منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرمایه گذاران چینی در حماسه شرکت املاک توکیو گرفتار شدند

سرمایه گذاران چینی در حماسه شرکت املاک توکیو گرفتار شدند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تنظیم‌کننده‌های مالیاتی توکیو سه سرمایه‌گذار چینی را که در یک تزریق زیرزمینی پول نقد به یک شرکت املاک ژاپنی مشارکت داشتند، دستگیر کردند.
  • رگولاتورها همکاری با مقامات چینی را برای کشف تزریق غیرقانونی پول به مشاغل ژاپنی ضروری می دانند.

سه سرمایه گذار چینی توسط اداره مالیات منطقه ای توکیو در حال تزریق پول در ارزهای دیجیتال در یک شرکت املاک مستقر در ژاپن دستگیر شدند. طبق گفته تنظیم‌کننده‌های مالیاتی، سرمایه‌گذاران چینی تصمیم گرفتند از مقررات فرار کنند و حدود 237 میلیون دلار در این شرکت سرمایه‌گذاری کردند.

این جریانات منطقه تایتو را به گردش درآورد و با کشف مقامات مالیاتی، مقادیر زیادی پول را تسهیل کرد. با این حال، به این واقعیت پایبند است که پس از انتقال ارز دیجیتال به ین مبادله شده است. طبق گزارش آن، این سه نفر برای بیش از سه سال از یک صرافی رمزنگاری برای انجام دشنام‌های خود استفاده کردند.

چین به دلیل قوانین سختگیرانه رمزنگاری خود شناخته شده است که اخیراً کلیه فعالیت های رمزنگاری از جمله استخراج را ممنوع کرده است. علاوه بر این، این کشور تمایلی به اجازه دادن به شهروندان خود برای سرمایه گذاری در مشاغل فراساحلی ندارد و در نتیجه شرایط مشابهی را به همراه دارد.

با این حال، تنظیم کننده های مالیاتی توکیو معتقدند که با کمک چینی ها می توانند از تزریق غیرقانونی پول به مشاغل خود جلوگیری کنند. با این وجود، هنوز مشخص نیست که آیا چین با این پیشنهاد موافقت خواهد کرد یا خیر.

رویه سرمایه گذاران چینی

طبق ممیزی های تنظیم کننده مالیات توکیو، این شرکت هر سال بیش از 10 میلیارد ین درآمد جمع آوری می کند. علاوه بر این، سه سرمایه‌گذار چینی به مدت سه سال به همین منوال ادامه دادند و به شرکت ژاپنی اجازه دادند تا بخشی از سود را به عنوان کمیسیون برای خدمات خود دریافت کند. این تجارت شامل یک استودیوی عکس بود که گردشگرانی را که به ژاپن می آمدند هدف قرار می داد.

بیشتر ارتباطات بین سرمایه گذاران چینی و شرکت توکیو در وی چت اتفاق افتاد. سرمایه گذاران با سایرین در چین که مایل به ورود به فضای تجاری ژاپن بودند، همکاری کردند. با توجه به مقررات تعیین شده توسط دولت چین، هر کسی که مایل به سرمایه گذاری 5.6 میلیون ین و بالاتر باشد، باید برای دریافت مجوز از طریق مقامات دولتی مراجعه کند.

وکیل شینگو موری معتقد است که دولت چین به آرامی شهروندانش را می پذیرد که به مشاغل خارجی پول تزریق کنند. مورسو، دولت آن، به سمت سوسیالیسم سنتی حرکت می کند، که منجر به این می شود که اکثر شرکت ها در چین تحت کنترل دولت آن باشند.

مشکل در تنظیم بخش کریپتو

بخش کریپتو پتانسیل قابل توجهی در دنیای مالی نشان می دهد و یک محافظ عالی در برابر تورم ارزهای فیات است. در حالی که چین مخالف دارایی های دیجیتال است، ژاپن همچنان به مزایای ارزهای دیجیتال معتقد است که اقتصادش می تواند ارائه دهد. با این حال، شرایطی مانند این ثابت می کند که تنظیم صنعت کریپتو چقدر سخت است.

به گفته مقامات توکیو، آنها اقداماتی را برای مجازات شرکت املاک انجام داده اند. با این وجود، ضررهای آن از زمان توقف عملیات در سال گذشته، آنها را به تجدید نظر در این گزینه سوق داد.

به این ترتیب، این کشور امیدوار است که چین بتواند با دولت خود دست به دست هم دهد تا از مشکلات مربوط به جریان های نقدی قابل توجه از بخش کریپتو جلوگیری کند. علاوه بر این، یافتن راه‌هایی برای جلوگیری از موقعیت‌های بعدی مانند وضعیت فعلی در آینده، ایده‌آل است.

ناآگاهی بخشی از مشکل است، جایی که شرکت ها از منابع ناشناخته پول دریافت می کنند. قابل ذکر است که یک موضع متحد قوی گامی پیشرو برای هر دو کشور در تضمین مقررات مناسب بخش مالی خواهد بود.