منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرمایه گذاران از پرونده ورشکستگی Voyager Capital ابراز تاسف می کنند

سرمایه گذاران از پرونده ورشکستگی Voyager Capital ابراز تاسف می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرمایه گذاران در کمین مانده اند و اکثر آنها در پی پرونده ورشکستگی که چند روز پیش توسط Voyager Digital ارائه شد، با ضرر می جنگند. اکثر معامله گران در پلتفرم این شرکت دارای وجوهی هستند که در حال حاضر به میلیون ها نفر می رسد. در بیانیه اکثر معامله گران، وجوه یا برای سفر رمزنگاری آنها یا پس انداز زندگی آنها بسیار مهم است.

سرمایه گذاران سرمایه های میلیونی را از دست می دهند

طبق به‌روزرسانی قبلی، مشکلات با اعلام تعلیق تمام فعالیت‌های برداشت از پلتفرم وویجر کپیتال آغاز شد. در بیانیه چندین منبع، این مسائل به دلیل وام 650 میلیون دلاری که Three Arrows Capital از بازپرداخت آن خودداری کرده است، جان گرفت.

اگرچه آلامدا ماه گذشته تلاش کرد تا شرکت را با وام 500 میلیون دلاری نجات دهد، اما برای کمک به شرکت کافی نبود زیرا آنها اعلام ورشکستگی کردند. در مقاله‌ای که چند روز پیش منتشر شد، فورچون این اختیار را به دست آورد که با برخی از کاربران این پلتفرم قبل از اعلام ورشکستگی مصاحبه کند. پس انداز زندگی برخی از کاربران در حال حاضر در این پلتفرم است، در حالی که برخی دیگر می گویند که سرمایه آنها به میلیون ها نفر در این پلتفرم می رسد.

Voyager Capital قصد دارد به کاربران بازپرداخت کند

به گفته یکی از کاربران ناشناس این پلتفرم، حدود 70 درصد از کل دارایی خالص او در حال حاضر روی این پلتفرم است و این ارقام به هزاران می رسد. این کاربر ناشناس در مصاحبه خود اشاره کرد که از زمان اعلام تقریبا هر روز گریه کرده است. او اشاره کرد که نتوانسته است این خبر را به همسرش بدهد، زیرا همسرش به او اعتماد کرده است تا از وجوهی که او در وویجر کاپیتال سپرده است برای چیزهای بهتر استفاده کند. اگرچه کاربر اشاره کرد که قبل از سرمایه گذاری جستجوی دقیقی روی پلتفرم انجام داده است، اما اگر نشانه هایی وجود داشت که نشان می داد این شرکت وجوه به Three Arrows Capital قرض می دهد، حرکتی انجام نمی داد.

به غیر از کاربر ناشناس، یکی دیگر از چهره های محبوب در بازار کریپتو نیز اعتراف کرد که دارایی های میلیونی در Voyager Capital دارد. اینفلوئنسر رمزارز همچنین اشاره کرد که گرفتار شدن در این رویداد شرم آور است زیرا او همیشه از این موضوع حمایت می کرد که چگونه کاربران می توانند سرمایه خود را از پلتفرم هایی مانند Voyager Capital ایمن نگه دارند. این اینفلوئنسر همچنین اشاره کرد که به احتمال زیاد بسیاری از فالوورهای خود را در چندین رسانه اجتماعی از دست خواهد داد، زیرا اینفلوئنسر او وویجر کاپیتال را به آنها می‌فروشد. بر اساس این پرونده، وویجر کاپیتال قرار است یک کسب و کار جدید راه اندازی کند و تلاش کند تا به کاربرانی که در حال حاضر از چندین درآمدی که به دست آورده است، بدهی بپردازد.