منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سلسیوس پیشنهاد استخدام مجدد CFO را با 92000 دلار در ماه پس گرفت

سلسیوس پیشنهاد استخدام مجدد CFO را با 92000 دلار در ماه پس گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس یک پرونده قضایی در ناحیه جنوبی نیویورک، پلتفرم وام دهی سلسیوس از درخواست خود برای استخدام مدیر مالی سابق، راد بولگر، صرف نظر کرده است. بر اساس این پیشنهاد، مدیر مالی باید 92000 دلار در ماه برای یک دوره حداقل شش هفته ای پرداخت می کرد. اخطار انصراف درست قبل از جلسه دوشنبه برای بررسی آن دریافت شد.

پیش از این، نهاد مدعی شده بود که برای مدیریت فرآیند ورشکستگی به کمک او نیاز دارد. بولگر به استعفای خود از شرکت اطلاع داده بود و دوره قانونی هشت هفته ای را سپری خواهد کرد. او قبلاً مدیر مالی بانک سلطنتی کانادا و یکی از بخش‌های بانک آمریکا بود.

سلسیوس از پیشنهاد استخدام راد بولگر عقب نشینی کرد

حرکت اولیه شرکت نشان می دهد که بولگر به عنوان مدیر مالی، تمام وقت کار می کرد و حقوق پایه 750000 دلار داشت. او همچنین پاداش نقدی مبتنی بر عملکرد تا 75 درصد از دستمزد پایه خود را دریافت کرد. این علاوه بر گزینه‌های ارز دیجیتال موجود است که پتانسیل درآمد کلی او را به حدود 1.3 میلیون دلار می‌رساند. در این پرونده همچنین آمده بود که بولگر علیرغم بازنشستگی، از نظر فنی در لیست حقوق و دستمزد شرکت باقی می ماند.

سرمایه گذاران نیز از تصمیم برای بازگرداندن بولگر انتقاد داشتند. وکلای برخی از سرمایه گذاران اعتراضی را ارائه کردند و اظهار داشتند که سلسیوس اطلاعات بسیار کمی در مورد اینکه چرا به دانش او نیاز است ارائه می دهد. یک کارشناس حقوقی اظهار داشت که این انتخاب نشان دهنده عدم توجه به مشتریان سلسیوس است.

در 30 ژوئن 2022، آقای بولگر به بدهکاران اعلام کرد که داوطلبانه کار خود را خاتمه می دهد. […] بر اساس اعلامیه پایان خدمت و شرایط قرارداد کار خود (همانطور که در زیر تعریف شده است)، آقای بولگر موظف است هشت هفته قبل به بدهکاران اخطار دهد که این کار را انجام داده است و به عنوان کارمند بدهکاران به خدمت خود ادامه می دهد. .

بیانیه تشکیل دادگاه

اگر این پیشنهاد تصویب می‌شد، مشخص نیست که آیا بولگر بیشتر از آنچه که درجه سانتیگراد درخواست کرده بود، به صورت 62500 دلار حقوق پایه ماهانه (حقوق فعلی او) و 92000 دلار در ماه هزینه مشاوره دریافت می‌کرد یا خیر. با توجه به پر کردن، بولگر همچنان در طول دوره مورد بحث برای سلسیوس کار می کرد. با این حال، اعلام کرد که وی واجد شرایط پرداخت حق بیمه نیست.

جزئیات طرح رد درخواست

درخواست اخراج سه روز پس از گزارش رسانه های خبری مبنی بر درخواست کمک به بولگر به عنوان مشاور در طول فرآیند ورشکستگی ارائه شد. این همچنین به دنبال اعتراض رسمی ارائه شده توسط کیت ساکنو، سرمایه گذار CPA و درجه سانتیگراد، که با این طرح مخالفت کرد، می باشد. به گفته آقای سوکنو، اطلاعات بسیار کمی در مورد اینکه چرا خدمات بولگر در پرونده ورشکستگی ضروری بود، ارائه شد.

