منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ستاره هالیوود با یک شرکت رمزنگاری همکاری می کند تا NFT های رایگان ارائه دهد

ستاره هالیوود با یک شرکت رمزنگاری همکاری می کند تا NFT های رایگان ارائه دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اسکات ایستوود، ستاره هالیوودی اعلام کرده است که با شبکه پاستل همکاری می کند تا NFT های رایگان را به معامله گران در بازار بدهد. در مصاحبه ای با این بازیگر مشهور به این هدایا اشاره شد و در عین حال اشاره کرد که او هنوز در مورد بخش کریپتو شک دارد. ایستوود در بیانیه خود خاطرنشان کرد که در مورد بخش کریپتو محتاط بوده است زیرا معامله گران می توانند به سرعت وجوه و دارایی خود را به دست کلاهبرداران از دست بدهند.

ستاره هالیوود هنوز در مورد بخش کریپتو تردید دارد

این ستاره هالیوود در چند سال گذشته در چندین فیلم پرفروش بازی کرده است، با فیلم‌های Suicide Squad و Pacific Rim چند فیلم محبوب. او اشاره کرد که به اندازه کافی متقاعد نشده است که در بازار کریپتو بازی کند. با این حال، او گفت که تلاش می کند تا بازار را بهتر درک کند، زیرا اکنون جایگاه خود را در مورد بخش NFT می داند.

بیش از هر چیز در بازار کریپتو، NFT ها باعث ایجاد اختلافات زیادی در میان معامله گران و هنرمندان در سراسر این بخش شده است. اگرچه بیشتر ستارگان مشهور موسیقی و سینما برخی از آنها را پذیرفته اند، اما باز هم بدون واکنش عمومی ظاهر نشدند. با این حال، ستاره هالیوود اشاره کرد که او اکنون در مورد بازار متقاعد شده است و برای راه اندازی هنرهای شخصی خود با این شبکه همکاری خواهد کرد.

کاربران برای برنده شدن باید چالش ایستوود را کامل کنند

گذشته از بازیگری، ایستوود در حال حاضر یکی از سهامداران مهم یک شرکت آبجو آمریکایی به نام MadeHere است. این ستاره سینما خاطرنشان کرد که طی سه ماه آینده، سه NFT را منتشر خواهد کرد. اولین NFT یک هنر دیجیتال فرهنگ پاپ ایستوود خواهد بود. این هنرمند پل گربن مشهور است که با بسیاری از چهره های مشهوری که از صحنه سینما و موسیقی وارد بخش NFT شده اند کار کرده است. NFT شاهد حضور این بازیگر ستاره در بسیاری از افسانه‌های کمیک مانند The Flash، Wolverine و دیگران خواهد بود.

ستاره هالیوود در بیانیه خود گفت که کاربر خوش شانسی که برنده NFT شود، از مزایایی مانند یک مورد امضا شده از ستاره سینما و دعوت به نمایش اول فیلم جدیدش برخوردار خواهد شد. برندگان دومین NFT نیز می توانند به همان قیمت برنده شوند، اما با اضافه کردن مبلغی به هر خیریه ای برای جانبازان. برای برنده شدن، افراد باید آبجو را بغل کنند و بهترین خیریه خود را بدون آروغ زدن در TikTok توصیف کنند. پس از انجام این کار، پاستل کمک مالی قابل توجهی به خیریه خواهد کرد. با این حال، اگر کاربر قبل از پایان توضیحات آروغ بزند، ورودی به عنوان یک ضرر محسوب می شود.