منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرکوب ارزهای دیجیتال در کره سخت تر شد زیرا مقامات 11 صرافی را تعطیل کردند

سرکوب ارزهای دیجیتال در کره سخت تر شد زیرا مقامات 11 صرافی را تعطیل کردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • مقامات کره ای مقررات رمزنگاری را تشدید می کنند.
  • FSC قصد دارد 11 شرکت صرافی کوچک را سرکوب کند.
  • صرافی ها علیه مقررات سخت رمزنگاری قیام می کنند.

مقامات کره جنوبی اخیراً به طور غیر مستقیم با مقررات سختگیرانه رمزنگاری ، شرکت های رمزنگاری را سرکوب کرده اند. سرکوب ارزهای دیجیتال در این کشور با پیچیده شدن 11 بورس در این کشور ، چرخش دیگری پیدا کرد.

11 شرکت مبادله ای پس از آنکه سازمان ناظر این کشور اعلام کرد که آنها در جریان “عملیات سرکوب رمزنگاری” به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند ، تعطیل می شوند. با این وجود ، 11 بورس صرافی ناشناخته هستند.

FSC و ادامه سرکوب رمزنگاری آن

گزارش محلی در کره نشان می دهد که صرافی های رمزنگاری که بسته می شوند ، شرکت های صرافی کوچک و متوسط ​​هستند. به گفته کمیسیون خدمات مالی (FSC) ، صرافی ها بدون ترخیص مناسب کار می کنند.

FSC قرار است جزئیات بیشتری در مورد سرکوب رمزنگاری خود و نحوه عملکرد غیرقانونی این شرکت های مبادله ارائه دهد.

کارشناسان رمزارز پیش بینی کرده اند که سرکوب رمزنگاری در اوایل سال انجام می شود. آنها پیش بینی کردند که شرکت های کوچک رمزنگاری در معرض تهدید قانون گذاران هستند به جز غول های محلی Bithumb ، UPbit و دیگران.

با وجود اینکه FSC هنوز نامی از شرکتهایی که قرار است تعطیل شوند اعلام نکرده است ، بسیاری از شرکتهای متوسط ​​دیگر در حال تعطیلی هستند. هفته گذشته CPDAX همچنین اعلام کرد که از 1 سپتامبر پلتفرم خود را متوقف می کند.

بیتسونیک ، یک شرکت دیگر ، در تلگرام اعلام کرد که به طور موقت عملیات خود را برای تمدید سیستم های خدمات خود متوقف می کند.

صرافی ها علیه مقررات سخت رمزنگاری شده قیام می کنند

مقامات شرکت های رمزنگاری را در کره مورد توجه قرار داده اند زیرا معیارهای سختی را برای تأیید و مهلت 24 سپتامبر برای همه شرکت های مبادله در صف قرار داده اند.

در ماه ژوئن ، شرکت های مبادله ای قصد داشتند از دولت به دلیل عدم ارائه قوانین عادلانه شکایت کنند.

تهدید شرکت های رمزنگاری ناشی از نیاز شرکت های مبادله ای به حساب واقعی در بانک محلی تا ماه سپتامبر برای ادامه فعالیت است. به نظر می رسد مقررات بسیاری از سیستم عامل های تجاری کوچکتر را از تجارت خارج می کند ، بنابراین آنها تصمیم به طرح شکایت می گیرند.

نهادهای نظارتی همچنین تهدید کرده اند که در صورت رعایت نکردن مقررات ، جریمه های سنگین و حبس در چندین خط ، با حبس تعویض می شوند و حتی پیش از این 11 مورد از آنها تعطیل شده است.