سلسیوس ادعا کرد که به کمک بولگر برای هدایت روند ورشکستگی به عنوان مشاور در حرکت اولیه آن نیاز دارد. وام‌دهی کریپتو بر اهمیت او تأکید کرد زیرا آقای بولگر با عملیات بدهکاران آشناست.

در طول سه سال تصدی خود، بولگر به عنوان رهبری تلاش‌ها برای تثبیت شرکت در طول نوسانات پرتلاطم بازار امسال شناخته شد. او ظاهراً عملیات مالی شرکت را اداره می کرد و به عنوان رهبر شرکت خدمت می کرد.

Suckno تصمیم برای بازگرداندن راد بولگر برای کمک به روند ورشکستگی را به چالش کشید. سوکنو گفت که بولگر وضعیت مالی و نقدینگی شبکه وام دهی را نادرست معرفی کرده است. این ادعا در یک پست وبلاگی برای سلسیوس با عنوان «با راد بولگر، مدیر ارشد مالی، سلسیوس آشنا شوید» مطرح شد.

این وبلاگ پنج روز قبل از توقف برداشت پلتفرم به دلیل “شرایط شدید بازار” منتشر شد. در این پست، بولگر گفت که چارچوب نقدینگی گسترده سلسیوس، رویه‌های پردازش داده‌های نقدینگی را ایجاد کرده و مدل‌سازی با دیگر موسسات مالی بزرگ منعکس شده است.

به گفته این نهاد، این به درجه سلسیوس کمک کرد تا از تلاطم‌های اخیر بازار عبور کند و اطمینان حاصل کند که مشتریانی که نیاز به دسترسی به دارایی‌های دیجیتال خود دارند، می‌توانند بدون مشکل این کار را انجام دهند. دوشنبه بعد، پلتفرم تمام برداشت ها و نقل و انتقالات را متوقف کرد.

درجه سانتیگراد هنوز دوران سختی را پشت سر می گذارد

پس از خروج بولگر به عنوان مدیر مالی، سلسیوس کریس فرارو را که در آن زمان رئیس برنامه ریزی مالی، تحلیل و روابط با سرمایه گذار بود، استخدام کرد. این شرکت تنها چند روز پس از انتصاب او درخواست حمایت از ورشکستگی را داد.

سلسیوس که زمانی یک چهره برجسته در دنیای وام‌دهی کریپتو بود، اکنون متهم است که یک طرح پونزی را با بازگرداندن پول نقد سرمایه‌گذاران اولیه با پولی که از کاربران جدید دریافت کرده است، اجرا می‌کند. بسیاری از سرمایه گذاران خرد به قاضی درخواست کمک برای بازیابی برخی از دارایی های از دست رفته خود کرده اند. برخی از سرمایه گذاران می گویند که پس انداز زندگی آنها به طور کامل از بین رفته است.

پرونده ورشکستگی سلسیوس همچنین نشان می دهد که این شرکت بیش از 100000 طلبکار دارد، از جمله برخی از آنها که پول پلتفرم را بدون هیچ گونه امنیتی برای پشتیبان گیری از آن ارائه کرده اند. پژوهش آلامدا سام بنکمن-فرید یکی از 50 طلبکار برتر سلسیوس است که وثیقه ندارد.

درام سلسیوس پر فراز و نشیب بوده است و هنوز هم توجه بسیاری از مردم جهان را به خود جلب کرده است. در همین حال، مشتریان آن با چشم اندازی تیره و تار روبرو هستند و ممکن است سال ها طول بکشد تا پول خود را پس بگیرند.

مشکلات سلسیوس تنها پس از نقض داده ها تشدید شده و بر مشکلات آن افزوده است. یکی از ساکنان آرکانزاس نیز یک شکایت دسته جمعی علیه این شرکت تنظیم کرده است. سلسیوس در نتیجه این اتفاقات برای بیرون آمدن از زیر فشار مالی خود با مشکل مواجه است.