منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ساکنان ونزوئلا برای یادگیری NFT و استخراج ارزهای دیجیتال بورسیه دریافت می کنند

ساکنان ونزوئلا برای یادگیری NFT و استخراج ارزهای دیجیتال بورسیه دریافت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • خوزه تران، کاندیدای فرمانداری به ونزوئلا قول بورسیه تحصیلی برای یادگیری در مورد رمزارز را می دهد.
  • می گوید آموزش ظرفیت سازی برای ذینفعان است زیرا باعث ایجاد اشتغال می شود.
  • پذیرش کریپتو در ونزوئلا همچنان در حال افزایش است.

خوزه آلخاندرو تران، کاندیدای فرمانداری در ونزوئلا، قول داده است که برای شهروندانی که علاقه مند به پیوستن به مرکز آموزش فنی برای استخراج و مدیریت دارایی های رمزنگاری دیجیتال هستند، بورس تحصیلی ارائه دهد.

این بورسیه توسط چهار نفر دیگر پشتیبانی می شود، آنها عبارتند از. نظارت ملی دارایی های رمزنگاری شده (SUNACRIP)، آکادمی Axie Infinity، گروه سیاسی Independientes con Terán و جوانان حزب متحد سوسیالیست ونزوئلا (JPsuv).

فرماندار مشتاق، که نماینده حزب حاکم کشور است، این ابتکار عمل را به عنوان بخشی از برنامه La Guaira Digital آغاز کرد. هدف این برنامه تسریع رشد و ایجاد ثبات اقتصادی در کشور است.

این مرکز آموزشی به دارندگان بورس تحصیلی آموزش های تخصصی در زمینه توکن های غیرقابل تعویض (NFT)، استخراج کریپتو و تجارت ارائه می دهد.

بورسیه برای ایجاد هزار شغل برای ذینفعان – Terán

این داوطلب فرمانداری توضیح داد که این بورسیه برای ظرفیت سازی است و پیش بینی می کند با پیشنهاد خود هزار شغل ایجاد شود.

“من احساس می کنم که با کمک به جوانان برای ایجاد منابع متعدد، ما ثبات اقتصادی را برای خانواده های آنها تضمین می کنیم. 1000 شغل در سال، آن را بنویسید!»

او همچنین گفت که آموزش ارائه شده توسط آکادمی Axie Infinity شامل نصب و تعمیر شبکه ها و تجهیزات ماینینگ و تجارت کریپتو خواهد بود.

پذیرش رمزنگاری در ونزوئلا

بر اساس داده های به دست آمده توسط Chainalysis، ونزوئلا به عنوان هفتمین کشور در شاخص جهانی پذیرش کریپتو قرار دارد.

حتی قبل از اینکه السالوادور بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی تبدیل کند، ارز دیجیتال یکی از محبوب ترین ابزارهای مبادله در این کشور آمریکای جنوبی است. در ونزوئلا، این کشور دارایی دیجیتال خود (پترو) را شناور کرده است و چراغ سبز را روی ارزهای رمزپایه روشن کرده است تا تاثیر اقتصادی ارزهای ورشکسته خود را کاهش دهد.

اخیراً رسانه‌ها از اینکه چگونه فرودگاه بین‌المللی سیمون بولیوار، معروف به فرودگاه بین‌المللی Maiquetía، بیت کوین، دش، و پترو – ارز دیجیتال بومی ونزوئلا که توسط ذخایر نفتی پشتیبانی می‌شود – به عنوان گزینه‌های پرداخت به دو میلیون مسافری که عبور می‌کنند اضافه می‌کند، سر و صدا کرده بودند. هر سال از طریق فرودگاه