ماه‌های آینده اعلام کند زیرا تنظیم‌کننده‌های آن عمیق‌تر به رمزارزها می‌پردازند.