منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سنگالی نگران پیشرفت کمی در توسعه شهر رمزنگاری Akon است

سنگالی نگران پیشرفت کمی در توسعه شهر رمزنگاری Akon است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تا کنون ، پیشرفت کمی در توسعه شهر رمزنگاری Akon انجام شده است یا هیچ پیشرفتی صورت نگرفته است.
  • مردم محلی امیدوار بودند شهر مجهز به رمزنگاری Akon زندگی آنها را بهتر کند.
  • با پیشرفت کمی در شهر رمزنگاری ، مردم محلی با کاهش امیدها نگران می شوند.
  • یک شرکت مهندسی در حال توسعه شهر رمزنگاری می گوید بیش از 4 میلیارد دلار برای پروژه شهر رمزنگاری جمع آوری شده است.

مردم محلی در سنگال در حال ابراز نگرانی از شهر کریپتو آکون امیدوار کننده و درخشان هستند زیرا این پروژه از سال 2020 ، زمانی که سنگ تشریفاتی در مزرعه ای در نزدیکی Mbodiene گذاشته شد ، پیشرفت اندکی داشته یا هیچ پیشرفتی نداشته است.

رسانه های سنگالی فاش می کنند که شهر رمزنگاری شده آکون فراتر از نصب سنگ پیشرفت نکرده است ، و پلاکارد کوچکی تبلیغ کننده شهر آکون است که از آن به بعد از بالش در بالای بلوک سقوط کرده است.

سنگالی ها اکنون نگران این پروژه هستند نه تنها به این دلیل که پیشرفت قابل توجهی حاصل نشده بلکه به دلیل مزایای مستقیم آنها از این پروژه که در حال حاضر به تدریج فرسوده می شود ، نگران هستند.

آنچه شهر رمزنگاری Akon به سنگالی وعده داد

آکون ، ستاره محبوب موسیقی ، از شهر رمزنگاری می گوید که تا سال 2024 صاحب یک ایستگاه پلیس ، مرکز پسماند ، نیروگاه خورشیدی ، مرکز خرید ، بیمارستان و مدرسه است و تا سال 2030 به طور کامل تکمیل می شود.

به گفته آکون ، شهر هوشمند از فیلم مارول پلنگ سیاه الهام گرفته است. این می تواند به عنوان “چراغ نوآوری و توسعه انسانی” برای تقویت اقتصاد سنگال و اقتصاد غرب آفریقا ظاهر شود.

شهر هوشمند رمزنگاری شده قرار بود در نزدیکی روستای سنگالی Mbodiene واقع شود.

مردم محلی در Mbodiene عمدتا نگران هستند زیرا امید زیادی به افزایش اشتغال و فعالیت اقتصادی داشتند ، اما در حال حاضر ، هیچ چیز دوباره درست به نظر نمی رسد.

در پی کاهش وعده ها ، مردم محلی ابراز امیدواری می کنند

دیوید سک سن ، انجمن جوانان روستای Mbodiene ، گفت که هنوز به این پروژه امیدوار است و اظهار داشت که نمی بیند چگونه پروژه ای مانند آن به زودی متوقف می شود.

یکی دیگر از دهیاران ، فیلومن بامیمبا ، رئیس انجمن زنان محلی ، بر مزایای اقتصادی ساخت و ساز شهر برای امبودین تأکید کرد: “این برای ما بزرگ است.”

پل مارتین از شرکت مهندسی KE International مستقر در ایالات متحده-شرکتی که قرارداد احداث شهر آکون را برنده شد-با ابراز امیدواری در این پروژه ، ادعا کرد که بیش از 4 میلیارد دلار بودجه برای این پروژه جمع آوری شده است.