منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال برای انجام در بازار نزولی – Shiba Inu (SHIB)، Dogecoin (DOGE) و RoboApe (RBA)

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال برای انجام در بازار نزولی – Shiba Inu (SHIB)، Dogecoin (DOGE) و RoboApe (RBA)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارز دیجیتال

وارن بافت، سرمایه گذار قدیمی، خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران خوب وقتی دیگران ثروتمند هستند می ترسند و وقتی دیگران می ترسند حریص می شوند. این امر به ویژه در بازار ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری های بلندمدت صادق است. توکن‌های میم، ارزهای رمزپایه‌ای هستند که بر اساس جوک‌های آنلاین یا میم‌های محبوب ساخته می‌شوند. دوج کوین (DOGE)، شیبا اینو (SHIB)، و به زودی راه اندازی می شود RoboApe (RBA) برخی از ارزهای معروف میم هستند. همه اینها سرمایه گذاری های ارز دیجیتال عالی برای این هستند بازار خرس

The Meme Coin Pioneer – Dogecoin (DOGE)

سکه‌های میم به یک پدیده جهانی تبدیل شده‌اند و میلیون‌ها دنبال کننده سرسخت در سراسر جهان دارند. سودمندی ارزهای میم اغلب بر پرداخت به اعضای جامعه و ترویج پذیرش توکن است که یک ویژگی رایج است. Dogecoin (DOGE) بدون شک محبوب ترین در جهان است میم سکه ارز دیجیتال میم کوین به عنوان یک روش ساده برای جذب مخاطبان غیر رمزنگاری ایجاد شد و به یک موفقیت فوق العاده تبدیل شد.

زمانی که ایلان ماسک، مدیر عامل میلیاردر تسلا در ماه می 2021 توییت کرد، «اسپیس ایکس به معنای واقعی کلمه قرار خواهد داد. دوج کوین (DOGE) در ماه واقعی، Dogecoin در فضای مجازی منتشر شد. ارزش میم سکه افزایش یافت و بسیاری از سرمایه گذاران را یک شبه میلیاردر کرد. جامعه ارزش توکن را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند Reddit توسعه داده است، جایی که از آن برای پرداخت به افرادی که محتوای با کیفیت بالا تولید می کنند استفاده می شود.

ارز رمزنگاری شده
میم رمز ارز

«قاتل دوج کوین» – شیبا اینو (SHIB)

با ارزش بازار بیش از 4.3 میلیارد دلار، شیبا اینو (SHIB) دومین توکن میم محبوب در قلمرو کریپتو است. از آنجایی که برای رقابت با Dogecoin ساخته شده است، به آن “قاتل Dogecoin” نیز می‌گویند. شیبا اینو (SHIB) از زمان آغاز به کار خود در آگوست 2020 موفقیت شگفت انگیز و شناخت گسترده ای در بخش ارزهای دیجیتال داشته است.

شیبا اینومانند Dogecoin، پس از اینکه ایلان ماسک توییت کرد، “من به دنبال یک سگ شیبا هستم!” در 28 اکتبر 2021، اوج گرفت. میم سکه به بالاترین سطح تاریخ 0.000086 دلار دست یافت، اما از آن زمان در نتیجه بازار نزولی فعلی به سطوح بسیار پایینی سقوط کرده است. این یک فرصت سرمایه گذاری بلندمدت در کریپتو را پیش از دوره صعودی بعدی ارائه می دهد.

سکه میم آینده – RoboApe (RBA)

RoboApe (RBA) یک میم سکه امیدوارکننده در ماموریتی برای تغییر فرهنگ میم سکه ها است. این در 29 آگوست 2022 و پس از پایان پیش فروش آن که در 17 می 2022 آغاز شد، عرضه خواهد شد. با اکوسیستم پر ویژگی خود RoboApe (RBA) آماده تبدیل شدن به سکه میم عالی است.

اعضای انجمن و دارندگان توکن دسترسی نامحدودی به بازار NFT خواهند داشت، جایی که می‌توانند به راحتی NFT را از تمام میم‌های مورد علاقه و عکس‌های سرگرم‌کننده خود استخراج کنند. را RoboApe DAO به دارندگان توکن اجازه می دهد در مدیریت پروژه شرکت کنند. آنها قادر خواهند بود در مورد مسائل مربوط به مسیر آینده پروژه رای دهند DAO.

نتیجه

را بازار خرس دارای پوشش نقره ای است زیرا اکنون فرصتی عالی برای سرمایه گذاران است تا در طولانی مدت در حالی که قیمت ها پایین است، توکن ها را ذخیره کنند. بازار ارزهای دیجیتال از یک الگوی چرخه‌ای پیروی می‌کند، با بالا و پایین. شرایط نزولی بازار می‌تواند برای مدت طولانی ادامه داشته باشد، اما اغلب با دوره‌های صعودی طولانی‌تر دنبال می‌شود.

اطلاعات بیشتر در مورد RoboApe (RBA):

پیش فروش: https://ape.roboape.io/register

سایت اینترنتی: http://roboape.io/

تلگرام: https://t.me/ROBOAPE_OFFICIAL