منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سلسیوس 25 درصد از کارکنان خود را به عنوان گلوله های برفی زمستانی کریپتو کاهش می دهد

سلسیوس 25 درصد از کارکنان خود را به عنوان گلوله های برفی زمستانی کریپتو کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سلسیوس، یک شرکت کریپتو مشکل، 150 کارگر را اخراج کرده است. طبق آخرین گزارش ها، این یک چهارم کارکنان آن است. بر اساس گزارش CalCalistech.com، افراد اخراج شده شامل افرادی هستند که در اسرائیل زندگی می کنند، جایی که این تجارت در آنجا حضور دارد. این شرکت که دفاتری در اسرائیل و ایالات متحده دارد، این موضوع را نه تایید و نه رد کرده است. 150 کارگر 25 درصد از کارکنان شرکت را اخراج کردند.

شبکه سلسیوس 150 کارمند خود را اخراج می کند

در 13 ژوئن، پلتفرم سلسیوس به دلیل نگرانی های نقدینگی، برداشت ها را متوقف کرد. چندین شرکت دیگر ارزهای دیجیتال از آن زمان به بعد از این روش پیروی کردند و اکثر آنها با درجه سانتیگراد ارتباط داشتند. این اعلامیه دو روز پس از آن منتشر شد که وام دهنده رمزارز اعلام کرد که در حال کار برای تثبیت نقدینگی و عملیات است. به گفته Calcalist، این شرکت به درخواست‌ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

این نهاد بیان کرد:

ما همچنان به برداشتن گام‌های مهم برای حفظ و محافظت از دارایی‌ها و بررسی گزینه‌های موجود ادامه می‌دهیم. این گزینه‌ها شامل پیگیری معاملات استراتژیک و همچنین تجدید ساختار بدهی‌های ما، در میان راه‌های دیگر است.

شبکه سلسیوس

طبق گزارش‌ها، شبکه سلسیوس نزدیک به دو هفته پس از استخدام مشاوران بازسازی از شرکت حقوقی Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP، حدود 12 کارمند را در آخر هفته اخراج کرد. این تصمیم برای کمک به شبکه سلسیوس در کشف راه حل های ممکن برای مشکلات مالی فعلی آن طراحی شده است.

علاوه بر این، تیم شبکه سلسیوس سه پیشنهاد برای بازسازی پلتفرم وام دهی در اوایل ژوئن ارائه کرد. The Future Capital گزارش داد که آنها “با سلسیوس درگیر شده بودند تا بخش اجتماعی از دور سرمایه گذاری 750 میلیون دلاری سری “B” خود را اداره کنند.

به گفته تیم Bnk To The Future Capital، که مالک 5 درصد سهام شبکه سلسیوس است، جامعه ای ملزم به یافتن راه حل های دائمی برای پلتفرم وام دهی است. در نتیجه، سه ایده زیر مطرح شد:

ایجاد یک پلت فرم جدید، اجرای ارتقاء سیستم و بازیابی دارایی ها. این به سپرده گذاران اجازه می دهد تا از هر گونه احیای از طریق مهندسی مالی سود ببرند. دوم، مهم‌ترین نهنگ‌های بیت‌کوین با ایجاد استخری موافقت کردند که با اعضای جامعه سرمایه‌گذاری مشترک انجام دهد. این قابل مقایسه با نحوه بهبود بیت فینکس پس از هک سال 2016 است. در نهایت، یک طرح عملی برای ایجاد یک کسب و کار و کارکنان جدید که می تواند بازسازی و پول را به سپرده گذاران بازگرداند.

فقدان اطلاعات جدید از سوی وام دهنده باعث شده است که اعتماد سپرده گذاران به شدت کاهش یابد. بر اساس مقاله اخیر وال استریت ژورنال، بسیاری از این سرمایه گذاران پس انداز زندگی خود را در درجه سانتیگراد قرار داده اند.

سه هفته است که هیچ به روز رسانی از درجه سانتیگراد وجود ندارد و بسیاری از مردم نگران هستند که هرگز نتوانند وجوه خود را بازیابی کنند. این شرکت از زمانی که برداشت ها را متوقف کرد، مشاوران ورشکستگی Alvarez & Marsal را جذب کرده است. همچنین سیتی گروپ را به عنوان مشاور مالی انتخاب کرد.

با این حال، این هنوز به هیچ اقدام واقعی تبدیل نشده است. بر اساس گزارش ها، چندین کسب و کار در حال بررسی دارایی های آن هستند، از جمله رقابت برای NEXO و موسسه مالی پیشرو Goldman Sachs. برای این منظور، گلدمن ساکس 2 میلیارد دلار سرمایه جذب کرده است.

بر اساس گزارش ها، صرافی کریپتو FTX در حال مذاکره با سلسیوس در مورد کمک مالی بوده است. با این حال، پس از مشاهده کسری 2 میلیارد دلاری در امور مالی سلسیوس، FTX پیشنهاد خود را پس گرفت. در حالی که این شرکت هیچ اطلاعیه ای نداده است، به نظر می رسد برخی از سرمایه گذاران خسته شده اند.

روزهای سخت در کریپتو تشدید می شود

صنعت کریپتو با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند که قبلاً دیده نشده بود. یکی از مسائل مربوط به عمومی شدن این است که برای بسیاری از مردم یک مفهوم جدید است. شرکت‌های عمومی معمولاً به‌خصوص در بین سرمایه‌گذاران بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال اشتباه گرفته می‌شوند. این به خصوص تعجب آور نیست. همه چیز طوری طراحی شده است که پیچیده و گیج کننده به نظر برسد تا بانکداران سرمایه گذاری وال استریت، وکلای دادگستری و خودی ها احساس هوشمندی کنند.

با این حال، تنظیم‌کننده‌ها ترجیح داده‌اند از این مشکلات دور نشوند. آنها تصمیم گرفته اند که بازار کریپتو را به همان شیوه ای که یک تجارت معمولی انجام می دهد، تنظیم کنند.

ستون نظارتی مشارکت نوآوری مالی ایالات متحده و بریتانیا توسط وزارت خزانه داری اعلیحضرت با وزارت خزانه داری ایالات متحده میزبانی شد. هر دو دولت نیاز به همکاری برای ترویج نوآوری ایمن و افزایش نتایج نظارتی برای دارایی های دیجیتال در سراسر حوزه های قضایی را تشخیص دادند.

بر اساس بیانیه مشترک، نهادهای عالی نظارت داخلی مانند SEC، CFTC، کارکنان بانک انگلستان و اداره رفتار مالی همگی در یک جلسه شرکت کرده اند. این پنل تحولات اخیر را با استیبل کوین ها و CBDCها مورد بحث قرار داد. در این سند اشاره شده است که این نشست پایه ای برای گفتگوهای آینده بود.

در میان تمام مسائل نظارتی پیرامون فضا، ادامه نقش کلیدی استیبل کوین‌ها و تجارت دارایی‌های دیجیتال و پلتفرم‌های وام‌دهی در اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال – همانطور که با آشفتگی اخیر در سقوط Terra و Celsius نشان داده شد – نگرانی‌هایی را در میان ناظران در سراسر جهان ایجاد کرده است.

بر اساس این بیانیه، G7 و G20 همچنین مقررات کریپتو را مورد توجه قرار داده اند. هر دو کشور متعهد به بحث در مورد “همکاری نظارتی فرامرزی قوی” در جلسات آینده هستند که بر ارائه یک چارچوب نظارتی روشن برای مبادلات استیبل کوین و ارزهای دیجیتال متمرکز خواهد بود.