منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سنای نیویورک لایحه ای برای تبدیل بیت کوین (BTC) به شکلی از پرداخت دریافت می کند

سنای نیویورک لایحه ای برای تبدیل بیت کوین (BTC) به شکلی از پرداخت دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

لایحه ای برای استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم به عنوان روش پرداخت در نهادهای دولتی ایالتی به سنای نیویورک ارائه شده است.

آنچه لایحه نیویورک قصد انجام آن را دارد

این لایحه که در 26 ژانویه ارائه شد، بازنگری هایی را در قانون مالی موجود ایالت به منظور فراهم کردن فضایی برای استفاده از ارزهای دیجیتال نشان می دهد.

کلاید وانل، یک دموکرات از مجلس ایالت نیویورک، به طور گسترده به عنوان یک قانونگذار دوستدار رمزنگاری در نظر گرفته می شود و او لایحه A523 را از طرف آنها ارائه کرد.

قانون ارز دیجیتال را به عنوان هر نوع پول دیجیتالی تعریف می کند که در آن از روش های رمزگذاری برای مدیریت تشکیل واحدهای ارز استفاده می شود. این تعریف شامل ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش و غیره است، اما منحصر به آنها نیست.

این معیار الزامی نمی‌کند که سازمان‌های دولتی ارزهای دیجیتال را به عنوان نوعی پرداخت بپذیرند. با این وجود، کاملاً روشن می کند که نهادهای دولتی ممکن است به طور قانونی با پذیرش چنین پرداخت هایی موافقت کنند و این توافقات باید توسط سیستم قضایی اجرا شود.

این سازمان‌های دولتی را قادر می‌سازد تا برای تسهیل پذیرش ارزهای رمزنگاری شده توسط دفاتر ایالتی به عنوان نوعی پرداخت برای انواع مختلف هزینه‌ها، از جمله جریمه، جریمه‌های مدنی، اجاره، نرخ‌ها، مالیات‌ها، هزینه‌ها، هزینه‌ها، با افراد توافق کنند. ، درآمد، مسئولیت های مالی، یا مبالغ دیگر، از جمله جریمه ها، ارزیابی های خاص و بهره، قابل پرداخت به سازمان های دولتی.

ایالت آمریکا بیت کوین را به یک ارز قانونی تبدیل می کند؟

همانطور که توسط Cryptopolitan در 26 ژانویه گزارش شد، وندی راجرز، یک سناتور ایالتی در آریزونا، قوانینی را در رابطه با ارزهای رمزپایه پیشنهاد کرده است که یکی از آنها بیت کوین را یک شکل قانونی ارز در ایالت اعلام می کند. یکی از پیشنهادات به رسمیت شناختن بیت کوین به عنوان یک ارز معتبر است.

کریپتوکارنسی پادشاه توسط قانون به عنوان ارز دیجیتال غیرمتمرکز و همتا به همتا تعریف شده است که مستقل از بانک مرکزی کار می کند و در آن رکوردی از تراکنش ها بر روی بلاک چین بیت کوین حفظ می شود. علاوه بر این، واحدهای جدید پول با حل محاسباتی مسائل ریاضی تولید می شوند.

لایحه دوم توصیه می‌کند که سازمان‌های دولتی برای پرداخت جریمه‌ها، جریمه‌های مدنی یا سایر جریمه‌ها، اجاره، نرخ‌ها، مالیات‌ها، هزینه‌ها، هزینه‌ها، درآمد، تعهدات مالی و ارزیابی‌های ویژه با یک صادرکننده ارزهای دیجیتال، قراردادی را با یک صادرکننده ارز دیجیتال انجام دهند. آن آژانس یا ایالت آریزونا.