منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سفارشات جدید به IRS: سرکوب بیشتر معامله گران ارزهای دیجیتال؟

سفارشات جدید به IRS: سرکوب بیشتر معامله گران ارزهای دیجیتال؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به IRS ایالات متحده دستور داده شده است تا معامله‌گران رمزارز را که از وظایف خود در پرداخت مالیات بر دارایی‌های دیجیتال خود کوتاهی کرده‌اند، تحقیق کند. این بازار طی سال‌ها رشد قابل‌توجهی داشته است و شرکت‌کنندگان بیشتری در سراسر ایالات متحده وارد این بخش شده‌اند. به روز رسانی جدید تلاشی است که توسط دولت انجام شده است تا به آژانس کمک کند تا مالیات کریپتو را به ساده ترین راه ممکن جمع آوری کند. طبق به روز رسانی، آژانس طبق قانون مجاز است از مالیات دهندگانی که مالیات کریپتو پرداخت نمی کنند دعوت کند.

IRS از معامله گران رمزارز می خواهد که در پرداخت مالیات مشارکت داشته باشند

این به روز رسانی در بیانیه ای مشترک توسط رئیس IRS، چارلز رتیگ، از جمله دامیان ویلیامز، وکیل در ایالات متحده ارائه شد. در این بیانیه ذکر شده است که به بدنه این حق داده شده است که به مالیات دهندگانی که از پرداخت مالیات خود امتناع می کنند، احضار جان دو را استناد کند.

از این احضار همچنین برای دستور دادن به Safra Bank، یک موسسه مالی در ایالات متحده، استفاده شده است تا فهرست جامعی از ساکنان این کشور که در پرداخت مالیات خود موفق به پرداخت مالیات خود نشده اند را به آژانس جمع آوری کننده آنها ارائه دهد. در این اطلاعیه به صراحت اشاره شد که این بدن ابتدا کاربران ارزهای دیجیتال را که در صرافی SFOX معامله می‌کنند، هدف قرار خواهد داد. طبق گزارش IRS، معامله گران نه تنها موظفند در صورت کسب سود یا زیان دارایی ها، مالیات های مربوط به دارایی های دیجیتال خود را نیز بپردازند.

رتیگ احضار جان دو را بالا می برد

وکیل ایالات متحده اطمینان داد که دولت تمام منابع خود را برای یافتن همه افراد در محدوده سنی پرداخت مالیات و اطمینان از اینکه آنها به سرعت این کار را انجام می دهند، جمع می کند. وی خاطرنشان کرد که مودیان مالیاتی باید اطمینان حاصل کنند که مالیات بر تمامی بازگشت‌ها که شامل دارایی‌های دیجیتال نیز می‌شود، پرداخت می‌کنند. در این گزارش، رتیگ بر این باور است که احضار به همه معامله‌گران ارز دیجیتالی که از مالیات فرار می‌کنند، کمک می‌کند تا وارد بخش مالیات‌دهی شوند.

در همین حال، یک شرکت تحلیلی اخیراً نظرسنجی انجام داده است تا مشخص کند چه کشورهایی از نظر پرداخت مالیات بر دارایی های دیجیتال در پایین ترین رتبه قرار دارند. بلژیک در صدر این فهرست قرار گرفت و ایسلند، ژاپن و اسرائیل بدون ترتیب خاصی از این کار پیروی کردند. در این ماه، استرالیا اعلام کرد که مشاوره عمومی را در مورد ارائه یک قانون جدید باز خواهد کرد که دارایی های دیجیتال را از برچسب گذاری تحت ارز خارجی در مورد مالیات معاف می کند. دوره مشاوره 25 روز به طول می انجامد و شرکت در صورت امضای قانون، قانون مالیات رمزنگاری قبلی را بازبینی می کند.